İçeriğe Yönlendir

Google Play Hizmetleri Hk.

Yasin Şimşek

Recommended Posts

Başar Mert

telefon konusunda bende aynı mantıktayım 1000 liradan falza vermek istemiyorum o yüzden bende elite kullanıyorum iki yıldı oldu benimde, garantisi bitmek üzere ve aynı sorun bendede oldu hafıza dolu dedi birgün baktım google play yer kaplıyor, temizledim ama hala dediğiniz gibi kendi kendine doluyor hafıza ne yapmak gerekiyor bir çözüm bulamadım inşallah çözüm bulunur son sistem güncellemesinide yapmadım ben gerçi bazen daha kötü oluyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sezer Pamukçu

Abi şuanda bütçe yok :D okul açılacak servisti ıvır zıvırdı yeni tel alamam. Ancak telefona bin liradan fazla vermeyi mantıklı bulmuyorum pek en fazla 1 buçuk veririm. Şuanda hiç veremem o ayrı .

Geçen ay babama gm 5 plus aldım mesela oldukça güzel telefon zaman ne gösterir bilmiyorum ancak ayfonda olsa 2 yıl sonra sorunlar başlıyor bence

Apple'da 2 yıl sonra donuyor, kasıyor gibi söyleti yok ortada. bugün halen iPhone 3 serisini kullanan insanlar var halen kullanımdan oldukça memnunlar (tek sıkıntıları güncelleme yapamamaları ve sınırlı sayıda uygulama yükleyebilme. E o kadar da olsun sonuçta kaç senelik bir telefon :) )

Ben Apple iPhone 5S kullanıcısıyım ve bu zamana kadar herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Eğer gerçekten sağlam korursanız telefonu yani darbe,suya düşme gibi etkenlere uğramazsa telefon, işletim sistemi yüzünden bir sıkıntı yaşatmayacak tek telefon diyebilirim. Şuanda üst segment olarak gözüktüğü için 5s yakın zaman da İOS 10 işletim sistemi çıkıyor ve 5s'lere de bu güncelleme mevcut. Kısacası eğer 1200 TL gibi bir bütçe ayırıp ben telefonlarda böyle şeylerle uğraşmak istemiyorum diyorsanız 5s kullanmanızı öneririm.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Aldemir

İphone 4S var. Bildiğin donuyor :) ve bir çok iphone 4S de wifi bozuluyor, tamiri 60-80 tl arası ama garanti yok :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Şimdi gördüm durumu. Şirketteki arkadaşımızda da Elite var, hiç bu sorunla karşılaşmadı. Format atılmış zaten, sorun çözülecektir bence.

Bu arada, dün ben de GM5 Plus D aldım :)

Yorum bağlantısı
Sezer Pamukçu
(düzenlendi)

İphone 4S var. Bildiğin donuyor :) ve bir çok iphone 4S de wifi bozuluyor, tamiri 60-80 tl arası ama garanti yok :)

Çevremde ki insanların %85'i iPhone kullanıyor diyebilirim. Hiç şikayet duymadım. :)

İOS işletim sistemi kaçı kullanıyorsunuz? (iOS 8 ve üzeri işletim sistemleri iPhone 4s için zaten önerilmiyor. Güncellemek pekte faydalı değil)

Jailbreak yaptınız mı telefonunuza (Apple jailbreak için yazılmış uygulamalarda donmalarda garanti vermiyor. Jailbreak yapıldığında zaten birçok kişi şikayetçi 4s için söylüyorum.)

tarihinde Sezer Pamukçu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Şimdi gördüm durumu. Şirketteki arkadaşımızda da Elite var, hiç bu sorunla karşılaşmadı. Format atılmış zaten, sorun çözülecektir bence.

Bu arada, dün ben de GM5 Plus D aldım :)

Aynen abi hard format attım. Şuanda problem kalmadı.

D side mi varmış ben gm5 plus diye biliyordum. Babam çok memnun şarjı en az iki günn gidiyor hayırlısı olsun gule gule kullan abi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Aldemir

Jailbreak yok. Alındığı gibi eşim kullanıyor. Güncelleme sanırım 8 yüklü. Telefonda sonradan yüklü uygulama sayısı 10 u geçmez.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sezer Pamukçu
(düzenlendi)

Jailbreak yok. Alındığı gibi eşim kullanıyor. Güncelleme sanırım 8 yüklü. Telefonda sonradan yüklü uygulama sayısı 10 u geçmez.

İOS 8 değil de bir alt sürümünü kurun, donma, kasma vs. gibi sorunlar telefonunuzda yaşamazsınız. :) Jailbreak yapmamanız iyi olmuş efendim. :)

tarihinde Sezer Pamukçu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...