İçeriğe Yönlendir

General Mobile Gm5 Plus (D)

Sani Gerşon
Çözüme git Sani Gerşon tarafından,

Recommended Posts

Geri ver... Ayfon al...

[emoji23] abi onuda alan pavır bankla geziyi o nolacak geçen mehmet kaya geldi arkasına çift taraflı bandla yapuşturduk pavır bankı[emoji23]
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

[emoji23] abi onuda alan pavır bankla geziyi o nolacak geçen mehmet kaya geldi arkasına çift taraflı bandla yapuşturduk pavır bankı[emoji23]

Herkes Bi gün doğru yolu bulacak [emoji23][emoji23][emoji23]

Şenlikte kimin powerbank ile gezdiğini tüm Camia gördü Gardaş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Herkes Bi gün doğru yolu bulacak [emoji23][emoji23][emoji23]

Şenlikte kimin powerbank ile gezdiğini tüm Camia gördü Gardaş.

Ben gormedim kim ki

Hayırlı olsun Sani

Bu arada[emoji6]

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Cevremde kullanipta memnun kalmayan yok , eksiklerini play storeden indirerek giderebiliyorsunuz zatwn zira galeri , mp3 çalar hicbirsey yok google fotoğraf ve müzikler haricinde [emoji1]

Yorum bağlantısı
İbrahim Aslıoğlu

sygic diyorum başka bir şey demiyorum. İnternette ücretsiz apksı var. Çok kullanıyorsanız eğer para verin lisanslısını alın. Gittiğiniz yol üzerinde sabit kamera kontrol sistemi var ise onlar bile bildiriyor. 

apk ları açmada herhangi bir sorun yaşamıyorum. Ek bir uygulama kullanmıyorum. Güvenlik ayarlarından ''bilinmeyen kaynaklar'' a izin verirseniz bütün apkları (bozuk olmayanları) sorunsuz yüklersiniz. Ben o şekilde bir çok yükleme yaptım. 

Telefonda galeri yok bildiğiniz gibi. Ben asus un galerisinin ve hava durumunun apk sını bulup indirdim ve onları kurdum. Çok iyi çalışıyorlar.

sağlık sorunlarından dolayı sık sık Ankaraya gitmem gerekiyor. Darbe girişimi sürecinde Kurtuluşta otele 3,5 saatte ulaştım. Navi bir yol tarif ediyor, yollar kapalı polis başka yol. Şehri bilmemek sorunda, asıl sorun naviyi kullanamamak diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Yapayım Semih'çim, özel olarak çekmemi istediğin bi şeyler var mı :seytan:

Şaka bi yana, yapayım ama hiç yapmadım, nedir aradığın özellikler resimlerde?

Tarafsız inceleme. Ne yaşadıysam o. İnternette bundan çok daha fazla sorunlardan bahsediliyor ancak yazılım güncelleme ile bir çoğu giderilmiş. Şu an tek vede çokça etkileyen yakınlık sensöründeki saçmalama. Yazılımla düzeltilmeyecek bir şey değil bence.

Maalesef yazılım ile çözülebilecek bir şey değil. Bende aynı sorunu yaşayıp gıcık olmuştum. Hatta acaba ekran kapandı mı diye paranoyak bile olmuştum. Sorun sensörün konumundan kaynaklı. Telefon konuşması yaparken kulağınızı tam ahizeye değil de birazcık ahizenin gerisine dayadığınızda sensörün olması gerektiği gibi çalıştığını göreceksiniz.

Benim çözümüm ise konuşurken yanda bulunan tuş kilidine basıp telefonu kilitlemekti.

Yorum bağlantısı
Sarp D. Uygur

Hayırlı olsun, bu yeni kampanya ile bende almayı düşünüyorum bakalım nasip.

Arkadaşlar konuyla çok ilişkili değil bağışlayın. Telefonuma yükleyebileceğim navigasyon programı hangisidir. Google var kimi yandex falan diyor da.Bu konularda çok yetersizim.

Kesinlikle igo diyorum. İnternetiniz olmasa bile sadece gps bağlantısıyla iş gören bir uygulama. 3500km yol yaptım geçen hafta, hepsinde kullandım, sabit kameralar, ara ara radar kurulan bölgeler, tüm hız sınırları vs. ler internet olmaksızın önünüzde. Navigasyonu internet bağlantısı kullanarak çalışan programları (sygic, yandex, google vb.) kesinlikle tavsiye etmiyorum. Ne internet paketi dayanır ne de telefonun çekmediği bölgelerde size yardımcı olur... Nitekim Ankara'da 2 arkadaş bu şekilde evi bulmak için telefonun düzgün çekeceği yerlere gitmekten 20 dakikalık yol için 3 saat harcadılar..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

en kralı vestel venüs :D   buda eskiyince profilo telefunken grundig vs ne denk gelirse onu alacam kısmetse 

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Sadece yazı ile telefon tanıtımı mı olur?    :nea:  :i-ih:

+1

Hayırlı olsun, bu yeni kampanya ile bende almayı düşünüyorum bakalım nasip.

Kesinlikle igo diyorum. İnternetiniz olmasa bile sadece gps bağlantısıyla iş gören bir uygulama. 3500km yol yaptım geçen hafta, hepsinde kullandım, sabit kameralar, ara ara radar kurulan bölgeler, tüm hız sınırları vs. ler internet olmaksızın önünüzde. Navigasyonu internet bağlantısı kullanarak çalışan programları (sygic, yandex, google vb.) kesinlikle tavsiye etmiyorum. Ne internet paketi dayanır ne de telefonun çekmediği bölgelerde size yardımcı olur... Nitekim Ankara'da 2 arkadaş bu şekilde evi bulmak için telefonun düzgün çekeceği yerlere gitmekten 20 dakikalık yol için 3 saat harcadılar..

İgo'yu nereden indiriyoruz.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Arkadaşlar konuyla çok ilişkili değil bağışlayın. Telefonuma yükleyebileceğim navigasyon programı hangisidir. Google var kimi yandex falan diyor da.Bu konularda çok yetersizim.

Here maps var telefonumda. Gps ile çalışıyor ve ücretsiz gayet memnunum tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Emrah Altun

teelfonda taksit yasal mı?

Telpanın kendi geliştirdiği bir ödeme sistemi ile taksitli satış yapılıyor. Elden taksitle ödeme gibi bir şey.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

sitesinde açıklama bulamadım. sadece reklamı var. piyasadaki peşin rakamlarına bakınca telpa %10 zaten koymuş gibi duruyor. tüketici kredisi yolu ile yapılıyor sanırım

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

2 3 aydır kullanıyorum. Sayende nova ile tanıştım. Ben telefona oval cam yüzünden tam uyan bir koruyucu cam bulamadım. Kenarlar kötü görünüyor çünkü altı oval olduğu için yapışmıyor..

Bunun çözümü var mı?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sani şebeke üstünden görüntülü konuşma varmı ?

Var. Teknolojinin adı Vilte ve Volte. Ancak görüşme için aynı teknolojiyi barındıran telefonlar olması gerekiyor.

http://www.turkcell.com.tr/servisler/hd-ses-ve-video-arama#detaylibilgi

2 3 aydır kullanıyorum. Sayende nova ile tanıştım. Ben telefona oval cam yüzünden tam uyan bir koruyucu cam bulamadım. Kenarlar kötü görünüyor çünkü altı oval olduğu için yapışmıyor..

Bunun çözümü var mı?

Maalesef cam için bir sonuç yok. Bu sebeple telefonu komple kaplayacak kılıf arıyorum. Yani ön kenarları da kapatmalı iyice.

Ben kılıf bulamıyorum. Disco'da kullandığımdan çok memnundum. Silikon değil, plastik ama bükülebilirdi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Google maps varken macera aramayın.

Mugla`ya giderken 2 kere yanılttı.Düz gitmem gerekirken 2 kez kavşağa girdim. Haritada yol gözükürken gerçekte yol yoktu. Baya macera yaşadık. Kesinlikle tavsiye etmem. En iyi navigasyon tabelalar bence. [emoji2]
Yorum bağlantısı
Sarp D. Uygur

Hem igo hem sygici sildim. Maps kullanıyorum.

İnternetin çekmediği bölgelerde nasıl yapıyoruz?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...