İçeriğe Yönlendir

General Mobile Gm5 Plus (D)

Sani Gerşon
Çözüme git Sani Gerşon tarafından,

Recommended Posts

Selçuk Bakış
Bu şekilde 
V9AQmj.png
Servise bilgi verdim, geri dönüş olunca haber veririm.
Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel
On 04.12.2018 at 11:39, Selçuk Bakış yazdı:
On 04.12.2018 at 11:30, Furkan Bakırel yazdı:
Bu şekilde 
V9AQmj.png

Servise bilgi verdim, geri dönüş olunca haber veririm.

Gelmiş telefon fakat yapmamışlar dışardan aldım parçayı taktım oldu da yavaş şarj oluyor yazıyor şimdide gerildim bayağı duvara yapistiracam biraz daha şansını zorlansa.Serviste ki eleman da hiç olaydan çakmıyor ha başka biri olsa yaptirirdi bunu telpayi da aradım sonuç yok oradan da iş çıkmadı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Gelmiş telefon fakat yapmamışlar dışardan aldım parçayı taktım oldu da yavaş şarj oluyor yazıyor şimdide gerildim bayağı duvara yapistiracam biraz daha şansını zorlansa.Serviste ki eleman da hiç olaydan çakmıyor ha başka biri olsa yaptirirdi bunu telpayi da aradım sonuç yok oradan da iş çıkmadı
Yav ben ona geldiğinde geri gönder şarj soketini yapacaklar demiştim [emoji35]
Geldiğinden benim haberim yoktu, mahçup oldum.
Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel
29 dakika önce, Selçuk Bakış yazdı:

Yav ben ona geldiğinde geri gönder şarj soketini yapacaklar demiştim emoji35.png
Geldiğinden benim haberim yoktu, mahçup oldum.

Yok ya estağfurullah ne mahcubiyeti , yok mahcubiyet felan olmazsa atarız duvara 😃 ben belki rastlaşırız diye buraya taşıdım olayı ama nasip değilmiş denk gelemedik.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
7 dakika önce, Furkan Bakırel yazdı:

Yok ya estağfurullah ne mahcubiyeti , yok mahcubiyet felan olmazsa atarız duvara 😃 ben belki rastlaşırız diye buraya taşıdım olayı ama nasip değilmiş denk gelemedik.

:flowers:

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Eşimin GM 5 plus da zor şarj oluyor soket değişecek ama garanti bitti. Basit duruyor değişim nereden temin edebiliriz orijinal şarj giriş kartını? Pil de öldü 2.5 sene oldu, orijinal yazıyor hepsi de ama nasıl emin olabiliriz? 70+80 masraf yapsam bir sene daha götürür sanki.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Eşimin GM 5 plus da zor şarj oluyor soket değişecek ama garanti bitti. Basit duruyor değişim nereden temin edebiliriz orijinal şarj giriş kartını? Pil de öldü 2.5 sene oldu, orijinal yazıyor hepsi de ama nasıl emin olabiliriz? 70+80 masraf yapsam bir sene daha götürür sanki.

Piyasada tamamen yan sanayi ürünler var. Abi elimdeki orijinal ürün diyene itibar etmemek lazım. Tabi arada nadir örnekler çıkabilir. Tavsiyem yetkili serviste işlem yaptırmanız olacaktır.
Yedek parça fiyatları için;

http://www.telpa.com.tr/include/asp/yedek_parca_ucretleri.asp
Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel
Orijinal alın ben muadil aldım 5 saattir şarjda %25 olmuş [emoji3]
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Piyasada tamamen yan sanayi ürünler var. Abi elimdeki orijinal ürün diyene itibar etmemek lazım. Tabi arada nadir örnekler çıkabilir. Tavsiyem yetkili serviste işlem yaptırmanız olacaktır.
Yedek parça fiyatları için;

http://www.telpa.com.tr/include/asp/yedek_parca_ucretleri.asp
Pil + soket 270 lira işçilik dahil, keşke sadece parça da satsalar...
Antalya da varmış, gidip yaptırmak en mantıklısı olacak sanırım, teşekkür ederim.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Pil + soket 270 lira işçilik dahil, keşke sadece parça da satsalar...
Antalya da varmış, gidip yaptırmak en mantıklısı olacak sanırım, teşekkür ederim.
İşçilik aldıklarına şahit olmadım
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Verdiğiniz listedeki fiyatlar işçilik dahil fiyatları zaten, eklenmiş yani önceden :)

Aşağıdaki yedek parça fiyatlarına işçilik ücreti ve KDV dahildir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Verdiğiniz listedeki fiyatlar işçilik dahil fiyatları zaten, eklenmiş yani önceden default_smile.png

Aşağıdaki yedek parça fiyatlarına işçilik ücreti ve KDV dahildir.

[emoji3]
Açıkçası ben ona hiç dikkat etmemişim ama hep orada yazan neyse müşterilerden o alınıyordu.
Diğer firmalarda parça fiyatı üzerine ayrı işçilik ücreti oluyor genelde.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...