İçeriğe Yönlendir

Bmw 116I Hakkında?

Mehmet İlhan

Recommended Posts

Mehmet İlhan

Merhaba eski vw ciyim arabamı değiştirdim 2006 bmw 116i aldım. Bir kaç sorum var : 

1. Bu bir e87 midir?

2. Arabanın paketi (standart vs) ruhsatta yazmıyor nasıl öğrenebilirim?

3. Direksiyonda telefon tuşu sunroof yanında mikrofon var ama bluetooth bulamadım :) basic bir donanım olduğu için bu özellikler pasifmi? Aktifleştirmek mümkünmü?

4. Son sorum angel eyes siz bmw olmaz :) acaba şu halo halkalardan alıp taktırsam elektrik aksamında sıkıntı yaratırmı daha önce yapan varmı?

Sorularımı sabırla okuyan ve cebaplayan herkese şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar hepinize...

Yorum bağlantısı
Cem Işık

1 = Evet E87 dir.

2=yorum yok

3=yorum yok

4=Yapılabilir, sorun olacağını düşünmüyorum.

Hayırlı olsun..

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Merhaba eski vw ciyim arabamı değiştirdim 2006 bmw 116i aldım. Bir kaç sorum var : 

1. Bu bir e87 midir?

2. Arabanın paketi (standart vs) ruhsatta yazmıyor nasıl öğrenebilirim?

3. Direksiyonda telefon tuşu sunroof yanında mikrofon var ama bluetooth bulamadım :) basic bir donanım olduğu için bu özellikler pasifmi? Aktifleştirmek mümkünmü?

4. Son sorum angel eyes siz bmw olmaz :) acaba şu halo halkalardan alıp taktırsam elektrik aksamında sıkıntı yaratırmı daha önce yapan varmı?

Sorularımı sabırla okuyan ve cebaplayan herkese şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar hepinize...

2,3 madde için servisler büyük ihtimalle yardımcı olacaktır. 

Yorum bağlantısı
Mehmet İlhan

2 facebook grubu 2 bmw formunda 1 genel forumda yazdım ilk defa siz cevap verdiniz :D Çok teşekkür ederim..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Cem Işık

2 facebook grubu 2 bmw formunda 1 genel forumda yazdım ilk defa siz cevap verdiniz :D Çok teşekkür ederim..

Bizim forumumuz başka forumlara yada platformlara benzemez,

konuyu görenler oldukça diğer sorularınıza da cevap gelecektir. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

burası kadar aktif ve yardımsever forum bulamazsınız  :)  bilgisi olan yardımcı olur genelde bu ne diyo diyip geçmez

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet İlhan

Vallahi öyleymiş hocam , çok şey öğrenecez sizlerden anlaşılan :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

burası kadar aktif ve yardımsever forum bulamazsınız  :)  bilgisi olan yardımcı olur genelde bu ne diyo diyip geçmez

Dikkatimi çeken, "bende modlu e36 var, sana boy boy saplarım", "üstünde patinaj çekerim" vs gibi mevzular da dönmez burada, 68 HP lik fiesta ile 200 küsur beygirlik Mercedesin eridiği pota da aynıdır bizde.. 

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Sedat Ünsal

Dikkatimi çeken, "bende modlu e36 var, sana boy boy saplarım", "üstünde patinaj çekerim" vs gibi mevzular da dönmez bizde, 68 HP lik fiesta ile 200 küsur beygirlik Mercedesin eridiği pota da aynıdır bizde.. 

"benim arabada bir bagaj var, arka koltukları yatırsam 68hp lik fiesta tam sığar içine"  :sandalye:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cem Işık

"benim arabada bir bagaj var, arka koltukları yatırsam 68hp lik fiesta tam sığar içine"  :sandalye:

Benim bizon ohoo, fiesta taşıyan passatı arkasına takar çeker güle oynaya :p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Benim bizon ohoo, fiesta taşıyan passatı arkasına takar çeker güle oynaya :p

Biri beni mi çağırdı?:crazy:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sedat Ünsal

Biri beni mi çağırdı? :crazy:

bizon için gaz parası topluyorduk. iyiki geldiniz :D fiestayı çekerken çok yakıyormuş :p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

116 güzel bir kasa kompakt bir bmw. ancak biraz da gaza basınca gitsin istiyor insan. 1.20 bakardım

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...