İçeriğe Yönlendir

Iphone 7

Çağdaş Başlılar
Çözüme git Özdemir Deniz tarafından,

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Makro cekimi unut

Kavun ekmiyorum artık. Gerek yok. Ben ayfon istiyorum. :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Kavun ekmiyorum artık. Gerek yok. Ben ayfon istiyorum. :)

Atmin kaşkaya biniyorsa bu cevap normal :D
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Almanyadan dahil çok rahat 1800-1900 bandına geliyor 6S 16GB. Kendim aldım oradan biliyorum. Amerika cihazlarının garantisi türkiyede hala geçmiyor gsm bandları yüzünden. Yani avrupa cihazı almak çok daha mantıklı 1 yıl tr garantili çünkü. Cihaz çok iyi olmuş yine bu arada bakalım nasıl olacak canlısı.

Yurtdışından temini konusunda yardımcı olabilecek varsa iletişime geçebiliriz :)

Amerikadan A1633 model 6s alirsaniz burda garantisi gecmez , A1688 alirsaniz burda garanti geçerli olur

Yorum bağlantısı
Özgür İncigülcan

Amerikadan A1633 model 6s alirsaniz burda garantisi gecmez , A1688 alirsaniz burda garanti geçerli olur

Bu model farkının detayları neler ? Ne gibi farklar var

Bu cihazı Abd den getirmeye yardımcı olacak var mı ya?

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören
(düzenlendi)

A1633 amerika icin uretilen anten farklılığına sahip , her bandi desteklemeyen model .. A1688 avrupa cihazi desteklediği bantlar Türkiye bantları. Bu yüzden apple store A1633 ü garanti kapsamina almiyor burda bu soylediklerim iphone 6S icin , 6s plus A1634 ve A1687 .. Amerikadan cihaz alacaklar operator cihazi alip pay in full secenegi ile almali, sim free alirlarsa A1633 veriliyor, verizon , sprint , at&t pay in full aldiktan sonra Türkiyede 1 yıl garanti kapsaminda olur, benim ilk 6s'm sprint operatörünün cihaziydi ve pay in full dü

tarihinde Tuna İşgören tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün
(düzenlendi)

Dediğin özellik var abi 1:17 dakikayı izle :D:D

https://www.youtube.com/watch?v=BM4-zyIo9Lo

Video gerçek mi???Bu mesaja kadar fiyatla ilgili tüm yorumlara katılarak okudum. Fakat videodan çok etkilendim.

Hele videonun gerçek olup olmadığı ve telefonun patlayıp patlamadığı bir belli olsun da, düşünürüz bir şeyler :D

tarihinde Rıdvan Ergün tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Video gerçek mi???Bu mesaja kadar fiyatla ilgili tüm yorumlara katılarak okudum. Fakat videodan çok etkilendim.

Hele videonun gerçek olup olmadığı ve telefonun patlayıp patlamadığı bir belli olsun da, düşünürüz bir şeyler :D

Sadece hayal edilmiş, yapmazlar ki
Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin

Amerika'ya kadar aramaniza gerek yok yahu, ben alip yollayayim, asagi yukari ayni fiyat Bulgaristan'da. Mesela su an sifir 6s 16 gb ler 1800-1900 Tl'ye bulunabiliyor.

Gelelim yeni Iphone 7'ye. Su an Note 4 edge kullaniyorum. Iphone 7 hele bi ciksin, birdaha ne Dandroid gormek isterim, hele ki Zamsung.

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Bugüne kadar "Eylül'de Ayfon çıkacak ondan alacağım" diye idare edenlere " seneye Ayfon 8 geliyor, onu bekliyorum" güncellemesi gelmiş..

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Hakan Bayrak

Gerçek manada çok büyük bir eksikliği tamamlamadıktan sonra veya bozulmadıkça var olan elektronik bir ürünün yenisini almaya karşıyım. Alırsam da uzun süre kullanmak için iyisini alır parası neyse veririm ama eskidi diye veya oyun oynamak için veya hiç ihtiyacım yokken 3G den 4,5G ye zıplamak için gidip yenisini almam. Alan-alabilen güle güle kullansın daha iyileri sizlerin olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Bu haber milliyet gazetesinde dün son dakika olarak geçiyordu ve içeriğinde lansmanın canlı yayınlanacağı yazıyordu. Gerçekten de ülke olarak merakla beklediğimiz bir "ŞEY" demek ki. Yazık, gerçekten de yazık. 

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Arkadaş Samsung S7 Edge aldı cebine koyarken telefonu düşürdü Ekran tuz buz oldu... Tamir için 1250 TL istediler en son öküz gibi böğrüyodu... :D :D :D 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Ülkemizde satış rakamları yüksek, bizden daha az satış rakamı olan ülkeler öncelikli sırada. Anlamı derin

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

İphone 6s 32gb ve 128gb olarak guncellendi, 32gb fiyati 2750 olarak guncellendi

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
Çağdaş Başlılar

Açıkcası kasa değişimi olmasını bekliyordum ama 6 kasasında 1-2 değişiklik haricinde aynı geldi, teknik anlamda daha iyisi tabiki, bu arada fiyat tr'ye geldiğinde bakalım vergiler eklenince nasıl olacak.  Bir iphone ömrünün (güncelleme alabilme süresi) 3 sene olduğunu düşünürsek 2500-3000 bandında olursa alınabilecek bir telefondur. 5s kullanıcısı olarak 2 senem bitti ama halen telefon  canavar gibi çalışıyor ve değiştirmeye kıyamıyorum, ama bu telefonun miyadı dolduğunda alacağım telefon bir iphone kullanıcısı olarak tekrar iphone olacaktır. 

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

telefon getirtecektim 650 dolara gelirse gerçekten 7 getirmek daha mantıklı pil ve performans farkı var  giden gelen araştırıyorum şu aralar  :yes:

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

telefon getirtecektim 650 dolara gelirse gerçekten 7 getirmek daha mantıklı pil ve performans farkı var  giden gelen araştırıyorum şu aralar  :yes:

Amerika haric baska hic bir yerden o fiyata almak mümkün değildir, amerikadan alirkende 70 dolar gibi bir vergi cikar bazi eyaletlerde .. Onuda eger havaalaninda tax free varsa geri alabilirsiniz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Telefonun kalitesi neyse de, stabilliği beni bitiyor. 

Yakında kaşıntı tutar :D

stabillik arıyorsan (kalan her konuda da daha iyi yada aynı olduklarınıda unutma) daha ucuza daha iyi olanlara bakacaksın kardeş, parana yazık :) 

7 ye o para verilmez, ille ponpon diyorsan 6s alınır şuan...

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Az evvel ios 7.1.2'ye facebook yüklemeye çalıştım ve facebook artık bu işletim sisteminde desteklenmiyor. Zamanında yine bu paralar verilen alet artık 3310'dan farksız oldu. Tebrikler Apple...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...