İçeriğe Yönlendir

Iphone 7

Çağdaş Başlılar
Çözüme git Özdemir Deniz tarafından,

Recommended Posts

Gürçay Hüseyin
(düzenlendi)

Bahsettiginiz telefon herhalde 2010 yillarindan yanilmiyorsam? Sizce kac yil daha kullanilmasi gerekiyor gecerli not alabilmesi icin? 

Artik Windows Xp, hatta 7'de desteklemiyor son cikan bazi program/oyunlar. Bravo Microsoft mi diyelim? :)

Yanlis anlamayin, ben IOS kullanmiyorum ( simdilik :D), tam tersi Samsung Note Edge 4 kullaniyorum. Ama bu beni kor Apple dusmani yapmiyor.

tarihinde Gürçay Hüseyin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bahsettiginiz telefon herhalde 2010 yillarindan yanilmiyorsam?8. yilina gerecek olan bir cihaz. Sizce kac yil daha kullanilmasi gerekiyor gecerli not alabilmesi icin? 

2005 yılından kalma windows mobile 6 telefona hala facebook kurabiliyorum mesela. Ya da 2003 yılından kalma blackberry'ye yine facebook kurabiliyorum mesela. Yine 2010'dan kalma LG android cihaza da hala facebook kurabiliyorum. iphone'un bunlardan farkı nedir?

Sizce minimum 2 belki de 3 asgari maaş vereceğiniz bir cihazın ömrü ne kadar olmalı?

Bu arada 8 değil, daha 6. yılında iphone4.

Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin

Al-kullan-at'in gecerli oldugu zamanda, gunumuzde binlerce liralik otomobillerimizin bile garantisini sorunsuz zor cikardigini dusunursek bir telefondan 6-8 sene beklemek zor is.

Facebook'un belirli bir isletim sistemini desteklememesi FB ile alakali bir sorun degil mi bu arada? Bilmedigim icin soruyorum.

Sent from my Samsung Galaxy Note 4 Edge

Yorum bağlantısı
Fırat Önal

Laptopum 8 yıllık ve hala internete giriyor, okul için gerekli işlerimi yapabiliyorum. Telefon kolay kolay eskitmem. Hanim benden daha az kullandığı icin ona veririm. Yukarda bi arkadaşın dediği gibi elektronik eşyada iyice canı çıkacak ki yenisini alayim. Teknolojiye yetişilmiyor ki. Elimize geçen parada aylik 20-30 bin lira olmadığına göre gerek yok bence o paralara.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Al-kullan-at'in gecerli oldugu zamanda, gunumuzde binlerce liralik otomobillerimizin bile garantisini sorunsuz zor cikardigini dusunursek bir telefondan 6-8 sene beklemek zor is.

Facebook'un belirli bir isletim sistemini desteklememesi FB ile alakali bir sorun degil mi bu arada? Bilmedigim icin soruyorum.

Sent from my Samsung Galaxy Note 4 Edge

Al kullan at'ı maalesef bizler oluşturduk. Araçlarımızın garantisi bitince çöpe atmıyoruz. Piyasada hala 20 yaşında diri diri dolaşan araçlar görebiliyoruz. Telefonlara da bunu yapmalıyız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Sani, keşke yapabilsek ama elektronik teknolojisini sen bizden iyi biliyorsun. Güncelleme gelmeyince elin kolun bağlı kalıyorsun. Ben telefonlarımı çok temiz kullanıyorum ama maalesef güncelleme alamayınca istediğimiz programı çalıştırmayınca 3110'a dönüyor telefon. Üreticilere şikayet etsek güncelleme gelir mi? :unsure:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sani, keşke yapabilsek ama elektronik teknolojisini sen bizden iyi biliyorsun. Güncelleme gelmeyince elin kolun bağlı kalıyorsun. Ben telefonlarımı çok temiz kullanıyorum ama maalesef güncelleme alamayınca istediğimiz programı çalıştırmayınca 3110'a dönüyor telefon. Üreticilere şikayet etsek güncelleme gelir mi? :unsure:

Zaten ben de bundan şikayetçiyim hocam. Güncelleme vermemenin tek sebebi üretici ile yazılımcının ortaklaşa çalışması. Facebook ve instagram kullanan biri artık iphone 4 kullanamaz. Bu sebeple doğal olarak yenisini satın alıyorlar. Üretici her türlü kazanıyor, eldeki iphone4'te 3310'a dönüyor...

Yorum bağlantısı
Emre Emiroğlu

Az evvel ios 7.1.2'ye facebook yüklemeye çalıştım ve facebook artık bu işletim sisteminde desteklenmiyor. Zamanında yine bu paralar verilen alet artık 3310'dan farksız oldu. Tebrikler Apple...

Abi app store a girip güncellemelerden satın aldıklarıma gir ordan yükle de eski sürümü yüklenir. Yapamazsan özelden yaz halledelim hemen.

Apple o kadar çabuk ölmüyor :)

Daha az önce iphone 4 ün birine facebook'u yükledim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Zaten ben de bundan şikayetçiyim hocam. Güncelleme vermemenin tek sebebi üretici ile yazılımcının ortaklaşa çalışması. Facebook ve instagram kullanan biri artık iphone 4 kullanamaz. Bu sebeple doğal olarak yenisini satın alıyorlar. Üretici her türlü kazanıyor, eldeki iphone4'te 3310'a dönüyor...

Maalesef, sadece alo diyen bir telefon pek akıl karı değil. Ancak akıllı telefon özelliklerini kullanmayacak büyükler kullanabilir belki... :(

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Bu olay bilgisayar icinde gecerli degilmi ? 7 senelik laptopum hala calisiyor ancak chromeda facebooka girince kasilmaya başlıyor bi noktada takilip kaliyor zorlaniyor resmen , programlara yapilan guncellemeler yuzundende donanim yetmemeye başlıyor ,

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

5YQQVd.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Abi app store a girip güncellemelerden satın aldıklarıma gir ordan yükle de eski sürümü yüklenir. Yapamazsan özelden yaz halledelim hemen.

Apple o kadar çabuk ölmüyor :)

Daha az önce iphone 4 ün birine facebook'u yükledim.

Telefon yeni formatlandı. Az evvel denedik tekrardan "bu ürün ios 8 gerektirir" gibisinden uyarı alıyoruz.

Bu olay bilgisayar icinde gecerli degilmi ? 7 senelik laptopum hala calisiyor ancak chromeda facebooka girince kasilmaya başlıyor bi noktada takilip kaliyor zorlaniyor resmen , programlara yapilan guncellemeler yuzundende donanim yetmemeye başlıyor ,

Hayır geçerli değil. Pentium 1 166mmx dahi hala facebook'a girer. Öyle ya da böyle, o sayfa illa ki açılır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağdaş Başlılar

Fake olabilir ama doğruluk payıda vardır.

434748a4f7a89cdcdf6baf10b100e07a.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Simi tak çalıştır, üç gün şarjı gitsin, mis valla

500 tl ye sony e4g al (bulursan tabii), sim tak çalıştır 7-15 gün arası gitsin, mis valla (üstelik andro)

Yorum bağlantısı
Emre Emiroğlu

Telefon yeni formatlandı. Az evvel denedik tekrardan "bu ürün ios 8 gerektirir" gibisinden uyarı alıyoruz.

Hayır geçerli değil. Pentium 1 166mmx dahi hala facebook'a girer. Öyle ya da böyle, o sayfa illa ki açılır.

Format onemli degil app store hesabiyla giris yapip guncellemeler sekmesinden satin aldiklarima basip ordan indirmen gerekiyor abi

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Format onemli degil app store hesabiyla giris yapip guncellemeler sekmesinden satin aldiklarima basip ordan indirmen gerekiyor abi

Hiç almamış daha evvel, hesap yeni oluşturuldu, yine de olur mu?

Yorum bağlantısı
Harun Özden
(düzenlendi)

Sani bey bende de iphone 4 var ve facebook uygulaması yüklü.

Yeni hesap üzerinden yüklenmesi için şöyle bir yöntem önerilmiş:

-Itunes'a hesap ile giriş yapmak ve itunes üzerinden uygulamanın bilgisayara indirilmesi (bu sayede sahiplik edinilmiş oluyor)

-Sonra ise telefon üzerinden satın alınanlar kısmından facebook uygulmasının yüklenmesi

tarihinde Harun Özden tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

http://media.digitalpostercollection.com/2015/12/1971-Beat-the-System-buy-a-Volvo.jpg

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sani bey bende de iphone 4 var ve facebook uygulaması yüklü.

Yeni hesap üzerinden yüklenmesi için şöyle bir yöntem önerilmiş:

-Itunes'a hesap ile giriş yapmak ve itunes üzerinden uygulamanın bilgisayara indirilmesi (bu sayede sahiplik edinilmiş oluyor)

-Sonra ise telefon üzerinden satın alınanlar kısmından facebook uygulmasının yüklenmesi

Oldu böyle, teşekkür ederim :)

40 takla attıran apple'a da teşekkürlerimi sunarım

Yorum bağlantısı
Emre Emiroğlu

Ben cevaplayana kadar cevap gelmis

Olur abi itunes uzerinden artik alindigi icin o apple id hep yukleyebilir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Bayrak

Belli bi zamandan sonra güncelleme almak da riskli olabiliyor. Adamlar güncellemenin içine donanımı bozacak veya en iyi ihtimalle üzecek kodlar ekliyebiliyorlar. Ekşide okumuştum sanırım, elemanın biri İsrail'li bir firmada yazılımcı olarak çalışıyor ve kendisinden, garanti bitiminde bozulacak şekilde yazılım tasarlaması isteniyormuş. Araştırmak iyi olur tabii gerçekliğini. Yukarıda verilen araba örneği doğru bence, telefonlarımızı çok eskiyene kadar kullanmalı sonra daha az özellik arayan kişilere satabilir/hediye edebiliriz diye düşünüyorum. Tabii bir de artık telefonlarda işin klasikleşme kısmı var. Mesela forumdan bir abimiz/kardeşimiz bana Nokia 6500 Slide (siyah) hediye etse hiç hayır demem. :) O telefonu satmak zorunda kalışıma çok üzülüyorum çok karizma bir telefondu fiyatı yüksek olmasa sıfırını alıcam hemen. :D

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Misafir

Iphone 7 TR satış fiyatları belli oldu, tahminimden daha ucuz :)

iPhone 7 32GB - 3250TL
iPhone 7 128GB - 3650TL
iPhone 7 256GB - 4050TL
iPhone 7 Plus 32GB - 3800TL
iPhone 7 Plus 128GB - 4200TL
iPhone 7 Plus 256GB - 4600TL

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...