İçeriğe Yönlendir

Transit - Fordun Kabul Etmediği Hız Limitörü..

Hakan Gürsu

Recommended Posts

Erhan Doruk

Bence de 160 ı geçmemesi isabet olmuş. Benzer durum audilerde de var. Üst seriler 250km/s limitli olarak geliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
(düzenlendi)

geçmesin bence de. 

tarihinde Evren Erakçora tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Taktak

Benim araçta da ya hız limitörü var ya da başka bir sorun. Birkaç kere denedim ama 180 i geçemedim. Normal midir bu durum ? 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Benim megane 199 limitliydi. Niye olmasin ki, gayet normal.

Tevekkeli meganları geçiyor benim naylonlar
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

teknik veride max hıza 170 diyip 164 mi kalıyor ?  taahhüt edilen dışında bir durum mu var anlamadım.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Van olanlar limitorlu diye biliyorum, benzer durum galiba sprinter ambulanslarda olmuş bir firma kırabilmiş ve iyi para kazanmış..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Van olanlar limitorlu diye biliyorum, benzer durum galiba sprinter ambulanslarda olmuş bir firma kırabilmiş ve iyi para kazanmış..

Şanzumandaki devir sensörü soketini sökelim ölümüne yürüsün araç olmazmı beyefendi
Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici
(düzenlendi)

Videoyu çeken şahsın 2 videosu daha var limit olduğu doğru. 164'de kesiyor. Van, tourneo, deluxe farketmiyor. Bizim 155 ps transit custom'da dahil.

tarihinde Ahmet Ekici tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Şanzumandaki devir sensörü soketini sökelim ölümüne yürüsün araç olmazmı beyefendi

Biz kırıp dökmeden düzeltenlerden bahsediyoruz... Sensör yerinde dursun mümkünse beyefendi.. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Cetin

Eşya , yük , toplu taşıma  vs  için tasarlanmış bu aracın 160 ile gitmesi için ne gibi bir sebep olabilir ki bencede gitmesin zaten .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Ahmet Ekici
12 saat önce, Mesut Aybek yazdı:

Vallaha benim 2016 custom da var.! 164km son.!!:shok:

Okuduğum bir makaleye göre yazılım ingilizlere ait. Türkiye'den çıkan tüm sürüm customlar da son hız 164 km.

Yorum bağlantısı
Mesut Aybek
52 dakika önce, Ahmet Ekici yazdı:

Okuduğum bir makaleye göre yazılım ingilizlere ait. Türkiye'den çıkan tüm sürüm customlar da son hız 164 km.

Benimki Türkiye de üretim. Kablolarda kapı içlerinde Türkçe yazıyor. 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

rangerım daki limitorede yok diyorlar, var halbuki, halletmek lazım...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...