İçeriğe Yönlendir

Telefonunuzda Olmassa Olmaz Dediğimiz Uygulamalar Nelerdir?

Abdurrahim Çelebi

Recommended Posts

İbrahim Arslan

Mobil kaza tutanagı, İDO, İBB Cep trafik, el feneri

Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

Radar karıştırıcı yada mevcut radar yeri bildirmiyor. Sabit radar ve olması muhtemel radar yerlerinde uyarıyor.

Cok iyiymis yine de :) Tesekkurler bilgi icin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Sosyal medya uygulamalarını saymazsak

Sahibinden

Ziraat mobil

Yandex nav.

Hemen indirmeliyim, faydali konu faydali icerik :)

Benim telefonda orjinalinde var bu uygulama , fotoğraf ceker gibi cekiyorum , sadece sayfayı aliyor kenarları kesiyor ve bu sayfalari sirasiyla pdf haline getirebiliyor [emoji1]
Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

Sosyal medya uygulamalarını saymazsak

Sahibinden

Ziraat mobil

Yandex nav.

Benim telefonda orjinalinde var bu uygulama , fotoğraf ceker gibi cekiyorum , sadece sayfayı aliyor kenarları kesiyor ve bu sayfalari sirasiyla pdf haline getirebiliyor [emoji1]

O zaman telefonun nedir sorusu gelir Ufaklik :) Dersler ne alemde yakalamisken:)

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

O zaman telefonun nedir sorusu gelir Ufaklik :) Dersler ne alemde yakalamisken:)

Gm Elite :) dersler zorlayıcı abla koşuşturuyoruz [emoji1]
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz
(düzenlendi)

sms backup ,excel,word ,tapatalk,cia,shazam,outlook,clean master, arvento (araç takip)

hafıza küçüldükçe çok uygulama silmek zorunda kaldım :)

tarihinde Aydın Akdeniz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

WhatsApp -tapatalk -THYairlines- shazam- k9mail - Philips remote tv- garanti cep- Torque

tarihinde Samet Daz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Onur Yeşil

TurboDL - Efsane bir video indirme programı.

AliExpress - En iyi alışveriş uygulaması bence.

17TRACK - Özellikle yurtdışı kargo takibinde baya faydalı.

Halkbank Mobil - Yeni sürüm çok başarılı.

NBA 2K17 - Şu dönemki favori oyunum.

WhatsApp,Tapatalk,Mackolik vb. uygulamaları saymama gerek bile yok zaten. :)

Yorum bağlantısı
Hakan Bayrak

Tureng

El feneri

Shazam

Cihaz Yöneticisi

2048

En para

İş Cep

Yapı Kredi

MHRS

TKGM Parsel Sorgu

Harcamalarım

E-Devlet

Team Viewer

Pamukkale

Sudoku

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
(düzenlendi)

Adobe reader, exel, yüksek kapasiteli sd kart. Bunlar öncelik sırasımda. Sosyal platform uygulamaları. Uzaktan erişim kamera uygulamaları.

Bankaların uygulamaları

tarihinde Servet Aydın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Cok iyiymis yine de :) Tesekkurler bilgi icin.

Olur olmadık her yerde ötüyor Özlem hanım. Yüklemiştim, kaldırdım. Daha önce radar uygulaması yapılmış yerleri işaretleyen sürücüler sayesinde çalışan bir program. Genel radar noktaları aslında belli, ama yabancı bir şehirde işe yarar. Yinede programın uyarılarını dinlemektense hız sınırları içinde gitmeyi tercih ettim, çook ötüyor, çook. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

Olur olmadık her yerde ötüyor Özlem hanım. Yüklemiştim, kaldırdım. Daha önce radar uygulaması yapılmış yerleri işaretleyen sürücüler sayesinde çalışan bir program. Genel radar noktaları aslında belli, ama yabancı bir şehirde işe yarar. Yinede programın uyarılarını dinlemektense hız sınırları içinde gitmeyi tercih ettim, çook ötüyor, çook. :D

Korhan Bey kullanici yorumlarina hep onem vermisimdir, tahmin ederim herkes her gordugu yerde isaretlemistir. O zaman ben de indirmemeyim hic, zaten Ankara'da da az bucuk ogrendik nerelerde beklerler :) Cok tesekkurler paylasim icin :)

Adobe reader, exel, yüksek kapasiteli sd kart. Bunlar öncelik sırasımda. Sosyal platform uygulamaları. Uzaktan erişim kamera uygulamaları.

Bankaların uygulamaları

Servet Abi, adobe, excel vs icin dropbox kullaniyor musun telefonda ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Batuhan Yüksel

Whatsapp
İnstagram
Facebook
Swarm
Twitter
Snapchat
Yandex
İBB Trafik
Shazam
Yapı Kredi Mobil Şube
BitTaksi
Hopi

Yorum bağlantısı
Gökhan Tuna

Profile Scheduler

Telefonunuzun pek cok ayarini saat, konum vb bazi kriterlere gore degistirmenizi sagliyor. Ben gece mesaj seslerini kapatmasini, ekran parlakligini dusurmesini, hafta ici is saatlerinde titresimde kalmasini vs ayarliyorum bir defa, o arkada otomatik hallediyor.

Couple

Sadece Iki kisi arasindaki ozel iletisim programi, mesajlasmanin yani sira liste paylasimlari da var. Esimle alisveris listesi, alinacak kitaplar, gezilecek yerler gibi listelerimizi burada tutuyoruz, tamamlayan isaretleyince karsi taraf da guncelleniyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Altay1

Shell shazam yandex albaraka is cep sahibinden gittigidiyor chorome tarayici elmanin onemli bir kac uygulamasi :)

Yorum bağlantısı
Kemal Mert

Sosyal medya kullanmıyorum çok şükür, yahoo, gmail, lotus bunlar çalışma hayatımda epey kolaylık sağlayan uygulamalar.

Whatsapp mesajlaşmada iyi iş görüyor, ne kadar güvenilir bilinmez  :D

Bankaların uygulamaları da ödeme eft havale vb. işlerimi başarılı bir şekilde görüyor, oyun yok zaten oynayacak vakit de yok :) 

Tek sosyal kullanım ford club yeterli ve yararlı, bunun için de tapatalk, birde güzel türküler dinlemek için radyo kulesi.

Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

Devlet Uygulamaları; MHRS,E-Devlet,Resmi Gazete,İBB Ceptrafik,Enabız,Mobil Kaza Tutanağı

Alışveriş; Amazon,N11,Decathlon,Hepsiburada,sahibinden,gittigidiyor.

Sosyal;Facebook,whatsapp,Messenger,Snapchat,Youtube

Haber;Bundle,ensonhaber

Yemek;Yemeksepeti,MultiMobil

Diğer; Airbnb,Bitaksi,Shell Motorist,DH Bildirim

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Edevlet mhrs Ebay aliexpress bankacılık uygulama ları fizy turkcell tv+ ezan vakti datuner MS Office shealt igo wassap tapatalk torque

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Fatihciim

Bu yandex trafik ne işe yarıyo

Ertanciiim

Senin oralarda kendi aracından başka araç görme ihtimalin çölde kutup ayısı görme ihtimalinden daha düşük olduğu için bilmemen normal.

Bu taraflara gelirsen uygulamalı anlatırım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Ertanciiim

Senin oralarda kendi aracından başka araç görme ihtimalin çölde kutup ayısı görme ihtimalinden daha düşük olduğu için bilmemen normal.

Bu taraflara gelirsen uygulamalı anlatırım.

Yazık la size...
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...