İçeriğe Yönlendir

Far Temizleyemiyorum Diyenler Içeri

Buğra Höngül

Recommended Posts

Oğuz Varhan

Buğra bey ne zamandır renault grand scenic aracın farlarını temizleyeyim diye düşünüyor ama zımparayı yapabilir miyim farlara zarar verir miyim diye hep tereddütte kalıyorum. Bu ürün 2012 model 5 yıllık araca etki eder mi farlar ciddi derece de sarardı üstleri özellikle yarın fotosunu atayım gene de sormak istedim değmezse zımpara işine girişicem

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Buğra bey ne zamandır renault grand scenic aracın farlarını temizleyeyim diye düşünüyor ama zımparayı yapabilir miyim farlara zarar verir miyim diye hep tereddütte kalıyorum. Bu ürün 2012 model 5 yıllık araca etki eder mi farlar ciddi derece de sarardı üstleri özellikle yarın fotosunu atayım gene de sormak istedim değmezse zımpara işine girişicem

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ürün gayet etkili
Yorum bağlantısı
Sefa Şenyurt

Yine yeni güzel bir paylaşım, teşekkürler...

SM-E700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya

Bugra bey ürün elime ulasti,ust koruma sivisini iki kere mi uyguluyoruz, sitede sanki uygulayin 1 dk kuruduktan sonra tekrar esit sekilde sungerin diger tarafiyla yayin yaziyor.

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Bugra bey ürün elime ulasti,ust koruma sivisini iki kere mi uyguluyoruz, sitede sanki uygulayin 1 dk kuruduktan sonra tekrar esit sekilde sungerin diger tarafiyla yayin yaziyor.

Ya onlar hep bişey diyor :) 5damla damlatın her tarafa yayın bırakın
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

8fa4d10231ffab6667aee0fc557e0257.jpg

5fdb2f6152ea1f8c84115e57dfac7636.jpg

Bu farları adam eder mi? Işık çizgisinin ustunde ışık sızmasına sebep oluyor çizikler.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Misafir

Link verdik ya :) abime çökmeyin

Adamsın [emoji8]

Benim aracımada alsana abi :fiuw:

Senin farlar mat olamaz :)

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Plastx ile biraz rengi düzelen farlarım, 1 ay geçmeden sararıyor yeniden. Bu ürün,  plastx'ten çok farklı mıdır?

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Plastx ile biraz rengi düzelen farlarım, 1 ay geçmeden sararıyor yeniden. Bu ürün, plastx'ten çok farklı mıdır?

Plastx far cilası hafifden dolgu yapar bu tamamen farı yenileme koruma üstüne ürün
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Almayı düşünüyorum ama uygulamayı yapabilir miyim bilmiyorum :)

Çocuk oyuncağı :)
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Çocuk oyuncağı :)

ya içten sarardı ve çatlak çatlak olduysa...

farı korumak için düzenli uv korumalı wax kullanmak işe yarıyor, cam sarardıysa kalıcı tek çözümse cam değişmek, 10 sene ardına bakmazsın :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül
Abi ilk yıkamada koruması gidicektir ben meguiarsın uzun giden bişeyini görmedim

ya içten sarardı ve çatlak çatlak olduysa...

farı korumak için düzenli uv korumalı wax kullanmak işe yarıyor, cam sarardıysa kalıcı tek çözümse cam değişmek, 10 sene ardına bakmazsın :)

İçten sarardıysada çözümü varda tabi tercih sizin ben forumdaki arkadaşların işini görsün diye paylaştım
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Abi ilk yıkamada koruması gidicektir ben meguiarsın uzun giden bişeyini görmedim

İçten sarardıysada çözümü varda tabi tercih sizin ben forumdaki arkadaşların işini görsün diye paylaştım

içten çözümü nedir kardeş, yoksa yedek farın camını çıkarıp farıma takacağım, çözümü uygulayayım o zaman :)

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

içten çözümü nedir kardeş, yoksa yedek farın camını çıkarıp farıma takacağım, çözümü uygulayayım o zaman :)

Ali abi eminmisin içten sarardığına içten kolay kolay sararma görmedim şu ana kadar
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Çamaşır suyuna yatırsak?

Yorum bağlantısı
Mert Ender

http://www.kimyasaladamlar.com/light-one-50ml8ml

Ürün 53lira dışarda 60lira alıyorlar artı korumasıda var sipariş vermeye gecikmeyin üye olduğum forumlara attım :) yakın zamanda site sahibinden indirim de isticem beni takipte kalın

Buğra bey, bu ürün dışarıda bulunabiliyor mu, bilginiz var mı? Siteydi, beklemeydi, uğraşmak istemedim.

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Buğra bey, bu ürün dışarıda bulunabiliyor mu, bilginiz var mı? Siteydi, beklemeydi, uğraşmak istemedim.

Bende aynı yerden sipariş veriyorum site soft99 ürünlerinin tedarikçisidir

Bende aynı yerden sipariş veriyorum site soft99 ürünlerinin tedarikçisidir
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Ali abi eminmisin içten sarardığına içten kolay kolay sararma görmedim şu ana kadar

sağ farım içten bozuldu, bariz belli, sararma özellikle üst kısımda, dıştan inceledim, plastix vs. sürdüm, içte var ne yazıkki...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

sağ farım içten bozuldu, bariz belli, sararma özellikle üst kısımda, dıştan inceledim, plastix vs. sürdüm, içte var ne yazıkki...

Abi dıştan zımparalı müdahale yaptın mı? Plastx tek başına çare değil
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Abi dıştan zımparalı müdahale yaptın mı? Plastx tek başına çare değil

yapmadım, bak şimdi içime kurt düştü, çok baktım içten gibi, bu durumda ne yapayım, dıştan nasiol bile kapatamadı bu sarılığı, içten çatlak çatlak gibi duruyor, eskidi zavallı farım...

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

yapmadım, bak şimdi içime kurt düştü, çok baktım içten gibi, bu durumda ne yapayım, dıştan nasiol bile kapatamadı bu sarılığı, içten çatlak çatlak gibi duruyor, eskidi zavallı farım...

Far iyice gevremiş, çatlamaya ypaılacak bişey yok, kaç para bir far?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...