İçeriğe Yönlendir

Çift Hatlı Telefon Önerisi

Misafir

Recommended Posts

Misafir

Merhabalar sevgili arkadaşlar,abilerim , kardeşlerim. Çok yakın bir arkadaşım 2000/2500 tl arası çift hatlı telefon için bana danıştı. Çift hatlı telefonlar ile ilgili çok bilgim yok. Sizlerden ricam kullanan var ise model ve yorumlarınızı öneri ve tercihlerinizi bekliyorum. Sizlerin yönlendirmesi ile bende arkadaşıma bilgi vereceğim. Hepinize şimdiden değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Misafir

Hepsi burada da ithalatçı garantili samsun-lg modelleri mevcut. Bu cihazların ülkemiz modellerinden farklı donanıma olmalari güncellemeleri konusunda problemler doğuruyor. Bu nedenle 2 telefon taşımak daha kullanışlı olabilir.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Emre Cetin

Okadar para vermeden samsung j7 alabilir , şuan kullandığım telefon ben memnunum . 

Yorum bağlantısı
Alper Aytar

General mobile 5 plus aldım çift hatlı fiyatı da 1000 lira ben memnunum

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

General mobile 5 plus aldım çift hatlı fiyatı da 1000 lira ben memnunum

kalan 1000 ile de tatil yapaiblir mesela güzel tercih

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Alper Aytar

Zaten android ömrü 2 yıl bari maliyeti düşüreyim dedim abi :)
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Çabi cevap yeter galiba :D :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ben 4-5 . yılında hala kullanıyorum? çıktığı gün güncelleme muhtacı duyan ios değil ki bu

Çabi cevap yeter galiba :D :D

huvay da bir aos tur

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Alper Aytar

Yok abi yani yavaşlama olsun güncel oluyor ama performans azalıyor bi yerden sonra güncelleme gelmiyor gibi dedim ama ben şuanda memnunum süper :)

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

5 yıllık cihaz şu anki 6 misli pahalı elmadan iyi foto çeksin bana yetiyor :mangal:

Yorum bağlantısı
İbrahim Aslıoğlu

Bende çift hatlı htc desire 728 var. İkinci hat 2 G .

Yorum bağlantısı
Hüseyin Maviş

Ben de General Mobile 5 Plus aldım, çift hatlı, fiyatı da 999 TL. Ben tek hat kullanıyorum ama çok memnunum. Ön ve arka kameraları da 13 mp. İşlemcisi de hızlı. Güncellemesi de google ile anlaşmalı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ben de gm5 plus d kullaniyorum. Gayet hizli, stabil. Tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Resul Demirel

meizu araştırın çok keyifli bir cihazdır

MX5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Tekin

Samsung Türkiyeye Kendi Getirmediği Ancak İthalatçı Garantili Gelen Samsung C7 var, gayet güzel cihaz, tek satış yeri sadece hb.com da

Yorum bağlantısı
Misafir

Htc desire 816 dual sim modeli var iyi telefon tek hatlisini 2 yıldır kullanıyorum

Yorum bağlantısı
Misafir

LG G4 ün çift hatlısı mevcut. 2.000 Tl yi gözden çıkardıysanız, markaların amiral gemisi tabir edilen cihazlarına yönelin derim.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

En mantıklısı hem fiyat açısından da GM 5 Plus

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

LG G4 ün çift hatlısı mevcut. 2.000 Tl yi gözden çıkardıysanız, markaların amiral gemisi tabir edilen cihazlarına yönelin derim.

Komşum yeni cihaz alıp (galaxy s7) Tek hatlı G4'ünü servise gönderdi.  G4ün anakartını  çift simkartlısı ile değişmişler bende vesile ile yeni G4 e telefon ihtiyacımdan dolayı el koydum. 

Kısacası şuan çift hatlı g4 kullanıyorum (tek simkart ile tabi).  Hatlardan biri 4.5 G ile çalışabiliyor 2.si 3G ile  ama bu beni etkilemiyor.

Cihazdan aşırı memnunum.   Android 6m den 5L'e downgrade yaptım ve pil ömrünü %30'a yakın uzattım. 

Kamerasına zaten diyecek laf yok. zifir karanlıkta gözle görebileceğimizin üzerinde dslr gibi çekim yapıyor.

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/235606-akıllı-cep-telefonu-önerileri/?p=3058392

Tavsiye ederim. ithalatcı garantili hepsiburada'da 1200TL bandında. 606  607 serisi veya sonrası ise gönül rahatlığıyla alınabilir.  Öncekilerde ekranın sönmesi veya  bootload'da takılma sorunları olabiliyor.

Yorum bağlantısı
Emrah Musalli

Gm 5 plus için bahsedilen kronik pek çok sıkıntı vardı. Bunlar çözüldü mü acaba. Epey övgü ve tavsiye almaya başlamış

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Öztunç, iki hafta önce ASUS Zenfone Max aldım çift hatlı ve en cezbedici yönü 5000 mAmp bataryası olması ve 900 TL gibi bir fiyatı olması. Gayet güzel ve kullanışlı aynı zamanda fiyat olarakta çok makul, F/P yönünden tavsiye edebileceğim bir telefon incelemenizde fayda var derim.

Yorum bağlantısı
Mesut Dumlupınar
(düzenlendi)

Kimse bahsetmemiş ama bence iyice bir araştırın ne kadar harika bir cihaz olduğunu anlarsınız. Xiaomi mi 5 hepsiburada satıyor 1200 civari bi fiyatı var Samsung s7 ye kafa tutuyor

tarihinde Mesut Dumlupınar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...