İçeriğe Yönlendir

Android Tv Box Tavsiyesi

Köksal Yılmaz

Recommended Posts

Zafer Ayvacı

Bir diğeri de bu. Daha uygun fiyatı var, temel teknik özellikler de iyi gibi. Detaylarına inersek aradaki farka değer mi acaba?

CS-918 OTG Android TV Box 2GB/16GB Rockchip RK3128 Quad Core Cortex A7 Kodi Smart Android 4.4 TV Box XBMC DLNA Miracast Airplay
http://s.aliexpress.com/zEJnQN3Q
(from AliExpress Android)

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Kodi kurduktan sonra ayar yapmakta zorlananlar için faydalı arkadaşlar : Aynı olay Android Box lar içinde geçerli.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Sani Gerşon
Sani Gerşon
14 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

kodi yüklemek için raspberry pi de oluyor.   150 TL

Hocam minimum 2GB ram harcıyor. Hem AppleTV'de  hem Windows'ta denedim, vazgeçtim.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Hocam minimum 2GB ram harcıyor. Hem AppleTV'de  hem Windows'ta denedim, vazgeçtim.

AT4 ile çatır çatır Kodi iZliyorum valla [emoji1]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
(düzenlendi)

Son tahlilde seçeneklerim,

TX2

TX3

X96 Mini

V88 Mars II

W95 idi W 95 2GB 16GB aldım 30 usd ye(bir zamanların forumumuz sponsorundan), 0.54 usd de takipli kargoya verdim, merakla bekliyorum

tarihinde Köksal Yılmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
Köksal Yılmaz

26 eylülde verdim 10 ekime kadar kargo nosu elimde hareketsiz bekledim(alljoylogistic diye biyere vermişler), 10 ekimde buradan alıp nl posta verdiler 26 ekimde elime ulaştı. Kargoyu unutursak ürünü dün denedim, hoşuma gitti, usbden klavye ve fare bağladım.

Tavsiye edeceğiniz kolayca film-dizi izlemeye yarayacak bir program var mıdır?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün
26 eylülde verdim 10 ekime kadar kargo nosu elimde hareketsiz bekledim(alljoylogistic diye biyere vermişler), 10 ekimde buradan alıp nl posta verdiler 26 ekimde elime ulaştı. Kargoyu unutursak ürünü dün denedim, hoşuma gitti, usbden klavye ve fare bağladım.

Konu diziyse sanirim en iyi tercih Netflix. Cesitlilik olsun, dublaj olsun, herseyi halletmisler. Film konusunda biraz geriden geliyorlar. Android uygulamalari da var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Kodi yükleyip eklentileri ekleyince bütün diziler elinizin altında, orjinal ses tabi.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Kodi yükleyip eklentileri ekleyince bütün diziler elinizin altında, orjinal ses tabi.
Kodi 17 yüklü geldi ama nasıl yükleniyor çözemedim
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Benim takip ettiğim kanal kapanmış ama farklı kaynaklar var, exodus kullanıyorum ben yetiyor şimdilik.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Şu KODİ işini ince ince anlatan ya da anlaşılır kaynak veren olsa da oksak, dinlesek, çözsek. :)

Ben de daha önce arkadaşa aldığımız bir stick vardı. Onu aldım. Şimdilik hiç fena değil, IPTV, Youtube vb en çok ihtiyacım olanları sorunsuz kullanıyorum.

https://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/4-cekirdekli-android-5-1-1-2gb-ram-smart-tv-box-tivinizi-smart-tv-yapin-usb-wif-305330808

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Netflix grubu konusu var forumda. Üyelik paylaşımı ile aylık 10 tl.

Miss gibi tavsiye ederim. Keyifli.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Hasan Karabekiroglu
On 18.10.2016 at 22:55, Ali Gök yazdı:

esi de tv ye atabilirmiyiz bu aparatla 

vga to hdmi diye aratırsanız dönüştürücüler var sesi de görüntüyüde aktarabilirsiniz... evdeki monitörü tv yapmak için kullandım.. iş görür...

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

X96 Android tv box alındı. Gerekli yazılımları kurup KODI uygulamasını güncelledim. IP TV henüz almadım. Şu anda sadece Netflix izliyorum. KODI'ye tv kanallarını nasıl kurarım? Yardımcı olabilecek var mı @Olgu Erhan

Ürün

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
49 dakika önce, Cihat Küçükay yazdı:

X96 Android tv box alındı. Gerekli yazılımları kurup KODI uygulamasını güncelledim. IP TV henüz almadım. Şu anda sadece Netflix izliyorum. KODI'ye tv kanallarını nasıl kurarım? Yardımcı olabilecek var mı @Olgu Erhan

Ürün

Ben Tv kanallarını hiç yüklemedim açıkçası Exodus sadece.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...