İçeriğe Yönlendir

Kara Prensim Apandisit Ameliyatı Oldu...

Serkan Toker

Recommended Posts

Okan Tansel

Abi çok geçmiş olsun.Acil şifalar inşallah.

Şu lafım işini hakkıyla yapan doktorlarımıza değil haşa. :flowers:  :flowers:

Lakin doktorum diye kendini bir halt sanan,burnu ve o yeri tirilyon havada gezen bilip bilmedi herşeye kesin teşhisi koyup ya hocam başka bir doktorada gösterelimi dedinde paran çoksa göster ben nediyorsam o diyip sanki kendi tekmiş gibi davranan ve sağlık sektörünü ticari ve en verimli gelir kayana gören tüm doktorum diyen bozuntulara dır.o bazen atılan dayak azdır.misli hakkınızdır. diyorum.  :angry:  :angry:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
(düzenlendi)

Geçmiş olsun, Allah acil şifa versin. İyi bilirim apandisit öncesi sıkıntıyı 2004'de ben de olmuştum.

tarihinde H.Cenk Bayrakçı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

Çok geçmiş olsun,sağlıkta doğru teşhis mutlak,Allah beterinden korusun....

Yorum bağlantısı
Ercan Pamukcu

geçmiş olsun, tez vakitte sağlığına kavuşur inşallah.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Çok geçmiş olsun, biran önce iyileşir umarım.

Yorum bağlantısı
Aydın Sert

Serkan abi çok geçmiş olsun. Rabbim tez zamanda şifa versin.

Aynı durum benim başıma da gelmişti. 10 yaşımdayken şiddetli bir karın ağrısı ve mide bulantısı. Su içmeye dahi tahammül edemiyordum. Babam çalışıyor, annem doktor doktor gezdiriyor. En sonunda bi hastaneden Bakırköy' e sevk ettiler, oradaki bayan doktor apandist demişti ve apar topar ameliyat için Samatya' ya sevk ettiler ambulansla. Sizin de dediğiniz gibi ameliyathanenin kapısında doktorlar beni beliyordu. Hemen ameliyata aldılar. Neredeyse patlayacakmış.

Sizi çok iyi anlayabiliyorum. Hiç merak etmeyin sapasağlam çıkar Allah' ın izniyle.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Serkan çok geçmiş olsun, çok üzüldüm. Patlamadan teşhis konulsaymış daha iyiymiş.

Rabbim acil şifalar versin.

Yorum bağlantısı
Osman Uslu

Çok geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Liman

Geçmiş olsun Serkan, aynı süreci oğlumda yaşadık.
Zordur hasta için. Acil şifalar.

Yorum bağlantısı
Sadık Taşyürek

Serkan, o apandisit patlamış ise yarın çıkmanız çok zor. bence dr. taburcu etsede sen 1 gece daha hastanede gözlem altında kalmasında ısrar et. konuyu istersen web den araştırabilirsin. 

http://www.iyibircerrah.com/apandisit-131/19-ameliyat-sonrasi-takip-nasildir

kesin teşhisi cerrah olan doktor koydu. Anında yatış işlemi ve ameliyat ve patlamış bir apandisit.. Şu an hala hastanede ancak yarın çıkacak inşallah, . 

maksadım polemik yaratmak değil, lakin hekimlik diğer meslekler gibi değildir, asla hata affetmez. doktorun doğru teşhis koyması ve doğru tedavi etmesi çok önemli. Ki, bunu doktorlar aslında çok iyi bilirler. ama çeşitli nedenlerden ötürü böyle hatalarla sıkça karşılaşırız.  basit bir örnek; benim kızıın bademciklerini ve geniz etini 8 sene önce aldırmıştık. ama geçen hafta Mersin üniversitesi çocuk acildeki doktor rahatsızlığın kaynağına bademcik dedi.  :yildizlar:

ne yazık ki  Türk Tabibler birliği dahi, üniversitelerde kontenjan artışlarından kaynaklı kalitesiz hekim yetiştirildiğini kabul ve beyan ediyor. 

https://www.medikalakademi.com.tr/tip-egitimi-yogun-bakimda-200-bin-doktor-hedefi-kaliteyi-duesuerdue/

tekrardan geçmiş olsun...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Serkan, o apandisit patlamış ise yarın çıkmanız çok zor. bence dr. taburcu etsede sen 1 gece daha hastanede gözlem altında kalmasında ısrar et. konuyu istersen web den araştırabilirsin. 

Bugün 6. gecesi olacak abi hastanede, geçtiğimiz çarşamba günü ameliyat oldu.. ;) Sen yeni oldu zannettin...

Yorum bağlantısı
Talha Burak Ertem

Çok çok geçmiş olsun Serkan Bey Allah acil şifalar versin evlat acısı göstermesin inşallah...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...