İçeriğe Yönlendir

Kara Prensim Apandisit Ameliyatı Oldu...

Serkan Toker

Recommended Posts

İlkay Durmuşlu
(düzenlendi)

Geçmiş olsun, Allah şifa versin.Damdan düşenin halinden anlarım. Beni muayene eden dr.lardan biri nefrit bile demişti. Teşhisi en zor durumlardan biri herhalde. 

tarihinde İlkay Durmuşlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Tekrardan geçmiş olsun abim. Bende 2,5 yaşında iken apandistten ameliyat olmuşum. Patlamak üzereymiş. Allah evlatlarımızı korusun.

Yorum bağlantısı
Emre Sutay

büyük geçmiş olsun..

aslında "Doktor olan doktorlar, karın ağrısında tahlil, röntgen vs yapmadan ilaç yazmazlarmış"; bir doktordan aldığım tavsiye bu.. "kesinlikle ve kesinlikle ilaç yazdırıp gitmeyin, tüm organlar karın bölgesinde; apandist olur, karaciğer safra vs vs.. yada en çok başa gelen gaz sancısı  :)  ama o gazı görmeden ilaç yazamazsın" diyordu. 

hele ki ifade etmekte zorluk çeken çocuklarımızı emanet ettiğimiz doktorları seçerken daha da dikkat etmek gerekecek

Allah şifa versin..

Yorum bağlantısı
Alper Aytar

Çok büyük geçmiş olsun....Bir anca iyilessin karaprens

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Geçmiş olsun. Bilirim nasıl bir süreç olduğunu. 10-11 yaşlarımdayken patlamıştı benim de. Gülemiyor, öksüremiyordum. Kasığın sağ üst tarafında sancı oluyordu. 1 haftaya düzelir inşallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Yaaa isyan etim acayip şimdi .Arkadaşlar mümessillerden bir leptop ne biliyim yazın 3 gece tatile ilaç yazan doktorlar var neden bahsediyoruz. almış başını gidiyor dur diyen yok.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Paşamıza geçmiş olsun.. 

Süreçten birebir haberim var. Allah esirgesin çocuklarımızı.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Geçmiş olsun Abi acil şifalar dilerim...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

İyi dilekleriniz için çok çok teşekkür ederim, doktor yarın taburcu edeceğiz demiş bir aksilik olmazsa..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

Ucuz atlattınız reisim allah tekrarını göstermesin ikinci doktor olmasa sonuçları düşünmek bile istemiyorum tekrar çok geçmiş olsun yiğide

Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Çok geçmiş olsun Serkan Bey...Eşimi sabah 8 de karın ağrısı şikayeti ile götürdüğümüz Hacettepe de gece 3 de apandisit ameliyatına almışlardı.Teşhisi zor olan bir rahatsızlık ne yazık ki...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

Çok geçmiş olsun abi, acil şifalar dilerim... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Ahhhh ahhhh. (forum kuralları çok iyidir, daha fazla canımızı sıkmamızı engeller)...

Çok geçmiş olsun Abim. Yeğenimize acil şifalar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...