İçeriğe Yönlendir

Samsung S4 Ekran Kırılması

Erdem Bozkurt

Recommended Posts

Erdem Bozkurt
(düzenlendi)

herkese merhaba,sorunsuz kullandığımız telefonu dün kazara yere düşürdük sonuç ekran bozuldu,ekranda hiç görüntü yok,internette baktım 250-300 arası rakam,yaptırmakmı yenisinimi almak? 

tarihinde Erdem Bozkurt tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alperen Artam

Aynısı bendede oldu hiç ellemedim kendiniz yapabilirseniz parça alın yapın derim olmadı o halde telefoncuya satın üstüne imkan varsa koyup yeni bir model alın artık fiyatlar düştü uğraşmaya değmez derim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
(düzenlendi)

Yetkili servise 400 ya da 450 TL 'ye yaptırdım yaklaşık 1 yıl önce. Ön kasa komple değişiyor. Piyasada 250 civarı ekran vardı ama ne kadar orijinal bilemedim. Ayrıca ciddi işçilik istiyordu.

tarihinde Recep Selim Kaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Yetkili servise 400 ya da 450 TL 'ye yaptırdım yaklaşık 1 yıl önce. Ön kasa komple değişiyor. Piyasada 250 civarı ekran vardı ama ne kadar orijinal bilemedim. Ayrıca ciddi işçilik istiyordu.

Ekran değişimi eli az çok yatkın olan birisi için maksimum 10 dk. sürer.

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

şuanki ikinci el piyasası 450-500 civarında 250-300 tl verip yaptırmak ne kadar mantıklı bilemiyorum,para ederse yedek parça olarak satmak en ideali olacak sanırım

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Ekran değişimi eli az çok yatkın olan birisi için maksimum 10 dk. sürer.

Ekranı tek satılan bir üründü benim baktığım. Eski dokunmatiği ısıtıp ayırmak falan gerekiyordu. O yüzden ciddi işçilik var dedim. Ön kasa komple satılanlar da 350 civarıydı. Tabi bunlar geçen yılın fiyatları.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

60 liraya moto g ye ekran aldım yurt dışından, orijinali gibi olmuyor, değmez bence yaptırmaya.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Serhat ipeksoy

Aynı şekilde benimde elimde iç ve dokunmatik ekranı kırık s4 var (zaten ikisi bütünleşik şekilde satılıyormuş) bekliyor öyle. yan sanayi ekran 250 civarı orijinallerine 400 diyorlardı 7-8 ay önce.

ben de beklemedeyim. orijinal. ekranı sağlam s4'ünü yenilemek isteyen biri çıkar mı diye  ;)

Yorum bağlantısı
Can Çelik

ekran değiştirme işlemi sanıldığı kadar zor değil internetten lcd ekranı komple alın youtubede vidyolar var yaptığınız işlem çok kısa 10 dakika kadar bişey 4 5 vida söküp parçaları ordan oraya taşımak sonra kapamak.

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

ekran değiştirme işlemi sanıldığı kadar zor değil internetten lcd ekranı komple alın youtubede vidyolar var yaptığınız işlem çok kısa 10 dakika kadar bişey 4 5 vida söküp parçaları ordan oraya taşımak sonra kapamak.

ana ekran ile dokunmatik ekran bütünleşik. ikisini birlikte sökmek (yani bütünleşik tek parçayı) 5 dakikayı bulmaz. zor olan ve profesyonel işçilik gerektiren şey ise ana ekran ile dokunmatiği birbirinden ayırmak. bütünleşik iki parçayı çok söktüm taktım oradan biliyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...