İçeriğe Yönlendir

Gösterge Veya Kadran Tasarım Ve Işıklandırma Önerisi

Cem Dilmen

Recommended Posts

Cem Dilmen
(düzenlendi)

Arkadaşlar merhabalar.

Benim Kara Şimşeğin ( Serçe ) kadranlarının ışıklandırması oldukça yetersiz. Değişik bir şeyler yaptırmak istiyorum. Bazı yerlerde özellikle eski kadranların içini tamamen değiştirildiğini ve ışklandırmanın daha görsel olarak tekrar dizayn edildiğini gördüm. Sizin bir fikrinizi almak istiyorum. Site içinde bu işi yapan ya da daha önce yaptırmış veya referans olabilecek birileri var mıdır?.

Gerekirse ben çıkma bir gösterge bulup yapacak kişiye kargolayabilirim. Kadran kabaca aşağıdaki resimdeki gibi.

Teşekkür ediyorum...

https://imgsec.letgo.com/images/ce/67/64/04/ce6764048ece6d64556799b64ff43643.jpeg?resize=900:*

tarihinde Cem Dilmen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Çok ışıklı bir şey güzel olmaz diye düşünüyorum... Sade ve yeşil veya beyaz ışıklı olursa güzel olur..

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz
(düzenlendi)

gönder abi 

vZ920m.jpg

tarihinde Aydın Akdeniz tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

gönder abi 

vZ920m.jpg

Eline sağlık hakikaten şık duruyor. 

Yorum bağlantısı
Misafir
Banada Lazım aydın ışıklandırma, ama şöyle bi sorunun var ; ampülleri yenileyim diye söktüm ve sürpriz devir saatim artık çalışmıyor, ne yaptıysam olmadı, tamir de etmiyorlar,burada bi tanıdığın varmı tamir edecek yada döküp sana yollayımmı.
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

Banada Lazım aydın ışıklandırma, ama şöyle bi sorunun var ; ampülleri yenileyim diye söktüm ve sürpriz devir saatim artık çalışmıyor, ne yaptıysam olmadı, tamir de etmiyorlar,burada bi tanıdığın varmı tamir edecek yada döküp sana yollayımmı.

Oktay abiye ulaştınmı abi . 

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

Yooo!

çözer .

çözmezmi ? bi ara istersen 

Yorum bağlantısı
Misafir

Fazla ışık cümbüşü göz yoracaktır. Sade renkler iyidir. Özellikle yeşil göz yormaz

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

orjinal kalması daha güzel tabi. sarı yada yeşil olarak canlandırılabilir.

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Cem bey Ali de EL paper olarak geçen malzemeler var onlara da gözatmanızı öneririm.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...