İçeriğe Yönlendir

Toyota Ch-R Hybrid

Bayram Aktaş

Recommended Posts

Evren Erakçora

Otomatik vites ile karşılaştırınca 8bin tl hibrit farkı var. Bence 8bine değer. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

Serhat abi araba konuşalım :p:D

ben şaşırdım siz şaşırmayın diye şeettimdiydi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

aha tırt çıktı  :D

amma dert oldu yahu, olay basit, koy 4 tekere güçlü motoru, koy baba bir akü, koy bagaja hoondaaaa mini jenaratör, ahanda sana elektrikli-şarjlı araba, koy 4 lt benzin dolaş ülkeyi, yerim hibriti :) üstelik hondanın sesinide duyamazsın  :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

İspanya'da priusa binmiştim taksi olarak , çok hoşuma gitmişti. Bagaj bayağı genişti. Şehir trafiğinde sessizce ilerlemiş, hızlanınca benzinli motora geçişini ekrandan takip etmiştim zevkle. Keşke yarisin hybridine de vergi avantajı gelse. Hiç düşünmeden alırım, çok az yakacağı aşikar...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Tipi çok hoşuma gitti, ancak bu araç alınacaksa hibrit alınmalı bence. Cvt şanzımanda her zamanki gibi olmamış.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Aykut Uçar

Almak için niyetlendiğim fakat tabiki sunroof ya da cam tavan olmayacağını duyduktan sonra test sürüşünü dahi iptal ettiğim araç.

Yorum bağlantısı
Oğuz Varhan

18eb385160ad4fdd9bc7023dc0908141.jpge738cf3df3d5de302647831089351a59.jpg1480ed67723333eb669b9754c2205b16.jpg11e8f5bcf3f8fe36063f9c9fd2f3fe74.jpg780d14d57bae6df8c6a70d75fa6e810d.jpghttps://vimeo.com/192120346

Aracı test ettik sürüş dinamikleri güzel cvt çanzıman sessiz ancak hybrid 2017 den itibaren gelecekmiş 1.2 çekişi pek tatmin etmedi iç işçilik güzel dış tasarım süper arka ne dar ne geniş ön spor hissettiriyor

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

hibrit daha yok, esas olması gereken cam tavan gibi şeyler yok, şanzıman hikaye, Ford gibi buda 1-2 makyaj yiyecekki adam olsun, yahu bu arabanın olayı Hibrit olması, onun dışında uyduruk motorla ne getirirsiniz, o koltuklar ne öyle, tırt çıktı buda, Toyota Türkiye, ya adam gibi tam donanım araç getirirsiniz yada o uyduruk saçlı ses alan arabalarınıza kendiniz binersiniz, bu ne yahu  :angry:  1.2 T-rv  (t-ırtversiyon) kime satacaksınız yarım yamalak bu modeli...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Cvt max tork devrinde her zaman max çekişi sağlar?

o motorla sağlasa ne yazar....  hibritte yok, yerim max çekişi  :i-ih:

Yorum bağlantısı
Oğuz Varhan

Foto daki koltuk kumaşına bakınca test aracı kaç km de idi acaba

1500 km

TOYOTA nın en saçma şeyi aracın donanım listesinin bulunduğu kataloğa hiçbir yerden ulaşamıyor olmanız. Aracın hybrid modelini de 2017 de getireceklermiş anlayacağınız o ki araç ACELEYE gelmiş

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

geçmiş olaaa, niyet reklam yoksa hibrit satmak değil, zaten satmayacakta,100 kaadı hibrtie vursan vermem, tam elektrik olmadığı sürece Turbo Dizel-benzinli araçtan şaşmam, beyhude işlerle uğraşıp zaman geçireceklerine sonunda mecbur yapacakları şeyi yapsalarda bizde kurtulsak, petrol devleride duman olsa  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

caponun 90 nı.. bizde 20 falan :D çift bujili olan motor ise buji tavsyie ederim. motor bambaşka oluyor

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Valla bizde 1.4 honda jazz cvt var resmen çöp şanzıman gücü bu kadar törpüleyen görmedim. 1.6 focus 1 otomatikte kullandım uzun süre oradan iyi mukayese edebiliyorum

üstadlar sürekli cvt kullanıyor musunuz? bizde ALBEA speedgear cvt 1.2 var. hayatımda kullandığım en güzel kombinasyon. 140 ile gidiyorum 2300 devir. ses yok.

ışıklarda cart diye kalkıyor. evet yarışmıyor ama niye sizler bu kadar "power tutkunu" sunuz? bu araçlar ekonomi odaklı rahat sürüş şehir içi ve dışı efendi kullanım.

Valla içimden çoğu kez şu kamyon ve minibüslere niye bu kadar kuvvetli motor koyarlar diyorum. bazen de dışımdan. çünkü sürücü vatandaş 0-1 diye gaza basıyor.  dibine kadar allah ne verirse gitmek, kalkabildiği kadar ani kalkmak zorunda mısınız?

nedir bu şöförlerin alıp veremediği.

hobi amacıyla atraksiyon yapıp pati çekecek araç lazımda ikinci elde 3.0 birşeyler alınır kenara konur. bu araçlar günlük kullanım araçları. sıfır 100 arası 7 saniye olsa ne olur 15 olsa ne olur?

caponun 90 nı.. bizde 20 falan :D çift bujili olan motor ise buji tavsyie ederim. motor bambaşka oluyor

Bence nissan 200SX vardı 2.0 çift bujili arkadan çekişli fi tarihinde. hakikaten farklıydı.

broşür bulamayanlar..

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Valla bizde 1.4 honda jazz cvt var resmen çöp şanzıman gücü bu kadar törpüleyen görmedim. 1.6 focus 1 otomatikte kullandım uzun süre oradan iyi mukayese edebiliyorum

dct şanzıman olaydı motordaki gibi, jazzın motoru vee dct şanzımanla, honda nc750 dct süper Mert  :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

üstadlar sürekli cvt kullanıyor musunuz? bizde ALBEA speedgear cvt 1.2 var. hayatımda kullandığım en güzel kombinasyon. 140 ile gidiyorum 2300 devir. ses yok.

ışıklarda cart diye kalkıyor. evet yarışmıyor ama niye sizler bu kadar "power tutkunu" sunuz? bu araçlar ekonomi odaklı rahat sürüş şehir içi ve dışı efendi kullanım.

Valla içimden çoğu kez şu kamyon ve minibüslere niye bu kadar kuvvetli motor koyarlar diyorum. bazen de dışımdan. çünkü sürücü vatandaş 0-1 diye gaza basıyor.  dibine kadar allah ne verirse gitmek, kalkabildiği kadar ani kalkmak zorunda mısınız?

nedir bu şöförlerin alıp veremediği.

hobi amacıyla atraksiyon yapıp pati çekecek araç lazımda ikinci elde 3.0 birşeyler alınır kenara konur. bu araçlar günlük kullanım araçları. sıfır 100 arası 7 saniye olsa ne olur 15 olsa ne olur?

Bence nissan 200SX vardı 2.0 çift bujili arkadan çekişli fi tarihinde. hakikaten farklıydı.

broşür bulamayanlar..

sen benim ranger a binde gücü gör, neden güçlü, çünki lazım, yükü bastımmı taşların arasında rampayı çıkacak  :D  tabii şehir içinde ne bu pikap diyenlerede  haddini bildirecek, güç şart, yoksa işimiz olmaz  :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

sen benim ranger a binde gücü gör, neden güçlü, çünki lazım, yükü bastımmı taşların arasında rampayı çıkacak  :D  tabii şehir içinde ne bu pikap diyenlerede  haddini bildirecek, güç şart, yoksa işimiz olmaz  :D

yükle tamam.. yüksüz napıyonuz bi düşün.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

yükle tamam.. yüksüz napıyonuz bi düşün.

benim için zaman önemli, günde 400 km. yol yapıyorum, hız lazım, arabadan seri her yere giren makine, güç şart, acelem var  :tongue:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...