İçeriğe Yönlendir

Mondeo II - Gösterge Ampul Tipi

Münir Nurettin Taşova

Recommended Posts

Derviş Dursun

Birde merak ettiğim olay kırmızı dairedeki kahverengi olan mı orjinal yoksa mavi dairede olan beyazlar mı? Bunda da değişim yapılmış sanırım a1decb6b7676b672d5fcf9c01423cf06.jpg

Yorum bağlantısı

Birde merak ettiğim olay kırmızı dairedeki kahverengi olan mı orjinal yoksa mavi dairede olan beyazlar mı? Bunda da değişim yapılmış sanırım

Beyaz da orijinal, kahverengi de orijinal... Fakat, kahverengiler sanırım T-5 ampul... Başka yerlerden kontrol ettim ikiside orijinal...

Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

Beyaz da orijinal, kahverengi de orijinal... Fakat, kahverengiler sanırım T-5 ampul... Başka yerlerden kontrol ettim ikiside orijinal...

O halde aliden gösterdiğim ledler de uyar abi. Yapı olarak aynı hani
Yorum bağlantısı
Selim Kılınç

Hayırlısıyla biri yapıp resmini gönoerseydi hiç de fena olmazdı. Yav bu işler de beklemeyi hiç sevmiyorum. Hemen olsun istiyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

Hayırlısıyla biri yapıp resmini gönoerseydi hiç de fena olmazdı. Yav bu işler de beklemeyi hiç sevmiyorum. Hemen olsun istiyorum.

Abi malumun üzere kolluk kuvvetleri azıcık izini fazla verse ve zaman olsa bende hemen olsun istiyorum :D ah zaman ah :D
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

:shok:  :shok:  :shok:  aaaa münir kadranlar neden yeşil oldu? hararetin kırmızı yeri de yaşil. nayır nolamaz, ledin rengini aldı deme bana :(  :(

Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

:shok::shok::shok: aaaa münir kadranlar neden yeşil oldu? hararetin kırmızı yeri de yaşil. nayır nolamaz, ledin rengini aldı deme bana :(:(

İğneler şeffaf, hangi renk takilirsa o renge dönüşüyor.
Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

İğneler şeffaf, hangi renk takilirsa o renge dönüşüyor.

orjinal ampuller sarı değil mi zaten? ekran ve kadran aynı ışıktan faydalanıp biri yeşil biri kırmızı yanarken sarı rengi almadığı halde bu nasıl yeşili aldı direk onu düşünüyorum. off içime kurt düştü münir :(  :(  renkler ve parlaklık güzel olmuş eline sağlık ama ben kırmızı olayına taktım :)

Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

Sari ampul varken açık turuncu oluyor. Beyaz led denedim ibreler bembayaz oldu.

Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

Sari ampul varken açık turuncu oluyor. Beyaz led denedim ibreler bembayaz oldu.

ekranın yeşilliği nasıl oluyor beyaz ledde peki? ve de t5 in hangi tür ledi oldu duylara resmi var mı kardeşim?

Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

Şu anki yeşilden daha açık bir yeşil oluyor. Km sayaclari arkasida beyaz oluyor.

Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

Şu anki yeşilden daha açık bir yeşil oluyor. Km sayaclari arkasida beyaz oluyor.

Olsun yahu parlaklığı gayet güzel, benim şuan ki halinden bin kat iyidir. Benim gösterdiğim aliden spariş ettiğim ledler olur mu ki acaba? Senin kullandiklarin hangi tip, sıkıntı yaşarsam onlardan alayım bari
Yorum bağlantısı
Mehmet Çelebi

Çok yeşil olmuş ama gayet canlı, ne tür led kullandın Münir resmi varmı ona göre alalım, kadranı kırmızıya boyasak olurmuki acaba?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

Çok yeşil olmuş ama gayet canlı, ne tür led kullandın Münir resmi varmı ona göre alalım, kadranı kırmızıya boyasak olurmuki acaba?

abi ledin ne olduğunu 3 4 kere sordum cevap alamadım :) müniiiirrrrrr

Yorum bağlantısı
Ömer Karabayır

Dün yeşil led ile değişimi yaptım.

m4PVMY.jpg

ZMDrnk.jpg

Ellerine sağlık. Çok güzel olmuş. Klima, yol bilgisayarı, radyo  ve bilgilendirme ekranıyla da uyumlu olmuş. Özendim şimdi. Benim favorim güzelliğe ve uyuma rağmen yine de beyaz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

Yol bilgisayarı ve klima aydınlatması yanında sönük kaldı, onlara da bir el atacağım.  Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Çelebi

Bu verdiğin linkteki ürün 10 adet fiyatımı yoksa tekli fiyatımı? daha önce alışveriş yapmadım o yüzden sordum

Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

Bu verdiğin linkteki ürün 10 adet fiyatımı yoksa tekli fiyatımı? daha önce alışveriş yapmadım o yüzden sordum

10 adet fiyatı. Ücretli kargoyu seçin, hem daha kısa sürede gelir hemde takip nolu olduğu için kargoda kaybolmaz.

Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

Mehmet abi sen alma, ben bugün spariş verdim 10 tane yeşil 10 tane kırmızı. Zaten 5 tane lazım,ben veririm sana
Yorum bağlantısı
Mehmet Çelebi

Mehmet abi sen alma, ben bugün spariş verdim 10 tane yeşil 10 tane kırmızı. Zaten 5 tane lazım,ben veririm sana

Saol derviş ben beyaz düşünüyorum 10 adette beyaz sipariş verebilirmisin kırmızı beşini paslasırız

Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

Saol derviş ben beyaz düşünüyorum 10 adette beyaz sipariş verebilirmisin kırmızı beşini paslasırız

Merak etme abi beyazda istemiştim resmini attığım duylu olanlardan. O duylulardan 7 yeşil 7 beyaz istedim. Olmazsa onların beyazını veririm sana

Dipsiz olanlardanda 10 tane istedim şimdi abi. Nolur nolmaz duylular uymaz belki :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Çelebi

Merak etme abi beyazda istemiştim resmini attığım duylu olanlardan. O duylulardan 7 yeşil 7 beyaz istedim. Olmazsa onların beyazını veririm sana

Dipsiz olanlardanda 10 tane istedim şimdi abi. Nolur nolmaz duylular uymaz belki :)

Eyvallah Dervişim saol

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...