İçeriğe Yönlendir

İlk Aracım

Murat Gedik

Recommended Posts

Kenan Koç

hayırlı olsun aracınız .modeli comforttur bu arada benimkiyle aynı aklına takılan yapacağın değişikliklerde fikir vere bilirim 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Gedik

hayırlı olsun aracınız .modeli comforttur bu arada benimkiyle aynı aklına takılan yapacağın değişikliklerde fikir vere bilirim

Geçici ruhsat belgesinde Collection yazıyor. O yüzden öyle yazdım. Comfort modeli farklı diye biliyorum acaba yanlış mı biliyorum?
Yorum bağlantısı
Ayberk Edim Ergün

Hayirli olsun oyi gunlerde kullanin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Gedik

Hayirli olsun. Hiz sabitleyici varsa collectiondur.

Saygilarimla.

Teşekkür ederim. Hız sabitleyici var.
Yorum bağlantısı
Murat Gedik

Bendede hız sabitleyici var 2011 comfort

Tam farkı bilmiyorum ama comfort olanlarda çelik jant olmuyor. Başka da fark yok gibi.
Yorum bağlantısı
Murat Gedik

Ankara'da Fordclubtr'den başka birinin önerdiği servise gidemezdim.

Genel kontrol ve bakıma getirdim aracımı, Tuncay usta daha gelmemiş tanışmak nasip olmadı. Sıra bekliyoruz.

75aac9218491a94632573719280d1594.jpg

978ba3196f12d1606e18a5ed75e8123f.jpg

ef9676d4fe758dafff59436d22ad6b6e.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Sadık Taşyürek

hayırlı olsun, kazasız belasız iyi günlerde kullanın.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Murat Gedik
2 saat önce, Öztunç Ünal yazdı:

Hayırlı uğurlu olsun.:nazar:

Çok teşekkür ederim ☺

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Murat Gedik

Merhaba. Dün akşam kayın babam bi tanıdığa gitmek için arabayı aldı. Sabah eşimi işe bıraktım. Arabada bayram için yapılan uzun yoldan kalma sinekler filan vardı. Yıkamak için benzinlikte durunca gördüm. Hemen babamı aradım. Gece karanlığında tam görmemiş hasarı o yüzden birşey yok diye söylememiş. Gece parktan çıkarken dikili halde duran bir kaldırım taşına çarpmış.

Tamponda görüldüğü üzere çizikler ve derin bir çizik var. Çamurluğun alt kısmı kırılmış. Ve avuç içi kadar ezik var. Zaten daha önceki sahibinde aynı yerden bir sürtme vardı ama yapılmıştı. Fazla büyük değil ama moralimi çok bozdu.

Hiç kaporta yaptırmadım. Bilen arkadaşlar nasıl yapılacağı ve ne kadara mal olacağı konusunda yardımcı olursa sevinirim. Yanlış bir işlem yaptırmak istemiyorum.

Herkese iyi günler kazasız belasız yolculukları

d5c1c6b3bcb6bfe333c134eb29485d61.jpga9a7423013048ffc6f3320afbdb2a536.jpg218cc4cb10ab3108fb9292dbba54adf0.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayberk Edim Ergün

Bu arada gecmis olsun.kusura bakmayin sanayideki ustalar kizip yazarken sizi atladim. Gecmisnolsun beterinden korusun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Geçmiş olsun. Fazla girişmeden göçük düzelir alt kısma rötüş bile olur. Tampona da yama boya yapılır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Geçmiş olsun.

Bir şekilde düzelebildiği kadar düzeltip.. Sonrasını eskiden olduğu gibi macunla dolduracaklar.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Gedik
Geçmiş olsun. Fazla girişmeden göçük düzelir alt kısma rötüş bile olur. Tampona da yama boya yapılır.

Teşekkür ederim. Komşunun tanıdık kaportacı arkadaşı var. Onunla görüşüp sonucu paylaşırım.
Geçmiş olsun.
Bir şekilde düzelebildiği kadar düzeltip.. Sonrasını eskiden olduğu gibi macunla dolduracaklar.. 

Teşekkür ederim Mehmet abi. Zaten o çamurlukta rötüş boya var. Buda olacak ne yapalım.

İlk sahibi de burayı böyle sürtmüş. Kapıya sadece rötüş yapılmış. Çamurluğun bu kısmı düzeltilip boyanmış.23f937a5192a611e72393693904e3ba4.jpg
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...