İçeriğe Yönlendir

Trafik Sigortası Ve Araç Kaskosu İçin Firmaların Teklifleri (Taze)

Emre Köksal

Recommended Posts

Akan Belen

şimdi sigortacıdan geldim. sompo japan 198 TL.

Günümüz şartlarına bakarak bedava gibi duruyor. :D

Yorum bağlantısı
Hüseyin Duran

Günümüz şartlarına bakarak bedava gibi duruyor. :D

geçen sene aksigortadan 270 civarı bişeye yaptırmıştım. yaşım yüzünden bu kadar fazla olduğunu söylemişlerdi. bu sene 300 ü gözden çıkarmıştım ama sigortacım beni şaşırttı sağolsun :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Dün, 12 ve 13 Şubat 2013 günü dolacak olan kasko ve trafik sigortasını yeniletmek üzere 2008 yılından bu yanaki sigortacıma gittim. Sonuç mu? trafik sigortası (geçen sene yanılmıyorsam 140,00 Tl )160,00 TL , kasko için beklemedeyim. Ancak arkadaşlar sigorta şirketlerine e-mail attıklarını ve ilk olarak Maphre (Genel) ve Anadolu sigortadan cevap geldiğini söylediler. verdikleri rakam ise belki inanmayacaksınız ama Maphre Sigorta 3000,00 TL, Anadolu Sigorta ise 1000,00 Tl. Şok oldum. Bende Geçen sene 700,00 TL olan kaskonun hasarsızlık indirimi ile bu sene biraz daha aşaıya ineceğini düşünüyordum ne buldum.arkadaşın şaka yaptığını düşündüm. ancak maalesef şu aşamada inisiyatifin sigorta şirketerinin elinde olduğunu ve bu nedenden dolayı farklı sigorta şirketlerinin farklı uçuk rakamlar verdiğini söyledi. o an için arabayı satmayı düşündüm. Şu an beklemedeyim. diğer şirketlerden gelecek olan rakamları bekliyorum. sonuca göre ya kaskoya devam yada bazı arkadaşların söylediği gibi riski sırtlayacağım.

Geçen yılki şirketiniz Anadolu ise bu sene fiyatı Axa'dan alın ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muhsin Küçüktuna

Dün bir arkadaşta Axa Sigortayı önermişti. ancak fiyat almamıştım. Sigortacım Anadolu' dan kaskoyu yenilemiş. 974 TL. Geçen seneki fiyata göre oldukça fazla ancak bu seneki fiyatlara göre oldukça az !!! gibi :unsure2:

Yorum bağlantısı
Engin Karadayan

Axa'dan 240 TL ye yeniledim trafik sigortasını.Kasko ise koç allianz'dan 648 TL ye yenilendi.

Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut
(düzenlendi)

ikametim ordu'da, ama arabam 34 plaka, bana verecekleri sigorta fiyatı istanbul üzerinden mi olacak, yoksa ordu mu ? :) kaskoyu ve sigortayı 4 yıldır anadolu sigortadan yaptırıyorum,

tarihinde Mustafa Karabulut tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut

Kaskon Ordu, trafiğin maalesef İstanbul olacak..

abi, sigortam.net'de anadolu sigorta 1083 lira yazıyor, bu doğru mu ? yoksa şaka mı, geçen sene yanılmıyorsam 300 küsüre yaptırmıştım. 4 yıldır da bu firmayla çalışıyorum, hiç kaza olayım yok.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Anadolu sigorta fiyatları düşüreceğiz diyordu... Geçen ay kaç liraydı ki :)

Yorum bağlantısı
Emre Köksal

abi, sigortam.net'de anadolu sigorta 1083 lira yazıyor, bu doğru mu ? yoksa şaka mı, geçen sene yanılmıyorsam 300 küsüre yaptırmıştım. 4 yıldır da bu firmayla çalışıyorum, hiç kaza olayım yok.

300 lira olan trafik olmasın 300 liraya pek kasko yok...

Yorum bağlantısı
Tuncay Ak

Aracımda bugün trafik sigortasını yeniledim.

Anadolu Sigorta - 179 tl - 7 Taksit - Plaka 66,İkamet İzmir

Diğer Teklifler

Groupama - 385 Tl :shok:

Sompo Japan - 290 Tl

Yorum bağlantısı
Ünal Doğar

Anlaşılan 30 yaşını geçmiş olmanız size baya indirim kazandırmış.fiyat İzmir için gayet iyi.

Yorum bağlantısı
Tuncay Ak

Plakanın 66 olması en büyük etken evet ama yinede bu fiyat çok uygun geldi bana,geçen yılla aynı fiyat..

Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

benim geçen yıl trafik sigortam 350 tl idi . % 10 hasarsızlık indirimi ile bu sene 459 tl olduğunu söylüyor aynı şirket .. bu nedir anlamadımmmm sizce ne yapmam lazım. axa idi sigortam :( hasarsızlık zammı mı yedim nedir :(

Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

tamam mehmet abi bence bi yanlışlık var yada başka bi olay. sizce mümkün mü bu kadaar artış olması.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

tamam mehmet abi bence bi yanlışlık var yada başka bi olay. sizce mümkün mü bu kadaar artış olması.

Size verilen rakam doğru da, fiyatlama tekniğinde hata var... Yani bir sebeple sizin durumunda olan kişilerin işini almak istemiyor axa..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

Size verilen rakam doğru da, fiyatlama tekniğinde hata var... Yani bir sebeple sizin durumunda olan kişilerin işini almak istemiyor axa..

vallaha kimsenin tavuğuna kış demedim :D ama benim tek hatam sattığım bir önceki aracımın sigortasını dondurmak yerine iptal etmiştim asla bunu bir daha yapmam. en iyisi dondurmakmış. ama axa hepsinde yüksek çıktı ( bi kaç arkadaşım daha sigortası yapıldı sizde biliyorsunuzdur . en uygun ergo çıktı 429 tl. ondan yaptırdım.

Yorum bağlantısı
Taner Gündüz
(düzenlendi)

aslında yapmış olduğum geçen sene içerinde bir kaza var ama başka bir arabayla. suç bende idi. onun etkisi olmuş olabilir mi mehmet abi aracı ben kullanıyordum. ama araç sahibi farklı idi. kendi aracım 3 tane oldu kendi araçlarımda hiç bir kazam olmamıştı.

tarihinde Taner Gündüz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Mehmet abi bir şey öğrenmek istiyorum.sigort poliçesinde 195 tl yazıyor ama ben sigortacıya 185 ödedim bu durum normalmidir

Senin açından bir sakıncası yok... Ancak yapmamak gerek, çünkü az çok, para kazanmak için yapıyoruz bu işi ve bir risk alıyoruz.. Para kazanmadan hadi iş belki yapılır ama risk alınmaz...

Acente kendi karından feragat etmiş... Size göre bir şey yok...

Sigortada plaka önemli mi artık. İkamete göre olmayacak mıydı ?

Kasko ikamete göre ama, trafik hala plakaya göre... İnşallah bu da yakın zamanda düzelir..

aslında yapmış olduğum geçen sene içerinde bir kaza var ama başka bir arabayla. suç bende idi. onun etkisi olmuş olabilir mi mehmet abi aracı ben kullanıyordum. ama araç sahibi farklı idi. kendi aracım 3 tane oldu kendi araçlarımda hiç bir kazam olmamıştı.

Axa bu bilgiye ulaşmış olamaz.. Şu an durumuna baktığımda, tek olumsuz etkenin yaşın olduğunu görüyorum...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Polat

4 ay kadar önce yoldan savrulup tek taraflı yapmış olduğum kazada aracım pert oldu. Kaskodan ödeme yapıldı.

Şimdi alacağım aracın sigortasına bu kazanın herhangi bir etkisi olur mu?

Yorum bağlantısı
Recep Mura

Bizim aracında nisan ayında sigortası yenilenecek ilk sene 2011 de hiç bir indirim vb. yokken Anadolu sigortadan 160 küsur TL ye yapılmıştı 2012 de yine aynı yere hasarsızlık indirimi ile 185 TLye yapılmıştı buna canım sıkılmıştı indirimle daha düşük beklerken daha yüksek olduğu için bu sene onu mumla arayacağım sanırım...Mehmet abi bu sene sizce tahminen hangi aralıkta olur ve hangi şirketlere özellikle sorayım...araç eşimin üzerine bu eksi bir durum herhalde ama hep öyleydi gerçi 30 yaş üzeri, 54 Plaka, hasar vb. çok şükür yok...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...