İçeriğe Yönlendir

Trafik Sigortası Ve Araç Kaskosu İçin Firmaların Teklifleri (Taze)

Emre Köksal

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
Mayisda sigortam bitiyor. Hasarsizlik 4 ncu senem. Acaba nasil bir fatura cikar. 
2018 yilinda  ikisi 1450 tl tutmuştu. 

34 plaka 7. Basamak 600 üstünde.
Çok nadir 580 falan görüyorum.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
(düzenlendi)

bi teklif istedim sigortam netten. en ucuz mafpre ile ak sigortadan verdiler 780 lira.

geçen sene ethica dan  880 e yaptırmışım. hiç kaza yapmadım çok şükür demekki 100 lira indirim oldu  anca

kaskoya hiç teklif vermedi sigorttam net

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
15 dakika önce, Ali Gök yazdı:

kaskoya hiç teklif vermedi sigorttam net

Şu an kaskon yok ise 2004 model araca teklif verecek şirket çok azdır.. 

Yorum bağlantısı
Ali Gök
5 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Şu an kaskon yok ise 2004 model araca teklif verecek şirket çok azdır.. 

şuan aktif kaskolu araba hdı sigortadan

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
22 dakika önce, Ali Gök yazdı:

Kaskonda IMM kaç para ? 

Yorum bağlantısı
Ali Gök
6 dakika önce, Sami Demirpaz yazdı:

Kaskonda IMM kaç para ? 

Teknik konusma benle ucuza kasko bul🔥

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
Şimdi, Ali Gök yazdı:

Teknik konusma benle ucuza kasko bul🔥

Kaskoyu sen daha iyi buluyorsun, IMM yi araştırdın mı onu de :)

Yorum bağlantısı
Ali Gök
15 dakika önce, Sami Demirpaz yazdı:

Kaskoyu sen daha iyi buluyorsun, IMM yi araştırdın mı onu de :)

kasko karşının hasarını ödemez. yalan kim diyorsa kandırmış seni :kutlama:

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

kasko karşının hasarını ödemez. yalan kim diyorsa kandırmış seni :kutlama:
Trafik sigortasinin odedigi primden daha yuksek bir hasar verirsen karsiya, kaskon o konudada limitler dahilinde seni korur karsiya odeme yapar. ( IMM )

Ben eminim, sende odemez diye eminsin :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
9 dakika önce, Sami Demirpaz yazdı:

Trafik sigortasinin odedigi primden daha yuksek bir hasar verirsen karsiya, kaskon o konudada limitler dahilinde seni korur karsiya odeme yapar. ( IMM )

Ben eminim, sende odemez diye eminsin :)

Seni dolandırmışlar inanmaaaaa

Yorum bağlantısı
Mahmut Yurt

Kusurlu olduğunuz bir kazada Trafik sigortası karşı tarafın hasarını limitler dahilinde öder. Eğer oluşan hasar, trafik sigortası limitlerinin üzerindeyse ve sizin kasko poliçenizde İMM (İhtiyari Mali Mesuliyet) teminatınız varsa, aşan kısım kasko poliçesindeki İMM teminatının limitleri dahilinde ödenir. Örneklemek gerekirse; şuan trafik sigortası maddi hasar limiti 36.000 tl, sizin kusurlu olduğunuz bir kazada karşı taraftaki hasar ise 60.000 tl çıktı. Hasarın 36.000 tl'lik kısmı trafik sigortasından ödenir, hasarın kalan 24.000 tl'lik kısmı ise kasko poliçenizdeki İMM teminatından karşılanır. Eğer kasko poliçeniz yok veya poliçenizdeki İMM teminatı oluşan hasarın altında kalır ise hasarı tazmin etmek sizin mükellefiyetinizdir.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
Bir saat önce, Ali Gök yazdı:

Bu HDI sigorta eski araçlara kasko yapmaya çekinmiyor demekki :) Benim kaskoda HDI :) Patlamasa bari :) 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
22 dakika önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Bu HDI sigorta eski araçlara kasko yapmaya çekinmiyor demekki :) Benim kaskoda HDI :) Patlamasa bari :) 

Olmaz bişey :)

Bir saat önce, Sami Demirpaz yazdı:

Kaskonda IMM kaç para ? 

imm ye gelene kadar daha neler var neler :)

Hep şunu derim ben.. 

1. sayfa verdiklerimiz, 2. sayfa geri aldıklarımızdır poliçede. :)

Muafiyetler istisnalar iyi okunmalı.. 

Yorum bağlantısı
Ali Gök

Yav ödemez inanmayıııınn 

😂

37 dakika önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Hdı adamdır 💪💪😬

Sigortam net aradı teklifinizi dwğerlendirelim dedi

dedim olmaz kasko yapmıoruz dediniz kırıldım😎

Çokmu eski yoksa pertmi dedi 

eski dediniz yine kırıldım lakin 2004 pert flan da değil dedim 2004 e yapılmaz dedi dedim şuan kaskolu neyi yapılmaz uydurma 

sonra başka biri aradı yav yapılır yanlış anlaşılmış dedi 

bende tmm sigortacı yapıyor zaten dedim siz ellemeyin şimdi sora sıkıntı olmasın dedim kapadk

Yorum bağlantısı
Tevfik Özdemir

Üzerime kayıtlı yeni bir araba aldım. İlk arabamda mevcut kasko ve sigortam var. Araba ilanda arayan soran var ama gelen giden pek yok açıkçası. Bu durumda yeni aracıma kasko sigorta yüksek mi çıkar ?

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
12 dakika önce, Tevfik Özdemir yazdı:

Üzerime kayıtlı yeni bir araba aldım. İlk arabamda mevcut kasko ve sigortam var. Araba ilanda arayan soran var ama gelen giden pek yok açıkçası. Bu durumda yeni aracıma kasko sigorta yüksek mi çıkar ?

Eski aracınızı satarsanız ondaki indirim oranlarından yararlanabilirsiniz ama eğer onu satmadan yeni aracın sigorta ve kaskosunu yaptırırsanız 0 dan indirimsiz kayıt açılır diye biliyorum.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Eskiyi satmadan da kaskosunu yeni araca geçirebilirsin.
Zararın trafik sigortasından olur.
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ali Kısa

aracımı satmadan yeni bir araç alıp trafik sigortasını yaptirdim. bir süre sonra sigorta indirimi fazla olan eski araci sattim. eski aracın indirim oranını diğer aracın sigortasına nasıl aktarırım?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Sompo  genişletilmiş + kasko yaptım :) süper %60 indirim ve A.Ş çalışanı indirim ile 740 tl.   allianz devam etsin dedim ama 1200 ü geçiyor, hele benim teminatlarla 2000 diyince mecburen firma değiştim, neyse bir ara gidip ilave teminat ekleyeceğim, tamponları falanda ekleyimde bir şey olursa tırt tamponlara düşmeyeyim :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
Sompo  genişletilmiş + kasko yaptım [emoji4] süper %60 indirim ve A.Ş çalışanı indirim ile 740 tl.   allianz devam etsin dedim ama 1200 ü geçiyor, hele benim teminatlarla 2000 diyince mecburen firma değiştim, neyse bir ara gidip ilave teminat ekleyeceğim, tamponları falanda ekleyimde bir şey olursa tırt tamponlara düşmeyeyim [emoji4]
Hayırlı olsun abi.
Güzel fiyat. İMM ne kadar ?
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
20 saat önce, Ali Kısa yazdı:

aracımı satmadan yeni bir araç alıp trafik sigortasını yaptirdim. bir süre sonra sigorta indirimi fazla olan eski araci sattim. eski aracın indirim oranını diğer aracın sigortasına nasıl aktarırım?

Trafik sigortasında aktaramazsınız artık..

Bir sonraki aracınızda kulanabilirsiniz. Bir sonraki araç değişiminde mevcut aracın sigortasını iptal ettirmeden önce yeni aracın sigortasını yaptırın..

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

@Mehmet Ozyurek abi. arabayı sattıktan sonra sigortaları iptal ettirince 1 ay içinde yeni sigorta yapılmaz ise indirimler sıfırlanıyorya. Arabayı sattıktan sonra sigortaları iptal ettirmezsek sigorta bitiş tarihine kadar o hakkarımızı korumuş olurmuyuz ? 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
28 dakika önce, Erdoğan Temur yazdı:
[mention=23]Mehmet Ozyurek[/mention] abi. arabayı sattıktan sonra sigortaları iptal ettirince 1 ay içinde yeni sigorta yapılmaz ise indirimler sıfırlanıyorya. Arabayı sattıktan sonra sigortaları iptal ettirmezsek sigorta bitiş tarihine kadar o hakkarımızı korumuş olurmuyuz ? 

Kasko için geçerli bu.

Kasko poliçesinde bazı şirketler bir ay, bazıları üç ay bazıları altı ay boyunca eski indirimden faydalandırır..

Bu hakkın ölmesini istiyorsan, mevcut poliçende zeyil ile yapabildiğin kadar kısıtlamalara gidip poliçeyi devam ettirmek sorunu nispeten çözer veya süreci uzatır.. 

Trafik sigortasında iptal etmek gerekir. hakkın zayi olmuyor..   

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
5 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Kasko için geçerli bu.

Kasko poliçesinde bazı şirketler bir ay, bazıları üç ay bazıları altı ay boyunca eski indirimden faydalandırır..

Bu hakkın ölmesini istiyorsan, mevcut poliçende zeyil ile yapabildiğin kadar kısıtlamalara gidip poliçeyi devam ettirmek sorunu nispeten çözer veya süreci uzatır.. 

Trafik sigortasında iptal etmek gerekir. hakkın zayi olmuyor..   

Çok teşekkür ederim. Çok güzel bilgi oldu.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   1 kullanıcı

• Önder Özcan
  • Yeni Oluştur...