İçeriğe Yönlendir

Xiomi Mi5S Hakkında

Mehmet Pınar
Çözüme git Misafir tarafından,

Recommended Posts

Ahmet İhsan Akşen

Hepsiburada dan 1100 e aldım, 50 lira da katta puan geldi. Taksit yok tabiki kanun gereği.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

HTC var mı hala piyasada ?

hTC ilk başta hiçbiri yokkende vardı kardeş, Andro demek hTC demektir  :)  bunu övmek için demiyorum bu arada  :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Huawei P9 lite inceledim bugünde. Taksitli seçeneği bulunuyor.Vatan bilgisayarda aylık 116 x12 şeklinde Odeobank kredisiyle alınabiliyor.Sanırım son kararımız bu yönde.

Yorum bağlantısı
Sadık Taşyürek

Huawei P9 lite inceledim bugünde. Taksitli seçeneği bulunuyor.Vatan bilgisayarda aylık 116 x12 şeklinde Odeobank kredisiyle alınabiliyor.Sanırım son kararımız bu yönde.

aldın mı Mehmet. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

aldın mı Mehmet.

Yok abi almadım, herşey çok güzeldi ama Sar değeri 1.6 imiş. Yani bir hayli yüksek. Yine mi5 E döndüm. Artık taksitli işi çözebilirsem kesin Xiomi olacak.

Mi5 de ısrarcıyım abi, çok kibar hafif ergonomik bi cihaz ayrıca

Aynen Ozan, kararımı o yönde değiştirdim.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sadık Taşyürek

Yok abi almadım, herşey çok güzeldi ama Sar değeri 1.6 imiş. Yani bir hayli yüksek. Yine mi5 E döndüm. Artık taksitli işi çözebilirsem kesin Xiomi olacak.

Aynen Ozan, kararımı o yönde değiştirdim.

Mehmet, merak edip mi5 i araştırdım, onun da sar değeri 1,49. kabul edilebilir değerler arasında gerçi. 

Yorum bağlantısı

Mehmet, merak edip mi5 i araştırdım, onun da sar değeri 1,49. kabul edilebilir değerler arasında gerçi. 

abi o değerler ile iligli çok tartışma döndü. Resmi bi açıklama yapılmıştı. Mi5 in değeri o değerden daha düşüktü. Bulursam linki atarım. iphone'dan daha düşüktü hatta

Yorum bağlantısı
Sadık Taşyürek

abi o değerler ile iligli çok tartışma döndü. Resmi bi açıklama yapılmıştı. Mi5 in değeri o değerden daha düşüktü. Bulursam linki atarım. iphone'dan daha düşüktü hatta

evet Ozan, bende okumuştum. sanırım bu konu olsa gerek. http://www.miuiturkiye.net/xiaomi-mi5/

OV0qBP.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

O açıklamayı buldum ben, İngilizce tek sayfa şeklinde di mi?

Baktığında çok uçuk değerler değil, ama huawei 1.6 ile baya yukarılarda.

Bugün hepsiburada da indirim var. Denizbank ile anlaşması da varmış, taksit imkanı gelmiş.

Abi ben bi yerde 0.78 diye okumuştum?
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Mi romlar da güzel bu arada. Port edildigi  telefonlarda canavar gibi calisiyor. Aklima gelmisken ben de yükleyeyim bakalim ne durumda

Yorum bağlantısı
Sadık Taşyürek

Bugün hepsiburada da indirim var. Denizbank ile anlaşması da varmış, taksit imkanı gelmiş.

siyahı niye pahalı acaba ? 

bende aynısını almayı düşünüyorum, o yüzden konuya ortak oldum izninle.  :)

Asus zenfone ile bunun arasında karar veremedim, acelemde olmayınca yavaştan alıyorum. 

yalnız mi5 in arttırılabilir hafızası yok diyor, yani hafıza kartı takamıyormuyuz mu demek oluyor bu.?

Yorum bağlantısı
Sadık Taşyürek

Az önce siparişi verdim, hayırlısı bakalım :)

Hayırlı olsun Engin.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

siyahı niye pahalı acaba ?

bende aynısını almayı düşünüyorum, o yüzden konuya ortak oldum izninle. :)

Asus zenfone ile bunun arasında karar veremedim, acelemde olmayınca yavaştan alıyorum.

yalnız mi5 in arttırılabilir hafızası yok diyor, yani hafıza kartı takamıyormuyuz mu demek oluyor bu.?

Yurtdışında da fiyat farkı var ama TR abartılı, ayrıca 1100 e Hepsiburada sattı siyahi ama hemen bitti

Kart takılmıyor, hafıza lazımsa 64 yada 128 lige yönelin.

Yorum bağlantısı

Hafıza kartı takılmıyor ama 32 lik 16 gibi gelmiyor iphone lar gibi.

Oldukça yeterli bence.

Siyah seramik gibi arkası, daha pahalı, geçenlerde hepsi burada da sınırlı stokta 1090 a siyah satıldı hemen tükendi, kartta limit olsa siyahı alırdım hemen sonra satardım gold u :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Siyah diğerlerine göre daha güzel duruyor.Ama bu kadar fiyat farkı olması gereksiz.Ben konuyu açtığımda fiyatı zaten 1089 tl idi.Şimdi fiyat 1189 tl olmuş,indirimle eski fiyata indirmişler.

Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Cihaz geldi, ilk izlenimler harika. Detaylı inceleyip yorumlarımı yazarım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Musalli

Dil konusunda sorun var mı hocam.
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Olumlu yorumlar bekliyoruz Engin bey  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Olumlu yorumlar bekliyoruz Engin bey  :)

Şu an 4. gündeyim, olumsuz bir durumla karşılaşmadım. Tek sıkıntı hafıza kartı takılmaması olarak görünsede şu an telefonda 22 GB boş alan görünüyor.  Sanırım yeterli gelecek. 

Şarj olayı süper,  1 saatte doluyor, gece  2 de şarjdan çektiğim telefon, data açık yoğun konuşma ve internet kullanımıyla  gece 12 yi görebiliyor.

Parmak izi okuyu çok hızlı, bu kadarını beklemiyordum.  Nadiren okuyamıyor ama oda benim kalibrasyondan sanırım, tekrar kalibre edeceğim.

Yazılım 6.0.1, çok stabil şu ana kadar donma kasılma yaşamadım. Menü daha çok İOS'u andırıyor.  Samsung vb gibi içinde gereksiz hiç bir yazılım yok.  Kumanda uygulamasını çok beğendim,  çoğu TV, Klima vb. kumandalı aleti kumanda edebiliyor. 

Aklıma gelen olursa yine yazarım ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Hayırlı ugurlu olsun. Parmak izini güzel okutursan hiç şaşırmaz. Ben mi5s plus ile 1 ayı devirdim. Daha sorun göremedim. Bu hayatta şarj problemi olmadan dolaşmanın keyfini sürüyorum

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...