İçeriğe Yönlendir

Araci En Yakin Zamanda Servise Götürün Uyarisi Ve Sarsintili Calisma

metehan koç

Recommended Posts

metehan koç

Merhaba arkadaşlar aracim insignia 2011 turbo lpg li. Lpg takilali 2000 km anca oldu.85 binde arac. Bu sabah caliatirdigimda sarsintili calisti arac sonra vuruntu yapmaya devam etti. Yola ciktim titremeye devam ediyor gaz yiyor ama gaza basinca bayagi sarsiliyor motor akabinde araci en kisa surede servise goturun uyarisi geldi.acaba sorun ne olabilir

Yorum bağlantısı
metehan koç

Caglar bey araci stop ettim 20 dakika bekledim tekrat çalıştırdim sorun duzeldi.Aklima atesleme bobini geldi benimde ama suan yapmiyor mesela , daha öncede mondeoda yapmsti sonra stop edip cakiatrdiktan sonra yapmamıştı acaba aldigim yakitla ilgisi olabilir mi

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bobin de arada düzelir sonra tekletir. Yakıt sorunlarında tekleme değil de güç kesilmesi gibi olur.

Yorum bağlantısı
metehan koç

Araç beynine bobin arizasi düşmüş müdür peki, cihaza baglatsak cikar sanirim ona göre sipariş Edip degistircem de

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
metehan koç

Sorunu bugün itibariyle anlamış bulunmaktayım. O sarsıntı ve tekleme yakıttan kaynaklı bir durumdan dolayı olmuş.Ustaya götürdüm araç herhangi bir arıza kaydı bırakmamış. usta da kötü yakıt yapıyor bazen dedi. Şuna kadar henüz olmadı böyle bir sorun 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...