İçeriğe Yönlendir

Microsoft Nasıl Bir Telefon

Mehmet Delen

Recommended Posts

Mustafa Şimşek

zor bir telefon.

işletim sistemi olarak telefonda çok gereksiz.

Yorum bağlantısı
Mehmet Delen
(düzenlendi)

Ama android tlf var virus acayip derecede kolay etki ediyor.windovs bu açıdan çok sağlam geliyor bana

Tlf ye baktım Mustafa bey adı beni korkuttu hiç bilmediğim tlf

tarihinde Mehmet Delen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Şimşek

biz kullanıyoruz ofiste birkaç arkadas gayet memnun

mümkünse mi5 alın derim.

pişman olmazsınız.

Yorum bağlantısı
Çağatay Özsoy

Xoaminin telefonları için kutudan çıkıncaya kadar güzel derler :) neyse daha önce lumia 1520 kullanmıştım ve güzel telefondu, uygulama eksiği var ama çalışması çok iyiydi, halen özlüyorum keşke para iadesi için vermiyeydim. 

535 için; normal whatsap, facebook gibi uygulamalar yeter çok uygulamaya ihtiyacım yok, bana kararlı çalışsın sorun çıkarmasın derseniz vereceğiniz  paranın karşılığını fazlasıyla verecektir, 450 tl civarında alacağınız telefonda zaten amiral gemisi özellik olmaz.

Yorum bağlantısı
Mehmet Delen

Evet sadece mağazada uygulamada sorun var sorun derken her uygulamayı bulamıyorsunuz gerçi. Androidde buldukda noldu okadar da virüs solcan geldi tlfye windovsa geçmemim sebebide virüs zaten

Xoaminin telefonları için kutudan çıkıncaya kadar güzel derler :) neyse daha önce lumia 1520 kullanmıştım ve güzel telefondu, uygulama eksiği var ama çalışması çok iyiydi, halen özlüyorum keşke para iadesi için vermiyeydim.

535 için; normal whatsap, facebook gibi uygulamalar yeter çok uygulamaya ihtiyacım yok, bana kararlı çalışsın sorun çıkarmasın derseniz vereceğiniz paranın karşılığını fazlasıyla verecektir, 450 tl civarında alacağınız telefonda zaten amiral gemisi özellik olmaz.

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Mi4 dengeli modda pek iyi çalışmıyor. Performans modunda ise pili çabuk bitiyor ve ateş topu oluyor. Kamera , ekran ve kasa iyi. Buna göre karar verin.

Yorum bağlantısı
Mehmet Delen

Pil sorunu lumialardada var kalite pil çözer mi acaba sorunu azda olsa

Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

1,5 yıldır lumia 930 kullanıyorum ve bu süre zarfında donma,kasma vb gibi sorunlar yaşamadım. Yarın da ablama lumia 535 alacağım. 

Bitik,yaramaz,çöp diyenleri boşver gönül rahatlığı ile alabilirsin

Pil sorunu lumialardada var kalite pil çözer mi acaba sorunu azda olsa

Yorum bağlantısı
Mehmet Delen

bütçe nedir?

tlf yi aldım hocam yeni 500 tl bilgim yoktu hakkında öğrenmek istedim
Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

tlf yi aldım hocam yeni 500 tl bilgim yoktu hakkında öğrenmek istedim

Beğenmediysen hemen alırım ?

Yorum bağlantısı
Mehmet Delen

Çok güzel işletim sistemi kullanışlı . Donanım olarak biraz zayıf tabi sonuçta fiyatı belli fiyatına göre güzel. Ekranı 5 inç büyük. Amma şunu söyleyeyim Windows htc nin donanımlı pahalı bir tlf nunda tadından yenmez

Beğenmediysen hemen alırım ?

hepsi buradada baya indirimli hocam göz at
Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

Çok güzel işletim sistemi kullanışlı . Donanım olarak biraz zayıf tabi sonuçta fiyatı belli fiyatına göre güzel. Ekranı 5 inç büyük. Amma şunu söyleyeyim Windows htc nin donanımlı pahalı bir tlf nunda tadından yenmez

hepsi buradada baya indirimli hocam göz at

0 almam  :i-ih:

Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

İşletim sistemi zor ve yavaştır ucuz telefon istiyorsanız lg lerin eski modellerine bakın derim.

Yorum bağlantısı

Yillardir android kullaniyorum. Virus programim da yok. Solucan, virus gormedigim gibi olmasindan da korkmadim. Sizi bu kadar korkutan virusler ne yapti? Bir formatla yokolacaklar zaten. Ustelik veri kaybi ihtomali artik cok az bulut secenekleriyle. Windows alinabilir ama bunun icin gerekce virus ise hatali bir egilim olabilir.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Virüs nasıl geliyor telefona ?

Web sitelerini ziyaret esnasında çerezlerden bulaşıyor veya mail eklerine tıklayınca bulaşıyor. Viruslerin temelde 2 amacı oluyor , ya sizin yaptığınız işlemleri "key logger" gibi çalışarak karşı tarafa mail atıyor veya webden sürekli veri indirip hafızayı doldurup cihazı yavaşlatıyor. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...