İçeriğe Yönlendir

Kar İçin Zincir-Palet Tavsiye

Kenan Yaşar

Recommended Posts

En mantıklısı kar lastiği ama kar lastiği 1 kerelik için almak mantıklı değil 5.000tl gibi bir fiyat çıkardılar kar lastiği için kalsın dedim devamlı uzun yol yada karlı yolda kullansam kesinlikle kar lastiği derim

Abi ben daha önce mersinden erciyese hep kışın gittim karda hatta yoğun karda zincirsiz gittim kış lastiksiz amarokla taksi ile bir çok araçla gittim sorun yaşamadım bi kere en son gittiğimde amarokla gitmiştim 4x4  oda amarok olduğundan dolayı arabadan dolayı kurtarmıştık şimdi bu araba ağır güçlü bi arabada ben tahmin etmiyorum kolay kolay yolda kalacağımızı yaz lastiklerini yeni aldım 2-3 ay oldu daha sıfır diyebiliriz. ginede tedbir amaçlı bişey alıp bagaja koymak istiyorum.

konuyu uygun bölüme taşıdığın için çok teşekkür ederim abi yanlış bölüme açmışım özür dilerim

saygılar

En ucuz yollu ve az yer kaplayan çözüm kar çorabı. Neticede sadece Erciyes' te çıkarken takacaksın. Takması çıkarması kolay.

Yorum bağlantısı
Hikmet Demirtaş

En mantıklısı kar lastiği ama kar lastiği 1 kerelik için almak mantıklı değil 5.000tl gibi bir fiyat çıkardılar kar lastiği için kalsın dedim devamlı uzun yol yada karlı yolda kullansam kesinlikle kar lastiği derim

Abi ben daha önce mersinden erciyese hep kışın gittim karda hatta yoğun karda zincirsiz gittim kış lastiksiz amarokla taksi ile bir çok araçla gittim sorun yaşamadım bi kere en son gittiğimde amarokla gitmiştim 4x4  oda amarok olduğundan dolayı arabadan dolayı kurtarmıştık şimdi bu araba ağır güçlü bi arabada ben tahmin etmiyorum kolay kolay yolda kalacağımızı yaz lastiklerini yeni aldım 2-3 ay oldu daha sıfır diyebiliriz. ginede tedbir amaçlı bişey alıp bagaja koymak istiyorum.

konuyu uygun bölüme taşıdığın için çok teşekkür ederim abi yanlış bölüme açmışım özür dilerim

saygılar

verdiğim link sakıncalı ise kaldırılabilir, ihtyiyaç duyduğunuz yerde kısa süreli kullanımlar için tavsiye ederim. 

http://www.hepsiburada.com/tak-gitt-kar-paleti-atki-bere-ve-eldiven-hediyeli-p-OTDMR001?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.nelk.bahce.pla&gclid=CN_8vb-2gNECFXAo0wodL54DbQ

çelik jant dediğimiz alaşımlılar da rahat kullanılıyor.

Yorum bağlantısı
Bayram Aktaş
(düzenlendi)

Hava biraz bozuk olunca biz siparişleri yetiştiremiyoruz, kar çorabı tavsiye ederim ama illede palet zincir dersen birçok ürünümüz mevcut. Aşağıdaki link çalıştığım firmanın e-ticaret sitesi dilediğin ürün hakkında yardımcı olurum hocam.

http://www.arabamaraba.com/zincir-ve-kar-corabi

tarihinde Bayram Aktaş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş

Uygun yere kadar kendi arabanızla gelip, daha sonrası için uygun bir araç kiralamak sizce de uygun mu?

Hikmet abi mersinden kayseri erciyes istikametine gideceğiz yol güzergahı 330km araç kiralama pek mantıklı değil Mercedes e250 aracımda var 2015 ama o araba arkadan itiş ve ondada gine yazlık lastik mevcut

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş

verdiğim link sakıncalı ise kaldırılabilir, ihtyiyaç duyduğunuz yerde kısa süreli kullanımlar için tavsiye ederim. 

http://www.hepsiburada.com/tak-gitt-kar-paleti-atki-bere-ve-eldiven-hediyeli-p-OTDMR001?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.nelk.bahce.pla&gclid=CN_8vb-2gNECFXAo0wodL54DbQ

çelik jant dediğimiz alaşımlılar da rahat kullanılıyor.

Hikmet abi bu üründe olumlu yorumda çok olumsuzda siz denedinizmi ürünü ?

Hava biraz bozuk olunca biz siparişleri yetiştiremiyoruz, kar çorabı tavsiye ederim ama illede palet zincir dersen birçok ürünümüz mevcut. Aşağıdaki link çalıştığım firmanın e-ticaret sitesi dilediğin ürün hakkında yardımcı olurum hocam.

http://www.arabamaraba.com/zincir-ve-kar-corabi

Üstat teşekkür ederim ilginiz için size özel msj atıyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş

youtubeden bir çok video izledim kar çorabı için ama çoğu olumsuz şimdi yeni izledim

Yorum bağlantısı
İbrahim Çelik
(düzenlendi)

Bence ihtiyacınız olan şey kar paleti.

15164925.jpg

10 Lu paketleri uygun fiyata enonbir de mevcut değerlendirilebilir

tarihinde İbrahim ÇELİK tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş

bu ürüne benzer internette 10tl ile 300tl arası ürünler var doğru ürünü alıp pişman olmak istemiyorum daha önce hiç deneyimim yok bu zincir palet konusunda o yüzden kullanan tavsiye edeceginiz bi ürün marka varsa onu alayım diyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş

Bence kislik lastik olan farkli bir arac ile gelin..

Malesef 2 tane aracim var ikiside yaz lastigi mersinde gerek olmuyor kis lastigine zaten 1-2 sefer kullanicagim bisey ariyorum ama yolda birakmiyacak bisey lazim
Yorum bağlantısı

Sinan, kar çorabı haricinde diğer ürünleri asfaltta kullanamazsın. Kar bittiği an çıkartman gerekir. Ama kar çorabını bir müddet asfatta da kullanma şansın olur. Hele gideceğin güzergahta bir kar, bir asfalt karışımı yol mevcut ise sıkıntı yaşarsın çorap hariç diğerlerinde bence... Daha uygun fiyatlı çoraplar görmüştüm. 

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

Bu resmdeki ürünler çok adi daha 100 metre içinde parçalanıyor ucuz olanlarından uzak durun derim pahalı olanları nasıldır bilemem

Daha az önce yerde 3-4 tane kırılmışı vardı :)
Yorum bağlantısı
İbrahim Çelik

Mert Bana çok mantıklı geldi ancak dediğiniz gibi kalite işi değiştirir. Bunların kalitelileri bulunabilir.

Yorum bağlantısı
Hikmet Demirtaş

Hikmet abi bu üründe olumlu yorumda çok olumsuzda siz denedinizmi ürünü ?

Üstat teşekkür ederim ilginiz için size özel msj atıyorum

Geç cevap için kusura bakmayın, ben iki araba için iki farklı model aldım, ancak deneme ortamı olmadı. Anlık kurtarmalar için iş görecek gibi güven veriyor. Çocuklar lazım olursa mağdur olmazlar diye tahmin ediyorum.

Yorum bağlantısı
Gencay Bengli

Ben benzer bir ürün kullandım sakın deneme derim. Hiçbir faydasını görmedim. 5mt mesafe gidemedim. Bir tanesi koptu diğerleride patiye düşüp aracı iyice darlattı.

15164925.jpg

Tak gitt aldım Fiesta aracım için kesinlikle hiçbir işe yaramıyorlar. 1 tanesi koptu sonra bana 1 tane daha gönderdiler. 5mt mesafe gidemedim. Sonra gittim kış lastiği aldım. Tak gittler evde duruyor. 

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Bursa uludağ için yazıyorum yollarda zincir kiralayanlar oluyor. Kiralamak en mantıklısı olur. Tabii sizin ölçülerde bulabilirseniz.

Yorum bağlantısı
Murat Gedik

15164925.jpg

Bugün yolda giderken yerde 4 adet parçalanmış halde gördüm. Pek dayanıklı değiller galiba.
Yorum bağlantısı
Osman Altıntop

arkadaşlar merhaba

ocak 20-22 gibi izmirden ankara ya aracımla -konu başka bir yere taşınırsa araç modeo V- gitmeyi dusunuyorum.

ankara malum yollar kar vs durumu ıcın zincir mi yoksa kar paleti gibi urunlerden mi tavsıye edersınız??

ya da gerek varmı?? tavsıye urun link verırsenız sevınırım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

arkadaşlar merhaba

ocak 20-22 gibi izmirden ankara ya aracımla -konu başka bir yere taşınırsa araç modeo V- gitmeyi dusunuyorum.

ankara malum yollar kar vs durumu ıcın zincir mi yoksa kar paleti gibi urunlerden mi tavsıye edersınız??

Günün şartına göre karar vermelisiniz.. Yağış yoksa yazlık lastikle gündüz gidebilirsiniz.. 

Yağış olursa hiç bir şartla yazlık lastikle gitmeyin.. Çünkü ne palet ne çorap ne de zinciri uzun süre kullanamazsınız.. Deforme olur, kopar yırtılır. Aracınıza zarar verir.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

arkadaşlar merhaba

Kar paleti de zincir de yağı olmadığı zaman başınıza bela sök tak yapmanız gerekecektir. Ben Kar paleti öneririm. Yolun durumuna göre pratik sökülüp takılabilen bir şey uygun olacaktır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

büyükçe poşet olsun bagajda. kardan çıkıp bunları çıkarınca ona koyun yoksa bagaj batıyor çamurdan . sonra çıkarıp yıkarsınız.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...