İçeriğe Yönlendir

Fiesta IV - Vossen'ler hazır ❗️

Volkan İşli

Recommended Posts

Misafir
19 saat önce, Volkan İşli yazdı:

be282bd6126c95c16c4f4fc1f0d46268.jpg

2. ve 4. sıradaki lastiklerin yönü ile jantın şekli birbirine ters olmuş gibi geldi bana. bilerek mi o şekilde takıldı acaba lastikler? 

Yorum bağlantısı
Volkan İşli
  2. ve 4. sıradaki lastiklerin yönü ile jantın şekli birbirine ters olmuş gibi geldi bana. bilerek mi o şekilde takıldı acaba lastikler? 

Evet orada öyle görünüyor yanyana olduğu için ancak aracın üzerinde hiçbir sorun yok. Bende şaşırdım kontrol ettim sizin dikkatiniz üzerine, ama yönleri aynı çaprazlayınca hepsi aynı yönde oluyor demek ki.. [emoji4]

Yorum bağlantısı
Misafir
Bir saat önce, Volkan İşli yazdı:

Evet orada öyle görünüyor yanyana olduğu için ancak aracın üzerinde hiçbir sorun yok. Bende şaşırdım kontrol ettim sizin dikkatiniz üzerine, ama yönleri aynı çaprazlayınca hepsi aynı yönde oluyor demek ki.. [emoji4]

doğru aracın sag ve soluna takıldıklarında aynı yönde olacaklar :) boşuna panik yapmışım :biggrin:

Yorum bağlantısı
Volkan İşli
doğru aracın sag ve soluna takıldıklarında aynı yönde olacaklar [emoji4] boşuna panik yapmışım :biggrin:

Kesinlikle [emoji1]

Yorum bağlantısı
Sadık Taşyürek

hayırlı olsun Volkan, yakışmış.

Yorum bağlantısı
Volkan İşli
hayırlı olsun Volkan, yakışmış.

Teşekkür ederim abimcim sağolasın..[emoji5]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Aslan

Çok güzel olmuş arabanın duruşu 180 derece değişmiş resmen :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Volkan İşli
Çok güzel olmuş arabanın duruşu 180 derece değişmiş resmen [emoji4] 

Duruşu kadar gidişi de değişti, jant önemli..[emoji4]
Yorum bağlantısı
Mahmut Aslan
1 saat önce, Volkan İşli yazdı:
2 saat önce, Mahmut Aslan yazdı:
Çok güzel olmuş arabanın duruşu 180 derece değişmiş resmen [emoji4] 

Duruşu kadar gidişi de değişti, jant önemli..[emoji4]

Spoiler şart olmuş 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Volkan İşli
Mükemmel olmuş yay koymayı düşünüyomusunuz?

Teşekkür ederim. Şuan için düşünmüyorum. Çok yüksek durmuyor bana kalırsa. Bir gün alt takımı komple temizlemek istersem ve iyi bir bütçe ayırırsam düşünebilirim..[emoji846]
Yorum bağlantısı
Volkan İşli
Spoiler şart olmuş 

Sonu yok bu işin yaydı, spoilerdi, ses sistemiydi, xenonuydu derken liste uzayıp gidiyor. Zamanla ne olur bilemiyorum sıradaki hedef mercekli xenon nasipse. Önceliklerim hayati modifikasyonlar.. [emoji1602][emoji4]
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Cemal İhsan Erden

Yakiti etkiliyormu jantlari degistirmek ,bende cok istiyorum ama kime sorsam fazla yakar diyor , insaninda ici gidiyo bole gorunce masallah

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Abdullah Biri

Görünüş olarak çok güzel olmuş.Güle güle kullanın. Bizim yol şartlarına daha uygun olmuş yükselince.Fakat lastikler çamurluk dışına taşmış sanki. Beş kişi ve bagaja birşeyler yükleme durumunda lastikler çamurluklara sürtmüyormu. Hele keskin sağa sola dönüşlerde araba dönüş yönünün tersine biraz yatınca sürtünme olmuyormu.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Volkan İşli
Yakiti etkiliyormu jantlari degistirmek ,bende cok istiyorum ama kime sorsam fazla yakar diyor , insaninda ici gidiyo bole gorunce masallah

Aynı yakıtla aynı km yapıyorum her iki jantla da denedim bir etkisini görmedim.
Yorum bağlantısı
Volkan İşli
Görünüş olarak çok güzel olmuş.Güle güle kullanın. Bizim yol şartlarına daha uygun olmuş yükselince.Fakat lastikler çamurluk dışına taşmış sanki. Beş kişi ve bagaja birşeyler yükleme durumunda lastikler çamurluklara sürtmüyormu. Hele keskin sağa sola dönüşlerde araba dönüş yönünün tersine biraz yatınca sürtünme olmuyormu.

Kesinlikle bir sürtme yok. Yol tutuş muazzam. Eski lastik ve jantlarla karşıdan gelen kamyonun önünde iki tur döndükten ve altında kalmaktan bir kaç metreyle kurtulduktan sonra bu jant lastiklere kurban olayım. Yapışıyor yola resmen. En sert viraja istediğim hızla giriyorum banamısın demiyor. Frenlemede aynı şekilde önceki jant lastikle trafikte dur kalkta kayıp öndeki araca vurmaktan kurtuldum defalarca. Bu jant lastiklerle anında duruyorum, kayma sıfır. Olumlu etkilerini gördükten sonra eski jant lastiklere dönmeyi kesinlikle düşünmüyorum. Yakıt sarfiyatından önce can güvenliği geliyor benim için. Bir kaç kuruş etkisi olsa dahi sorun değil, önce can ! Görüntü güzelliği de cabası..
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...