İçeriğe Yönlendir

Ps4 Konsol Sahibi Üyelerimizi Görmek İstiyorum!

Ömer Türkşanlı

Recommended Posts

Ömer Türkşanlı
(düzenlendi)

Herkese merhaba forumda baktım ama benzer bir konu görmediğim için açmak istedim. Malum oyun konsolları Amiga, Nintendo vb ile başlayıp günümüzde gerçekçiliği üst safhada cihazlara döndü.

Pş, ps2, ps3 ve ps4 sahibi olarak her platformunu beğendiğim Sony Play Station ve oyunları ile ilgili paylaşım ve takas için böyle bir konu açma ihtiyacı hissettim.

Bitirdiğimiz oyunları takas yaparak ücretsiz oyun oynayabilir ya da tanıdıktan alarak muhtelif sıkıntılarını aşabiliriz diye düşünüyorum...

Elimde olan oyunlar;

Assassin's creed Black Flag

b301df991d42db14281f3eaf5e97a925.jpg

Assassin's Creed Unity

7683f9df800a60afb32e383d0206c0c8.jpg

Need for Speed 2015

6e3522763b3495f0d3f21c21185f66e3.jpg

Drive Club

063491fbc4653daf20588b0227583877.jpg

tarihinde Metin Akbal tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

ben ps,ps2 ve ps3 sahibiyim.Malesef ps4 almadım artık sony playstation devrini kapattım.X box düşünüyorum.Paylaşımızın bol olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tufan Caliskan

Altında bir çok bilgi paylaşımı olacak bir konu olmuş. Tebrikler.

Bende PS4 almayı düşünüyorum, oyun takası yapacak olanlar vardır. PS4,5 piyasaya sürüleceği gibi yorumlar var. Xbox daha başarılı olduğunu iddia edecek olanlar da olacaktır mutlaka. 

Takipteyim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
METİN İŞÇEMEN

Merhaba, Ben de ps4 sahibiyim. Oğlanla birlikte oynuyoruz. Ufak kız da ara sıra beceremese de katılıyor. Ben gayet memnunum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Şöyle ucuz yollu denk gelirse bende almayı düşünüyorum. Oğlumla oynarız arada bir. Buradan bıkıpta birine vermek isteyen ps kullanıcılarına sesleniyorum. ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı
bu da ne olaki......[emoji3]

Sen bilmez işen bak şef[emoji23]
Altında bir çok bilgi paylaşımı olacak bir konu olmuş. Tebrikler.

Bende PS4 almayı düşünüyorum, oyun takası yapacak olanlar vardır. PS4,5 piyasaya sürüleceği gibi yorumlar var. Xbox daha başarılı olduğunu iddia edecek olanlar da olacaktır mutlaka. 

Takipteyim.

5 daha çıkmayacak ama ara ürünler çıktı ve yolda. Mesela 4k destekli, ultra vs gibi değişik tipler. 4k TV yok bende ihtiyaç yok.
1tb slim makina aldım 3 ay önce 1150tl idi
Merhaba, Ben de ps4 sahibiyim. Oğlanla birlikte oynuyoruz. Ufak kız da ara sıra beceremese de katılıyor. Ben gayet memnunum.

Metin bey çocuklar için oyun arayışlarım devam ediyor, Minecraft hastasıyız zor bulduk oyunu ama oğlan oynamak istemiyor ama videoları izliyor. GTA istemekte ama asla dedim, malum sıkıntılı oyun ve oğlum 6 yaşında.
Kısaca çocuklar için tavsiye edebileceğimiz oyunları paylaşırsanız isim vs sevinirim
Şöyle ucuz yollu denk gelirse bende almayı düşünüyorum. Oğlumla oynarız arada bir. Buradan bıkıpta birine vermek isteyen ps kullanıcılarına sesleniyorum. [emoji23]

Arkadaşa 2.el 700e aldık
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak Ergün
(düzenlendi)
2 saat önce, Ömer Türkşanlı yazdı:

Metin bey çocuklar için oyun arayışlarım devam ediyor, Minecraft hastasıyız zor bulduk oyunu ama oğlan oynamak istemiyor ama videoları izliyor. GTA istemekte ama asla dedim, malum sıkıntılı oyun ve oğlum 6 yaşında.
Kısaca çocuklar için tavsiye edebileceğimiz oyunları paylaşırsanız isim vs sevinirim.

Eğer süper kahramanları seviyorsa 

Lego marvel super heroes veya 

Disney infinity marvel super heroes oyunlarına bakabirsiniz.Belki hoşuna gider.

tarihinde Burak Ergün tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı
Eğer süper kahramanları seviyorsa 
Lego marvel super heroes veya 
Disney infinity marvel super heroes oyunlarına bakabirsiniz.Belki hoşuna gider.

Tşkler
Yorum bağlantısı
Oğuz Yılmaz
(düzenlendi)

Little Big Planet3 ü çocuğunuzla ve hatta yanılmıyorsam birden çok çucuğunuzla aynı anda büyük keyifle oynayabilirsiniz. Yılsonu kampanyalarda indirim vardı inşallah devam ediyordur.

Bir diğeri de just dance. Bende 2016 ve 2017nin demoları var 1 şarkı da olsa ara ara açıp dans ediyorum, çoluk çocuk her gelene eğlence oluyor.

Bana kutuyla beraber gelen until dawn, her oynayışımda geriliyorum seçimlerle hikayeyi kendiniz oluşturuyorsunuz aslında. Bir akşam 10 gibi başlayın şafağa kadar bitirirsiniz :) 

tarihinde Oğuz Yılmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Kazım Yılmaz

PS 2 - PS3'ten sonra PS4 ile devam ediyoruz :)

Şu anda aktif olarak oynadığım oyunlar: 

GTA V (Online) - Story bitti.

Battlefield 1 (Online) - Story bitti.

Need For Speed 2015 (Online) Story mode sıkıcı oynamıyorum.

Uncharted 4 (Online) - Story bitti.

Bunların dışında yüklü olup henüz oynamadığım bir sürü PSN hediye oyunları var. Önerdiğiniz PSN'in verdiği oyunlardan varsa tavsiyelerinizi beklerim.

Hemen hemen popüler tüm oyunları PS3'te oynadığım için PS4'te almadım. Efsane bir kaç oyunun remastered versiyonlarını PS4'te yeniden oynamayı düşünüyorum. Last of us gibi...

PSN-SEN adresim : Ps4@doctor.com

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
METİN İŞÇEMEN

Little Big Planet 3 ü kesinlikle çocuklar için şiddetle tavsiye ediyorum. Yaratıcı dinamik ve ufuk açan bir oyun. Çok renkli, çok eğlenceli ve ilgi çekici.

Oğlum da GTA V isteyip duruyor. Minecraft hastası. Bayağı birşeyler yapıyor. Online da oynuyor. Ama ben hiç anlamıyorum. Hatta bana çok sıkıcı geliyor ama ne yapalım onların dünyası çok farklı...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
METİN İŞÇEMEN

Bendeki oyunlar : Black Ops3 , Minecraft , Little Big Planet3 , God of War 3 , Uncharted 4 , DriveClub , Star Wars BattleFront (Digital)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı
PS 2 - PS3'ten sonra PS4 ile devam ediyoruz [emoji4]

Şu anda aktif olarak oynadığım oyunlar: 

GTA V (Online) - Story bitti.
Battlefield 1 (Online) - Story bitti.
Need For Speed 2015 (Online) Story mode sıkıcı oynamıyorum.
Uncharted 4 (Online) - Story bitti.

Bunların dışında yüklü olup henüz oynamadığım bir sürü PSN hediye oyunları var. Önerdiğiniz PSN'in verdiği oyunlardan varsa tavsiyelerinizi beklerim.

Hemen hemen popüler tüm oyunları PS3'te oynadığım için PS4'te almadım. Efsane bir kaç oyunun remastered versiyonlarını PS4'te yeniden oynamayı düşünüyorum. Last of us gibi...

PSN-SEN adresim : Ps4@doctor.com

God of war Remastered oynanabilir Ps3 de oynamıştım, Last of Us bekliyor, Order 1886 oynuyorum bi arkadaştan aldım ama sarmadı.
Assassin's Creed serisi hastasıyım ki son oyunu alcam Sydnicate sonra da Chronicles ile seriyi tamamlamak istiyorum.

Otomobil oyunlarını severim ama Drive Club beğenmedim, Assetto Corsa çok övüyorlar.
Little Big Planet 3 ü kesinlikle çocuklar için şiddetle tavsiye ediyorum. Yaratıcı dinamik ve ufuk açan bir oyun. Çok renkli, çok eğlenceli ve ilgi çekici.
Oğlum da GTA V isteyip duruyor. Minecraft hastası. Bayağı birşeyler yapıyor. Online da oynuyor. Ama ben hiç anlamıyorum. Hatta bana çok sıkıcı geliyor ama ne yapalım onların dünyası çok farklı...

GTA ile benzer durumlar bizde de var, Minecraft hastası oğlum akşama kadar videolarını izliyor ama oynamakta biraz sıkıntılı, bi sürü şey yaptı ama....
Little big planet 3 alalım o zaman adama oynasın.
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Bekir Çelik

PS4 kullanıcısıyım. Bulunduğum ilçe mahrumiyet bölgesi, o sebeple buradan bir şansımı deneyeyim. Satmak istediğiniz oyun olursa talip olabilirim. Elimde takaslık oyun yok maalesef, oyun edindikçe bu konudan paylaşım yaparız nasipse. Fifa16 ve Little Big Planet 3 var.

Aradığım oyunlar:

Alıntı

Hitman: The Complete First Season

Mass Effect: Andromedia

The Last of Us Remastered

Beyond Two Souls & Heavy Rain

Fifa17

Mafia III

Assassin's Creed: Syndicate

Dishonored II

Watch Dogs 2

inFamous: First Light

Battlefield 1

Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Tom Clancy's The Division

Call of Duty: Black Ops 3

Call of Duty: Advanced Warfare

Call of Duty: Infinite Warfare

Call of Duty: Ghost

Resident Evil 7

The Walking Dead: The Complete First Season

The Walking Dead: Season 2

Shadow of Mordor

Yorum bağlantısı
Bekir Çelik
On 17.01.2017 at 20:25, Ömer Türkşanlı yazdı:

Last of Us bekliyor...

Bekletilecek bir oyun değil. :) Çıtayı o kadar yükseltti ki, hiçbir oyunu beğenmiyorum artık. 2.sini bekliyoruz dört gözle ama 2019'dan önce gelmeyecek gibi.

Yorum bağlantısı
Bekir Çelik
Alıntı

Hitman: The Complete First Season

The Last of Us Remastered

Beyond Two Souls & Heavy Rain

Fifa17

Bu oyunları hallettim. Diğerlerine halen talibim uygun olursa. Forumun PS4 piyasası ölü bu ara. :)

Dishonored 2'nin demosunu oynadım dün, fena değil ama şu First Person Shooter görüş açısını hiç sevmiyorum. Assassin's Creed ya da The Last of Us gibi olmalı, diğer türlü sarmıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Last of us 2 geliyor yaza, Assassin's creed syndicate oynuyorum.
Uncharted serisi bitirdim 4.oyunu güzel.
Uncharted 4 uyarsa ilana attım malum siteye.

Yorum bağlantısı
Bekir Çelik
2 saat önce, Ömer Türkşanlı yazdı:

Last of us 2 geliyor yaza, Assassin's creed syndicate oynuyorum.
Uncharted serisi bitirdim 4.oyunu güzel.
Uncharted 4 uyarsa ilana attım malum siteye.

Uncharted'ın serisini bitirdim hocam. Syndicate'i bitirirseniz talip olurum. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı
Uncharted'ın serisini bitirdim hocam. Syndicate'i bitirirseniz talip olurum. [emoji4]

Tamam hocam bitince haber veririm
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Mahmut Sayar

Yeni konu açmak istemedim. 

Kuzenle yıllardır Pes oynarız, kendisi bekardır bense hükümlü pardon evli :D haftada bir 2-3 saat, fazla olmasa da hafta sonu olduğu için hanım arada kızıyor, sen oynayacağına çocukları parka götür filan diyor. Yıllarca hep cafede oynayınca eve almayı hiç düşünmedim. Bu arada pc ile bir kaç seri Pes, Call of Duty oynamışlığım var tabi donanım yıl yıl eskidi oyunlar tat vermemeye başladı... 

Hepsiburada Efsane Cuma (Black Friday) günü bir kaç eksik aldım, gözüme 999 liralık PS 4 ilanı ilişti, 500 gb, ithalatçı garantiliymiş. Hiç araştırmadan sepete attım tam alıyordum ki yine biraz araştırayım TR garanti, 2.kol, oyunlu filan olsun dedim. PS 4 pro çıkmış, donanımı yüksek, Teknoseyir'de Levent Abi'nin yorumu yeni alacaklar bunu alsın olunca buna bakındım. Bir de burada kullananlara danışayım dedim.

Kullandığım TV 4K destekliyor. Ps 4 Pro 1 Tb fiyatları 1800-1900 civarı, Slim 1 Tb fiyatları  1400-1500 civarı, yanında kol ve yeni seri oyunlarla 1800-1900'e geliyor. Tabi ithalatçı ve eurisia garanti fiyat farkları var. Bu PS Plus zımbırtısı varmış online oyun oynamak için, yanında her ay 1-2 oyun hediye ediliyormuş. Yıllık 179 TL bana mantıklı geldi, hiç yoksa online Pes atarım diye, yeni oyunlar oynarım diye düşündüm. Oynayacağım oyunlar PES 2018, GTA 5, COD ve Uncharted serileri, 6 yaşındaki oğlum için de uygun oyunlar, tabi 2.kol da gerekiyor. PS4 Pro da 2.500'e dayanıyor bu haliyle, Slim 1 Tb'da ise 2000 civarı. Siz ne tavsiye edersiniz? İlerde oyunlar Pro'ya göre çıkar gibi şeyler duydum.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Bekir Çelik
On 30.11.2017 at 14:03, Mahmut Sayar yazdı:

Kullandığım TV 4K destekliyor. Ps 4 Pro 1 Tb fiyatları 1800-1900 civarı, Slim 1 Tb fiyatları  1400-1500 civarı, yanında kol ve yeni seri oyunlarla 1800-1900'e geliyor. Tabi ithalatçı ve eurisia garanti fiyat farkları var. Bu PS Plus zımbırtısı varmış online oyun oynamak için, yanında her ay 1-2 oyun hediye ediliyormuş. Yıllık 179 TL bana mantıklı geldi, hiç yoksa online Pes atarım diye, yeni oyunlar oynarım diye düşündüm. Oynayacağım oyunlar PES 2018, GTA 5, COD ve Uncharted serileri, 6 yaşındaki oğlum için de uygun oyunlar, tabi 2.kol da gerekiyor. PS4 Pro da 2.500'e dayanıyor bu haliyle, Slim 1 Tb'da ise 2000 civarı. Siz ne tavsiye edersiniz? İlerde oyunlar Pro'ya göre çıkar gibi şeyler duydum.

FIFA18, PES18 gibi evrensel oyunlar PS3 için çıkmaya devam ediyor.

Yine de Pro almanızı tavsiye ederim. Yeni çıkan oyunlardan bazıları (Just Cause 3) 500 GB'lık PS4'te kasıyormuş, oyun Pro'da çok akıcıymış. Madem sizde de 4K var,  almışken Pro alın derim hocam.

Bir de ilerde konsolu kırdırma düşünceniz olursa, slim kasalar kırılamıyor diye biliyorum. Hatırlatayım dedim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

halen ps3 bile oynanıyor ve bazıları daha popüler. Bence ps4 alınabilir bir süre sonra 5 çıkacak.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Okay Kaygusuz

ya arkadaslar benim ps4, yeğen fişini cekmiş güvenli moda girmiş bir türlü cıkmıyor orda menu secenekleri cıkıyor 1.2.....7 ye kadar hepsini deniyorum kendine gelmiyor bir türlü bilgisi olan varmı nasıl kurtarcam.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mahmut Sayar

Hanım ailesine gitti 2 kol var 3 kişiyiz kuzenlerle Pes atamıyoruz. :D 3-4 gün için kol almak istemiyoruz, Ankara'da bu mereti kiralayan yer de yok. Şöyle 3-4 günlüğüne emanet ya da kiralık bir kol hiç fena olmazdı. :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...