İçeriğe Yönlendir

Astra J Edition Auto Konumlu Far Anahtari ve Far Sensoru Montaji

Metin Akbal

Recommended Posts

Metin Akbal
Cok buyuk cok. Viraj ampul degisecek [emoji16]

Demisim :) Gecmis olsun.
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Süleyman Gece
Salih İtik yazdı:

Ben onu çözdüm beyaz kablo kontak çıkışı artı kırmızı kablo direk artı ve fellow me özelliğinide aracı kitleyince 5 saniye yanıp sönüyordu ben bunu 60 "saniyeye çıkarttım çok güzel çalışıyor 

İyi günler süreyi 60 saniye ye nasıl çıkarttınız bilgi verebikirmisiniz

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Arif Aykın
Salih İtik yazdı:

Ben onu çözdüm beyaz kablo kontak çıkışı artı kırmızı kablo direk artı ve fellow me özelliğinide aracı kitleyince 5 saniye yanıp sönüyordu ben bunu 60 "saniyeye çıkarttım çok güzel çalışıyor 

@Metin Akbal abi sen demedin mi bunu veya pot ile oynadın mı hiç. Bizim aldığımız  sensör soketin demi bulunuyor potansiyometre ben bakmıştım ilk aldığımda ama görememiştim birşey.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
[mention=76937]Metin Akbal[/mention] abi sen demedin mi bunu veya pot ile oynadın mı hiç. Bizim aldığımız  sensör soketin demi bulunuyor potansiyometre ben bakmıştım ilk aldığımda ama görememiştim birşey.
Yo ben demedim :) Bisey var ama kurcalamadim ne ise yariyor. Sen kurcalarsan bilgi ver [emoji16]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
Metin Akbal yazdı:

Yo ben demedim :) Bisey var ama kurcalamadim ne ise yariyor. Sen kurcalarsan bilgi ver emoji16.png

Ben görmedim ki pot u sen görmüşsün sanırım ilk sayfalarda yazıyordu neyse inşallah deneyip haberdar ederim abi😊

Yorum bağlantısı
Arif Aykın

@Metin Akbal abi bu beyaz kabloyu kontak çıkışı artı demiş kırmızı sürekli artı demiş. Bizde çakmaklım üzerinden aldık demişsin sen aynı işleme gelmiyor mu yoksaki bu arkadaşın yaptığı gibi yapıp denesek mi? Öyle mi uzattıyki süreyi.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
[mention=76937]Metin Akbal[/mention] abi bu beyaz kabloyu kontak çıkışı artı demiş kırmızı sürekli artı demiş. Bizde çakmaklım üzerinden aldık demişsin sen aynı işleme gelmiyor mu yoksaki bu arkadaşın yaptığı gibi yapıp denesek mi? Öyle mi uzattıyki süreyi.
Valla ben bisey yapmadim masumum [emoji16] Ben bi konuya detayli bakayim ne yapmisim.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Metin Akbal
Orhan Karaca yazdı:

949566763_PNGgoruntusu2.png.f0989ee9a40bf9d90b8c10d307dd26fa.png

Arkası yarın mı 😅 devrenin on ve arka fotosunu istemiştim 😊

Yorum bağlantısı
Orhan Karaca

5E33AF35-9A00-4BF3-9F35-2E843A317095.png.be9a4f500be88abaf16e9cac88237afc.png

Forumda yeniyim onuda göndermiştim gitmemiş yeniden gönderdim😀

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Orhan Karaca yazdı:

5E33AF35-9A00-4BF3-9F35-2E843A317095.png.be9a4f500be88abaf16e9cac88237afc.png

Forumda yeniyim onuda göndermiştim gitmemiş yeniden gönderdim😀

Sol altta 4 lehim olan yerden biri olacak oraya kablo lehim atıp çıkardım.

Ön sis olan yerle ölçüm yaparak bulabilirsin tam net hatırlamıyorum. Galiba sol üstteki idi.

Yorum bağlantısı
Orhan Karaca

Kafam karıştı size zahmet olmassa kağıda çizip yollasınız 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Orhan Karaca yazdı:

Kafam karıştı size zahmet olmassa kağıda çizip yollasınız 

Yani sol alttaki 4 lü grubun sol üstte olan noktası 😊

Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Abi neden bahsediyorsunuz sis farı yapmak mı 😂 belki bizim de işimize yarar bi ara

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Arif Aykın yazdı:

Abi neden bahsediyorsunuz sis farı yapmak mı 😂 belki bizim de işimize yarar bi ara

Far anahtarından hat çıkarmıştım onu burda bi detaylandirdik.

Yorum bağlantısı
Arif Aykın
Metin Akbal yazdı:

Far anahtarından hat çıkarmıştım onu burda bi detaylandirdik.

Abi neden çıkarttık o hattı vallahi orayı çözemedim. Sanırım mesaj yoluyla falan konuşma yapılıp buraya fotoğraf atılmış o yüzden şahsen anlam veremedim o yüzden sordum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...