İçeriğe Yönlendir

Fiesta IV - Flair Orta Göğüs Kalorifer Izgara Deformasyonu

Murat Karaoğlu

Recommended Posts

Murat Karaoğlu

jXM4mm.jpg

Arkadaşlar aracımız 2000 flair modeli...Malum bizim araçlarda yan ızgaraların çatlayıp, gevreyip kırılması kronik sorun...Eski fiestaların kalıntılarından yan ızgaraları hallettik ama sağolsun yıkamacılar iç temizliği yaparken çok nazik davrandıklarından göğüs ızgaralarıda deforme oldu...Acaba bu ızgaraları nereden buluruz yan ızgaralar internette mevcut ama orta ızgaraları bir türlü bulamadım...

Yorum bağlantısı
Mahmut Aslan

Bende uzun süredir arıyorum.  Hatta geçenlerde  internetten bir yere sordum, bu parça bize gelir hemen gider duran bir parça değil dedi.  

Yıldız sanayi sitesine gitmek gerekiyor sanırım 

Yorum bağlantısı
Mustafa Yarar

Abi aynı sıkıntı bende de var ayrıca sağ sol ızgaralar da lazım bulamıyorum nerden bulurum bu parçaları bilmiyorum

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Murat Karaoğlu
On 26.01.2017 at 19:33, Gökhan Tongay yazdı:

Sol bende vardı galiba 

Gökhan sen bunu çok önce ebaydan almışsın heralde tekrar bulabilirsen link atabilirmisin..

Yorum bağlantısı
Gökhan Tongay

Abi ben bunu ankaradan almıştım eve gidince bakayım hangi taraf var ona göre yazayım sanırım sağ vardı. 

Yorum bağlantısı
Mahmut Aslan
On Friday, February 17, 2017 at 09:04, Gökhan Tongay yazdı:

Abi ben bunu ankaradan almıştım eve gidince bakayım hangi taraf var ona göre yazayım sanırım sağ vardı. 

Hocam ankarada nerden aldınız 

Yorum bağlantısı
Murat Karaoğlu
On 17.02.2017 at 08:04, Gökhan Tongay yazdı:

sağ taraftada kırık var ama  o idare eder önemli olan sol taraf,tamamen kırıldı...

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Mustafa Kaya33

Orta göğüs,  sağ aynı şekilde sol tarafta çok az bir iki diş kırık bunları bulabileceğimiz yerler varmıdır 

Yorum bağlantısı
Gökhan Tongay

İşim gereği çok evde duramadım.Ama bulabileceğiniz tek yer istanbul ankara ve ebay almanya ingiltere olabilir.Başka türlü bulmanız biraz zor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Tongay

Çelik jant geçmiyor diye birşey yok.Sıfır araba alırken bile opsiyonlu satılıyor.Sadece lastik ebatlarının ve diş derinliklerinin yeterli ve aynı olmasına bakın.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 9 ay sonra...
Mustafa Kaya33

yanlış yazmısın daha yenı gordum bendekı celık jant 8 bijonlu oldugu ıcın gecmıyormus saç jantı degıstırmem gerekmıs yinede tesekkur ederım gokhan tongay 

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Ferit Oz

arkadaşlar konuyu hortlamış gibi oluyorum kusura bakmayın. bu parçadan arayan çok olduğundan paylaşayım dedim.

kendime aldım, elinde bir kaç adet daha olduğunu belirti satıcı. birisinin işine yarar belki diye paylaşmak istedim.

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-yedek-parca-97-2002-ford-fiesta-hava-yonlendiricisi-takim-halinde-617534281/detay/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
arkadaşlar konuyu hortlamış gibi oluyorum kusura bakmayın. bu parçadan arayan çok olduğundan paylaşayım dedim.

kendime aldım, elinde bir kaç adet daha olduğunu belirti satıcı. birisinin işine yarar belki diye paylaşmak istedim.

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-yedek-parca-97-2002-ford-fiesta-hava-yonlendiricisi-takim-halinde-617534281/detay/

Süper parçalar.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Volkan Eyi

Satıcıyla görüştüm. tavan aydınlatma lambaları kalmamış, spariş etmiş gelecekmiş. fiyat 150 tl. (internet üzerinden 200 tl. ye bulunabiliyor. çıkması çokta makbul değil yıllardır kullanılmaktan plastiği çok gevremiş  oluyor ve dokunsan dökülüyor benim aracımda da aynı şekilde oldu. 150 tl. ye ikinci el almaktansa 200 tl. ye sıfırını almak daha iyi olur) göğüsteki havalandırma ızgaralarının da tanesi 160 tl. orjinal çıkma. (bu parçalar bulunamadığından dolayı ihtiyaç sahipleri için çok iyi olur) 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...