İçeriğe Yönlendir

OBD2 Yerine Autool X50

Serdar Güngör

Recommended Posts

Serdar Güngör

Evet arkadaşlar çoğumuzun kullandığı Obd2 cihazı yerine Link'de ki ürünü kullanmak daha basit ve kullanışlı. Obd2 cihazı için ekstra (Torque-laptop vs vs) programlar gerekli ama bu cihazda programa gerek yok. Cihaz arıza kodu okuyup,silebiliyor.Cihaza maksimum devir,hız ve hararet tanımlayabilir işitsel ve görsel uyarı alabilirsiniz.

Link.

https://tr.aliexpress.com/item/AUTOOL-X50-Car-OBD-HUD-Multi-function-Smart-Digital-Meter-Alarm-Speed-Water-TEMP-HeadUp-Display/32788546423.html?spm=a2g0s.13010208.99999999.262.mBYw0A

Erd8PB.jpg

Tanıtım Videosu.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Torq pro araçta tablet olunca çok işlevsel, bu ürün ise daha pratik ve konsol üzerinde gömme montaj ile mükemmel olur

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

güzel amma parasıda güzel bu paraya olmasada biraz daha üstüne arabaya OBD2 birde tablet alınır koyulur dahada iyi olur.cihaz iyi ama parasıda iyi 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş

Biraz cahil kaldım bu konuya. Videoyu da izledim ama anlamadım 

Nereye bağlanır ne işe yarar anlatır mısınız

Yorum bağlantısı
Serdar Güngör
29 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Torq pro araçta tablet olunca çok işlevsel, bu ürün ise daha pratik ve konsol üzerinde gömme montaj ile mükemmel olur

20 dakika önce, emre öğüt yazdı:

güzel amma parasıda güzel bu paraya olmasada biraz daha üstüne arabaya OBD2 birde tablet alınır koyulur dahada iyi olur.cihaz iyi ama parasıda iyi 

Bu pratik. Yani bir sefer montaj yapıyorsun işin bitiyor. Tablet,laptop,cep telefonu bu gibi cihazların şarj problemi var.

1 dakika önce, Fevzi Göktaş yazdı:

Biraz cahil kaldım bu konuya. Videoyu da izledim ama anlamadım 

Nereye bağlanır ne işe yarar anlatır mısınız

Yorum bağlantısı
Tahir Ak

bence tam tersi. 30 dolar yerine 5 dolar ile bu cihazdan daha fazlasını Android telefonum ile yapabiliyorum. taşıması kolat7daha kullanışlı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
16 dakika önce, Tahir Ak yazdı:

telefonum

telefon kaç tl ? :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

Ben sipariş verdim henüz gelmedi. x100 modeli de var daha büyük ekran  ama Türkiye'ye gönderimi yok malesef.

19 dakika önce, Tahir Ak yazdı:

bence tam tersi. 30 dolar yerine 5 dolar ile bu cihazdan daha fazlasını Android telefonum ile yapabiliyorum. taşıması kolat7daha kullanışlı

Her araca bindiğimde telefondan Torque açarım, veri okumak hoşuma gidiyor ama Bluetooht'u meşgul ediyor Spotify'ı kullanamıyorum. Şarjı yemesi cabası.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Kaya

güzel bi şey ama pahalı bence de ali den almak sıkıntılı ebayda da 40 euro güzel bi şey ama degmez bence

Yorum bağlantısı
Sinan Kaya
Şimdi, Serdar GÜNGÖR yazdı:

@Sinan Kaya Aliexpress'in ne sıkıntısı var ?

ben Almayada yaşıyorum ebayda paypel ile ödeme yapıyorum.bi sorun oldugu zaman sıkıntısız paramı geri alabiliyorum.Ama ali de paypel yok havale yapmak gerekiyor bi de üstüne sıkıntı cıkarsa ugraş dur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

biz de de paypal çalışırken tabii tam tersi idi. sıkıntı halinde ali den kredi kartına iadeyi sorunsuz alırdık da paypalden parayı geri alamazdık :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sinan Kaya
1 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

biz de de paypal çalışırken tabii tam tersi idi. sıkıntı halinde ali den kredi kartına iadeyi sorunsuz alırdık da paypalden parayı geri alamazdık :D

gecen hafta ebaydan bi parca aldım sorunlu cıktı parca de elimde kaldı iki gün içinde para hesabımda bi kac kez buna benzer örnekler de oldu sürekli sıkıntısız alış verişimi yapıyorum ebay dan 

Yorum bağlantısı
  • 11 ay sonra...
Fatih Emre

Bu cihazı tavsiye ederim arkadaşlar. Hem arıza kodu da okuyor. Kontak kapanınca kendi de kapanıyor. Aküyü bitirmiyor. Kontak açınca otomatik açılıyor. Ben hararet ile LTFT ve STFT değerlerini göstersin diye ayarladım. Fakat 1997 model MK2 Mondeo'da çalışmadı. J1850 OBD protokolü ile haberleştiğinden dolayı sanırım. Bu protokole desteği yok. Ama Mercedes w203 kasa araçta çalıştı.

Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

Veri okumayı sevenler için on numara cihaz. Mondeo Mk2'de çalışmıyor.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Bir saat önce, Münir Nurettin Taşova yazdı:

Veri okumayı sevenler için on numara cihaz. Mondeo Mk2'de çalışmıyor.

O zaman satın alayım senden onu. Ne diye boş boş tutuyon elinde :fiuw:

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

ka da calisirsa bende alayim bundan hararet ibresi yok su sicakligi kac derece gorsem iyi olur

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...