İçeriğe Yönlendir

Mustang - Ncap 2 yıldız almış.

İlker Yüksel

Recommended Posts

Erdal Aydın

Test sonuçlarına bakılırsa american muscle terimi tarih oluyor gibi.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Alın size test hiç de iyi değerleri yok ncape bir gram güvenim yok reanult amerikada testlere dahi girmiyor. Yemiyor ama ncapde 5 yıldızı alı alı veriyor. ( Renault Grand Scenic Kullanıcısı)
IIHS de 2016 mustang gayet kötü sonuçlar aldı o da gerçek ki bu arabaları gözümüzde çok büyütüyoruz girin ford.usa yazın bakın fiyatlara mustang dediğimiz arabanın fiyatı orada FİESTA ile nerdeyse aynı... Öğrenci milleti biniyor arabanın içi bile orta sınıf kalitede zaten tipine söz yok ama gerçeklerden de şaşmamak lazım...

Renault amerika da satilmiyor ki testlere girebilsin?
Yorum bağlantısı
Sadık Taşyürek

mustangın adı yeter.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Çağlar Bayur
On 28.01.2017 at 12:33, Sani Gerşon yazdı:

amerika da satilmiyor ki

yerel bir marka mı yani

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
1 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

yerel bir marka mı yani

Hayır, Amerika'nın taleplerini karşılayamıyor. Adamlar 3.0 aşağısına binmiyor ki :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

yani yerel.. talebe cevap veremiyor? connect e biniyolar ama bahane bulmayalım lütfen, marka karalamak iyi bişi değildir

Yorum bağlantısı
On 28.01.2017 at 11:33, Sani Gerşon yazdı:

Renault amerika da satilmiyor ki testlere girebilsin?

14 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

yerel bir marka mı yani

14 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

yani yerel.. talebe cevap veremiyor? connect e biniyolar ama bahane bulmayalım lütfen, marka karalamak iyi bişi değildir

E Çağlar abi sen testlere inanmıyordun. Sağ havayastığı kapatma yeri vs? Şimdi neden test sorguladın merak etmedim değil.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

İnanmamak yok.. Tekrarlayayım.. Yıldız saymam. Testteki bölümler vardır örneğin yolcu güvenliği örneğin yan sütun deformasyonu. Tek tek onlara bakmalı. Diğer yanda üretici testteki darbenin tam olarak hangi bölgeden geldiğini bilirse o bölgeye 2 takviye sacı ile sağlamlaştırabiliyor. Ehliyetim yokkene.. Hurda arabaları gezerdim otobüsle gidip. Deformasyon lara lastiklere bakardım kazalı arabalarda. En organik test oralarda.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...