İçeriğe Yönlendir

Kuga - 2017 Model Fiyatları Açıklandı.

Cemal Cangöner

Recommended Posts

Atakan Ulusoy

Ayrıca titanium manuel ile titanium otomatik arasında neden 18000tl fark var anlamış değilim. Garip.. style donanımda manuel ile otomatik arasında 6000tl varken titaniumda 18000 olması nedir sebep sizce?

Yorum bağlantısı
Turhan Onat
1 saat önce, Atakan Ulusoy yazdı:

Ayrıca titanium manuel ile titanium otomatik arasında neden 18000tl fark var anlamış değilim. Garip.. style donanımda manuel ile otomatik arasında 6000tl varken titaniumda 18000 olması nedir sebep sizce?

Yeni Ötv oranları hocam.

4 saat önce, Atakan Ulusoy yazdı:

1.5tdi style otomatik sanirim pek bi boş.

Eski Trendx  modeline göre hiç de fena değil esasında. Sync3 ve cam tavan ilavesi ile çok iyi olur ileride.

1 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

Farklı ötv ye giriyor olabilir mi. Vergisiz rakamına bakmalı

70 bandı üzerinde geldiğindendir muhtemelen.

Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek
On 25.02.2017 at 22:06, Mustafa ÇİÇEK yazdı:

ST line paketini 143 bine anlaştım dedi öğretmen arkadaşım. Yarın fırsat bulabilirsem lansman araçlarını görmeye gideceğim fotoğraflamaya çalışacağım

Fiyat 141bin miş ben yanlış anlamışım.. 

Yorum bağlantısı
Atakan Ulusoy

Fiyat 141bin miş ben yanlış anlamışım.. 

St-line 141bin nasıl oluyor. Nasil bir anlasmaymis bu..
Yorum bağlantısı
Saim Ulaş Yılmaz

Uyumlu dizel motor ve powershift kombinasyonundan sonra da tutulmazsa hiç tutulmasın Kuga piyasada

Yorum bağlantısı
Kemal Güllü
18 saat önce, Cemal Cangöner yazdı:

Bugün Otokoç'ta yeni Kuga ile tanıştık. Tesadüf eski hali ve makyajlı hali yan yana ve aynı renkteydi - kıyaslama imkanım oldu.

Yeni ızgara ve gündüz farları ile daha şık bir görünümü olmuş. Bagaj kapağı dizaynı da oldukça havalı. Aynı şekilde elektrikli el freni sayesinde orta konsol dizaynı da daha şık. Ufak tefek eklemelerin dışında araçta çok fazla değişiklik göremedim. Tartışmasız araç çok daha güzel görünüyor.

Test sürüşleri 15 Marta doğru olacakmış. Düz çizgide değil de viraj ve rampalarda test etmek istediğimi söyledim. Sadece gülümsediler.

Bu araçta 4x4 ve önden çekiş farkını kıyaslamak istiyorum. Sadece ekonomi olsun diye aracın en önemli özelliği olan 4x4 ten vaz geçmek çok ta kolay değil benim için.

Bu arada büyük abisi EDGE de gelmiş. Ona hayran kaldım. Bana göre kusursuz.

Evet, iç kısımda detayda sadece bahsettiğiniz kısımlarda değişiklikler var. Arka koltuk kavramalarında bir değişiklik görebildiniz mi? Sanki fotoğraflardan yanal kavramaların arttırılmış olduğunu gördüm. Bu arada makyaj ile süspansiyonlarda ve yalıtımda güncelleme yapıldığını okumuştum. Her durumda eskisine nazaran daha albenili ama benzinli de olsa 4 çeker bu aracı farklılaştıran özellik.

Edge için çok konforlu bir sürüş sağladığından bahsediyorlar. İyi bir makine ama TR şartlarında alıcı bulabileceğini pek sanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Şimdi, Cemal Cangöner yazdı:

Bugün Otokoç'ta yeni Kuga ile tanıştık. Tesadüf eski hali ve makyajlı hali yan yana ve aynı renkteydi - kıyaslama imkanım oldu.

Yeni ızgara ve gündüz farları ile daha şık bir görünümü olmuş. Bagaj kapağı dizaynı da oldukça havalı. Aynı şekilde elektrikli el freni sayesinde orta konsol dizaynı da daha şık. Ufak tefek eklemelerin dışında araçta çok fazla değişiklik göremedim. Tartışmasız araç çok daha güzel görünüyor.

Test sürüşleri 15 Marta doğru olacakmış. Düz çizgide değil de viraj ve rampalarda test etmek istediğimi söyledim. Sadece gülümsediler.

Bu araçta 4x4 ve önden çekiş farkını kıyaslamak istiyorum. Sadece ekonomi olsun diye aracın en önemli özelliği olan 4x4 ten vaz geçmek çok ta kolay değil benim için.

Bu arada büyük abisi EDGE de gelmiş. Ona hayran kaldım. Bana göre kusursuz.

Fordun alınacak 2 aracı var zaten, full dolu 2.0 dizel mondi ve yine full dolu dizel EDGE, kuga falan yine aynı çizgide gitmiş gibi, içi cmax özgünlük yok, başkada birşey yok, klasik Ford yol tutuşu dışında tabi...

Bizi paklayacak araçlar, para sorunu yoksa Edge, kesinlikle çok daha konforlu bir gidişi var, hemde bayağı bayağı, zaten gerisi daha üstün kugadan, tek sıkıntı saçma fiyatı

sonrası Kodiaq, hani bazı arkadaşların kodak dediği,  tdci motora yenileceğini düşündükleri makina :)

bu arada edge den bayağı görüyorum yollarda, genelde Antalya dolaylarında çokça ve bizim Finike civarında Portakal bahçeleri çok olan toptancılarda üreticilerde :)

Edge başka boyut, amer,kan giriş seviyesinde bir araç ama bize çok iyi geliyor, Ford dan alışık olmadığımız derecede rahat, ondan sanırım...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

4x4'e o kadar alıştım ki sanki sadece önden çekiş ya da arkadan itişli arabalar bana çok yavan geliyor. Bu aracın yeni modelini alacak olsam yine benzinli ve 4x4 olanını alırım şuan kullandığım lpg sistemi ile. Yeni dizellerini kullanınca göreceğiz ama şimdiki aracımın performansından sonra düşük beygir beni tatmin etmez diye tahmin ediyorum. 120ps nerde 182ps nerde.

Kodiaq olayına gelince bayiisi günde 50 kişi aracı soruyor,içlerinden  sadece biri alsa satış rekorları kırarız diyor. Araç gelmden çokça hayran kitlesi oluştu. Bakalım yola çıktıktan sonra da aynı heyecanı verecek mi? Beklemek lazım.

Diğer araçlar Ford'un yol tutuşunu yakaladıklarında daha çok hayranı olacaktır eminim. Şimdilik bizim gönlümüzün prensi Ford :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek
22 saat önce, Atakan Ulusoy yazdı:

St-line 141bin nasıl oluyor. Nasil bir anlasmaymis bu..

2006 dizel 1.4 toyota corollasını takasa verecekmiş sanırım onu 33 e saymışlar bu şekilde 141 e gelmiş

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Atakan Ulusoy
Farklı ötv ye giriyor olabilir mi. Vergisiz rakamına bakmalı

Acaba Tr satış fiyatındaki bu farkı bu kadar yansıtmamak için neden giriş fiyatında 1-2bin doları revize edip daha çok satılabilir kılmıyorlar. Enteresan.
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
On 01.03.2017 at 09:57, Güçlü Şimşek yazdı:

4x4'e o kadar alıştım ki sanki sadece önden çekiş ya da arkadan itişli arabalar bana çok yavan geliyor. Bu aracın yeni modelini alacak olsam yine benzinli ve 4x4 olanını alırım şuan kullandığım lpg sistemi ile. Yeni dizellerini kullanınca göreceğiz ama şimdiki aracımın performansından sonra düşük beygir beni tatmin etmez diye tahmin ediyorum. 120ps nerde 182ps nerde.

Kodiaq olayına gelince bayiisi günde 50 kişi aracı soruyor,içlerinden  sadece biri alsa satış rekorları kırarız diyor. Araç gelmden çokça hayran kitlesi oluştu. Bakalım yola çıktıktan sonra da aynı heyecanı verecek mi? Beklemek lazım.

Diğer araçlar Ford'un yol tutuşunu yakaladıklarında daha çok hayranı olacaktır eminim. Şimdilik bizim gönlümüzün prensi Ford :)

hele bir gelsin bakacağız, ön görüşte durum güzel, yol tutuşada takılmayalım, hepsi iyi diyelim, yalnız EDGE gibi bir araçsa kodiaq konfor ağırlıklı olduğu gibi kuga dan bir tık geride olabilir yol tutuşu, edge-kuga dada durum aynıymış sanırsam...

Heleki fiyatı uygun olursa kuganın şansı pek olmaz gibime geliyor, bu arada ilk etapta 2.0 dizelleri gelecekmiş, tsi ler sonra, malum tiguanın bu alet karşısında biraz kaybı olacak, hem kugadan hemden tigu dan daha büyük alet, doğuşta durumun farkında :)

Keşke şu edge uygun fiyatlı olsa, başka modele bakmazdık ne güzel...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Atakan Ulusoy

Bugun ilk defa kuga ile test sürüşü yaptim. Bir fiesta sürücüsü olarak bile bana aman aman bir waooww dedirttirmedi ama güzel araba.

Birde benimle ilgilenen ve test sürüşu yaptigimiz arkadaşlar lansman donemi dolayisi ile böyle fiyatlar lansman bitince fiyat 10-15binTl artacak fiyati dedi. Bu bilgi ne kadar dogru arkadaşlar?

Fordun tum lansmanlarindan sonra fiyatlar boyle yukselir dedi.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Fiesta dan sonra land bile yetersiz gelebilir o durum normal. Smax i bile ezen bir modeldir

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Fiesta dan sonra land bile yetersiz gelebilir o durum normal. Smax i bile ezen bir modeldir

Land? Bişey mi dedin
Yorum bağlantısı
Atakan Ulusoy

Ironi mi yaptiniz anlayamadim ama fiyay konusunda lansmandan sonrq fiyatlarin artacak demesi olagan birsey mi fordda?
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Zaman içinde rakamı artmayan marka model ben rastlamadım. Genelde lansman özel rakamı sonra artar. Fiesta Fordun en iyi modellerindendi ona gönderme yaptım :)

Land? Bişey mi dedin

Navi kutusunu bulmakta zorlanabiliyorum bazen?
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Atakan Ulusoy

Kuga, Tiguan,Kodiaq,Kadjar,Koleos,Qasqai,xtrail,Crv:)

Yandi yandi beyin yandi:)

Yorum bağlantısı
Erkam Elma
47 dakika önce, Atakan Ulusoy yazdı:

Kuga, Tiguan,Kodiaq,Kadjar,Koleos,Qasqai,xtrail,Crv:)

Yandi yandi beyin yandi:)

?? iyi bilirim 

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Atakan Ulusoy

Kuga niyetine girdim 1.5tdci Manuel titanium..ama araba yok. Fiyat garantisi yok.. olmayacak benim iş galiba..

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ford dan yeni çıkan model hemen alınmaaz, arabanın olmadığı iyi aslında, biraz satsın, bak bakalım sıkıntısı varmı...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...