İçeriğe Yönlendir

Kuga - 2017 Model Fiyatları Açıklandı.

Cemal Cangöner

Recommended Posts

Atakan Ulusoy

Kuga aynı platform üzerinde üretilip makyajlanmadi mi?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

öyle galibada beklemekte fayda var, sen az bekle bence :rolleyes:

birde düşünürmüsün uyarmı bilmem, Skoda kodyak gelmek üzre, onada bir bak istersen, gerçi ilk gelenleri 2.0 dizel olacakmış ama olsun, kuga yanında ufak kalıyor bunun...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Atakan Ulusoy

Kodiaq Evet ama hem 2.0 hemde onun gelmesi 1 yıldan fazla sürer..

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

1-2 aya burada....

Fiesta dan sonrada anca o kurtarır zaten :biggrin:

Yorum bağlantısı
Atakan Ulusoy
1-2 aya burada....

Fiesta dan sonrada anca o kurtarır zaten [emoji3]

[emoji3]1.6 dizeli 1 seneyi bulur demek istemiştim:) evet bu ara eşim satalım fiestayi demeye başladı[emoji4]

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Bir saat önce, Atakan Ulusoy yazdı:

emoji3.png1.6 dizeli 1 seneyi bulur demek istemiştim:) evet bu ara eşim satalım fırsatı demeye başladı:)

1.6 evet öyle ne yazıkki, hemen gelmiyor çünki tiguan satamazlar, kodyak Q7 gibi birşeye benziyor, tipsiz tiguanı neyleyim o zaman...

eşler batıracak zaten bizi, benimkide oto vites alda al diyor, zor tutuyorum vallahi :)

Yorum bağlantısı
Erkam Elma
1 saat önce, Atakan Ulusoy yazdı:

Kuga niyetine girdim 1.5tdci Manuel titanium..ama araba yok. Fiyat garantisi yok.. olmayacak benim iş galiba..

İlk başlarda manuel olsa farketmez demiştim ben de ot aldım sen sen ol suvu manuel alma 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

manuel bitti benim için, motorsikletim bile çift kavramalı olacak :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Atakan Ulusoy
İlk başlarda manuel olsa farketmez demiştim ben de ot aldım sen sen ol suvu manuel alma 

Kugada 1.5tdi de fiyat farkı otomatiğe veremem o kadar. 18000 sadece otomatik farki
Yorum bağlantısı
Misafir
1 saat önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

Ford dan yeni çıkan model hemen alınmaaz, arabanın olmadığı iyi aslında, biraz satsın, bak bakalım sıkıntısı varmı...

ah işte o hatayı ben yaptım şimdi cezasını çekiyorum trim sesleri yüzünden 

Yorum bağlantısı
Murat Kavuk
18 saat önce, Atakan Ulusoy yazdı:

Kuga niyetine girdim 1.5tdci Manuel titanium..ama araba yok. Fiyat garantisi yok.. olmayacak benim iş galiba..

Arabanın olmadığı doğru olabilir ama fiyat garantisi var Ford'un. 10 bin kapora verirsen, otosan fiyatı sabitliyor. Hatta şu anda tam sipariş girme dönemi (bugün son gün olabilir). Size bu bilgiyi vermediler mi?

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
17 saat önce, Doğuş Bağ yazdı:

ah işte o hatayı ben yaptım şimdi cezasını çekiyorum trim sesleri yüzünden 

Bende keyfini sürüyorum sonlardan alınca huhaaaaaaaaaaaaa. :D

Yorum bağlantısı
Kemal Güllü
23 saat önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

Ford dan yeni çıkan model hemen alınmaaz, arabanın olmadığı iyi aslında, biraz satsın, bak bakalım sıkıntısı varmı...

Makyaj için manuel modellerde görüşünüze katılmıyorum. PS şanzımanlı model için aynı fikirdeyim. 

Yorum bağlantısı
Atakan Ulusoy

Ben anlamadım fordu.. gittim dizel titanium Manuel almak istediğimi söyledim. Fiyat garantisi yok dedi..sonra nisan ayında 15-20bin artacak fiyatlar zaten vs dedi.. haziran teslim sipariş verebilirsiniz onada fiyat garantisi veremem dedi.. herhalde beni beğenmediler

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Bir saat önce, Kemal Güllü yazdı:

Makyaj için manuel modellerde görüşünüze katılmıyorum. PS şanzımanlı model için aynı fikirdeyim. 

bu makyaj pardon, yeni model değil, yeni modeli ne olursa olsun almam, bilinmeyeni alıyorsun çünki, denenmemiş yol şartlarında ne olacağı belli olmayan aracı almam, en azından bir 6 ay beklemek lazım, acelem yok nasılsa :)

görüşüme katıl sen, zaten yeni modeli aldın dediğim süre geçince ilk ufak farkları yiyecektir araç, sonrasında haydaa bende bu yok dememek için sen beni dinle :) 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Bir saat önce, Atakan Ulusoy yazdı:

O zaman kodiaq niye oneriyorsun:))

o Ford değilde ondan :D  onda da olabilir elbet ama Ford kadar gıcık değil en azından, vw gurubunda ne olacağını az çok tahmin ederiz, eksik donanımın ne olduğunu ve neyi koyacaklarını biliriz, vw hep aynı telden çalar, o yüzden kodyakı daha bir rahat alabilirim, şuan için kodyakta eksik gördüğüm şey sadece hayalet ekran, onu verecekler gibi ama hemen değil, 1-2 sene geçer, hem  zaten onuda hemen almayacaksın, hele bir gelsin görelim ondan sonra...

Yorum bağlantısı
50 dakika önce, Atakan Ulusoy yazdı:

Ben anlamadım fordu.. gittim dizel titanium Manuel almak istediğimi söyledim. Fiyat garantisi yok dedi..sonra nisan ayında 15-20bin artacak fiyatlar zaten vs dedi.. haziran teslim sipariş verebilirsiniz onada fiyat garantisi veremem dedi.. herhalde beni beğenmediler

ford ile alakalı bir durum değil hangi markaya gitseniz prosedür böyledir, sipariş verilen araç faturası kesildiği tarihteki fiyatı üzerinden satın alınır. Stoktaki araçlardan birini almak tek çözüm.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
54 dakika önce, Atakan Ulusoy yazdı:

Gözünü sevdiğimin Renault'u... Ne diyeyim ki...

Yorum bağlantısı
Atakan Ulusoy

ford ile alakalı bir durum değil hangi markaya gitseniz prosedür böyledir, sipariş verilen araç faturası kesildiği tarihteki fiyatı üzerinden satın alınır. Stoktaki araçlardan birini almak tek çözüm.

Yukarıda arkadaşlar fiyat sabitleniyor diyor. 10bin pesinata;)
Yorum bağlantısı
6 dakika önce, Atakan Ulusoy yazdı:

Yukarıda arkadaşlar fiyat sabitleniyor diyor. 10bin pesinata;)

fiyatları 2 yada 3 ay sonra gelecek araç için sabitlemez firmalar sipariş formunda fiyat garantisi verilmemiştir diye yazarlar.

Yorum bağlantısı
Atakan Ulusoy

Arabanın olmadığı doğru olabilir ama fiyat garantisi var Ford'un. 10 bin kapora verirsen, otosan fiyatı sabitliyor. Hatta şu anda tam sipariş girme dönemi (bugün son gün olabilir). Size bu bilgiyi vermediler mi?

Bana vermediler zaten arkadaş yazmış.
Yorum bağlantısı

yeni model lansmanı için kısa süreli özel bir kampanya olabilir aksi taktirde fiyat garantisi verilmez.

Yorum bağlantısı
Cemal Cangöner

Ford'a dün uğradım. Araçlar Haziran sonuna doğru gelecekmiş. Bedelinin tamamını ödeseniz dahi fiyat garantisi vermiyorlar. Lansman için gelen araçlardan biri kalmış sadece o da 138 bin TL. Başka araç yok. Araç fiyatları son 2 senede %50 den fazla zam gördü. 

Yorum bağlantısı
Atakan Ulusoy
Ford'a dün uğradım. Araçlar Haziran sonuna doğru gelecekmiş. Bedelinin tamamını ödeseniz dahi fiyat garantisi vermiyorlar. Lansman için gelen araçlardan biri kalmış sadece o da 138 bin TL. Başka araç yok. Araç fiyatları son 2 senede %50 den fazla zam gördü. 

Referandum sonrası yine bir zam gelecek o zaman..o kadar bedel garantisi vermediklerine göre..
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...