İçeriğe Yönlendir

Kuga - 2017 Model Fiyatları Açıklandı.

Cemal Cangöner

Recommended Posts

H.Cenk Bayrakçı

Referandumdan sonra döviz hareketi olursa kesin zam gelir, VW'in fiyatları ayın 17'sine kadar geçerli idi...

Yorum bağlantısı
Atakan Ulusoy
Referandumdan sonra döviz hareketi olursa kesin zam gelir, VW'in fiyatları ayın 17'sine kadar geçerli idi...

Doların ipini birakilarsa 3.90-4.0 rakamlara gelmesi çok zaman almaz. Ama Sanmiyorum ufak kımıldamalari fırsat bilip zam yapan kaybeder bence.. geçen haberlerde nisan ayında araç fiyatları %15-20 döviz farkı yansiliticak diye haber okudum.
Yorum bağlantısı
Atakan Ulusoy

1,5tdi style otomatik mi 1,5tdi titanium manuel mi alırdınız..fiyatları aynı.. titanium otomatik limitim dışında..

Yorum bağlantısı
Murat Kavuk
On 10.04.2017 at 17:45, Atakan Ulusoy yazdı:

Bana vermediler zaten arkadaş yazmış.

Sonradan değişiklik mi yaptılar acaba. Ben kendim 10 bin peşinat verip fiyatı sabitledim (Mart ayında). 

Yorum bağlantısı
Atakan Ulusoy

Sonradan değişiklik mi yaptılar acaba. Ben kendim 10 bin peşinat verip fiyatı sabitledim (Mart ayında). 

Başka bir bayi fiyat sabitledi ama acaba beklesem mi bilemedim. Cok kararsizim..
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Aslında kimse almayacak, toplum olarak protesto edebilsek keşke, araba almayacaksın, mümkün olduğu kadar az kullanıp akaryakıtta almayacaksın, mecbur kalmadıkça zorunlu ihtiyaç dışında hiçbirşey almayacaksın, 2-3 ay sabredebilsek, ne bu fiyatlar kalır nede kimse, ama nerde...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Atakan Ulusoy
Aslında kimse almayacak, toplum olarak protesto edebilsek keşke, araba almayacaksın, mümkün olduğu kadar az kullanıp akaryakıtta almayacaksın, mecbur kalmadıkça zorunlu ihtiyaç dışında hiçbirşey almayacaksın, 2-3 ay sabredebilsek, ne bu fiyatlar kalır nede kimse, ama nerde...

Istersen 5 yil alma.. Elin almanı fransızi 1 kuruş indirim yapmaz. Ama ötv belki iner. Baskada birsey olmaz.
Yorum bağlantısı
Murat Kavuk

Zam yapmış ford. Ben olmaz diyordum ama. Ben fiyatı sabitlediydim. 20.06 civarı geliyormuş benim araç. 40 gün sonra ..

On 5/9/2017 at 08:30, Ali Cihangiroğlu yazdı:

+1. Mesela kimse digitürk almasa, maçlar da şifreli olmazdı :) Ama şu da var, para dönmeli, yoksa döner döner bizi vurur.

Yorum bağlantısı
Atakan Ulusoy
Zam yapmış ford. Ben olmaz diyordum ama. Ben fiyatı sabitlediydim. 20.06 civarı geliyormuş benim araç. 40 gün sonra ..

+1. Mesela kimse digitürk almasa, maçlar da şifreli olmazdı [emoji4] Ama şu da var, para dönmeli, yoksa döner döner bizi vurur.

Internetteki listede fiyatlar ayni..
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
3 saat önce, Murat Kavuk yazdı:

Kuga mı aldın Murat... 

Tam olarak ne aldın. ? geçmişte konuşulmuşsa kaçırmışımdır.. Özür..

Yorum bağlantısı
Murat Kavuk
4 saat önce, Atakan Ulusoy yazdı:

Internetteki listede fiyatlar ayni..

Ufak bir zam gelmiş. Mesela titanyum 141000 idi, 142400 olmuş.

Bir saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Kuga mı aldın Murat... 

Tam olarak ne aldın. ? geçmişte konuşulmuşsa kaçırmışımdır.. Özür..

Evet Mehmet abi. Yok ilk defa yazdım. Kuga 1.5 tdci pws titanyum - zenon - sunroof -manyetik gri. Tam olarak bunu sipariş ettim. Gözlerim yolda, bekliyorum :) 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Evet Mehmet abi. Yok ilk defa yazdım. Kuga 1.5 tdci pws titanyum - zenon - sunroof -manyetik gri. Tam olarak bunu sipariş ettim. Gözlerim yolda, bekliyorum [emoji4] 

Allah hayırlı etsin. Şimdiden güle güle kullan :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
On 09.05.2017 at 07:43, Atakan Ulusoy yazdı:

Istersen 5 yil alma.. Elin almanı fransızi 1 kuruş indirim yapmaz. Ama ötv belki iner. Baskada birsey olmaz.

zaten sıkıntı vergide, vergi adam gibi olsa zaten neredeyse hepimiz Merso-Bmw-Audi ci olurduk, ah şu vergiler....

Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek
On 11.05.2017 at 20:07, Murat Kavuk yazdı:

Evet Mehmet abi. Yok ilk defa yazdım. Kuga 1.5 tdci pws titanyum - zenon - sunroof -manyetik gri. Tam olarak bunu sipariş ettim. Gözlerim yolda, bekliyorum :) 

Hayırlı olsun Murat. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...

Herkese merhaba;

3 ay önce sipariş ettiğim Yeni KUGA'yı dün teslim aldım. 1.5 TDCI ST-LINE donanımında. Bende de aynı motor ve şanzımana sahip C max vardı. Aracın ilk kalkış performansı istenilen düzeyde olmasa da turbo devreye girdiği andan itibaren ekstra bir güç devreye giriyor ve tatmin edici bir düzeye ulaşıyor. Performans düşkünü olan kullanıcılar için çok uygun değil. Ancak şehir içi kullanıcısı olanlar için yakıt tasarrufu, prestij, konfor vb. açılardan ise oldukça iyi.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı

Aracı istanbul bursa arası gidiş dönüş 500 km kadar kullandım. Performansın git gide daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Şehir içi ve dışı ortalama yakıt 6.8 olarak gerçekleşti. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...