İçeriğe Yönlendir

İstanbul Otel Tavsiyesi

Mahmut Yıldız

Recommended Posts

Mahmut Yıldız

Tarih kesin olmamakla birlikte 28 Şubat tarihinden itibaren 4-6 gün İstanbul'da kalmam gerekecek. Acıbadem Atakent Hastanesine çok uzak olmayan, fiyat/performans oranı yüksek bir otel arıyorum. Tahminen 2 kez hastaneye gidilecek, onun dışında İstanbul'un belli başlı tarihi mekanları gezilecek. Çift kişilik oda, otel temiz olsun, kafam ağrımasın, kahvaltısı olsun yeter. Trivago/booking falan baktım ancak sizin tavsiyeleriniz benim için daha değerli. Var mı bildiğiniz bir otel?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

e5 trafiği çok çok fena bir lokasyonda.. buna göre tasarlayın. b.çekmece yolunda inşaat var e 5 te. yani yolun karşı tarafından kavşak geçmesi insanı bezdirir.

yemek çok önemli değilse apartlar vardır o tarfta

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Bir saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

e5 trafiği çok çok fena bir lokasyonda.. buna göre tasarlayın. b.çekmece yolunda inşaat var e 5 te. yani yolun karşı tarafından kavşak geçmesi insanı bezdirir.

yemek çok önemli değilse apartlar vardır o tarfta

e5 çok önemli değil. Gezme işi çok fazla olmaz, SultanAhmet tarafı, Eminönü ve Taksim gidilip görülse yeter. Arabayla da gelmeyeceğim için toplu taşıma daha önemli.

Bir saat önce, Ersen Tapan yazdı:

Bu tarz fırsat sitelerine bakmanı tavsiye ederim. 1 kişi fiyatına 2 kişi konaklama ihtimali yüksek oluyor. Sadece açıklamalarını iyi oku. Önce otelde yer olduğunu teyitleyip sonra satın almanı tavsiye ederim.

https://www.yakala.co/tatil/istanbul-otelleri-kategorisi

Siteyi inceliyorum, teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
1 dakika önce, Mahmut Yıldız yazdı:

e5 çok önemli

önemli, basın eksperin karşı yolunda kalırsanız, kavşaktan e5 i geçmek , üst geçitten bile çok ozr oluyor zaman zaman zira, e5 ilerlmeyince, yan yollar duruyor. istanbul a gelince radyo trafik tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Bir saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

önemli, basın eksperin karşı yolunda kalırsanız, kavşaktan e5 i geçmek , üst geçitten bile çok ozr oluyor zaman zaman zira, e5 ilerlmeyince, yan yollar duruyor. istanbul a gelince radyo trafik tavsiye ederim.

Gözüm korktu şimdi. Bizim için önemli olan hastaneye gidiş geliş. Hastaneye yakın olması zorunluluk bu halde. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

istanbulda her yakın her yer uzak. km den çok konum önemli, mesela hafta sonu 12 km ötedeki karşı yakaya geçeceğime, 150 km deki tekirdağda köfteyi tercih ediyoruz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Sultanahmette bi otel bilgisi vereceğim gün içinde. Hatırlat başım yoğun olacak

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Tamam da abi, hastaneye gidiş geliş nasıl olur? Sultanahmet uzak kalmaz mı?

Yorum bağlantısı
  • 4 yıl sonra...
Mahmut Yıldız

Eski konuyu canlandıralım. Yine Acıbadem Atakent Hastanesine yakın otel arıyorum. Tahminen 2 gün, en fazla 3 gün kalınacak. Eşim, ben ve 3 yaşında kızım olacak. 

Akşam gelinip otele giriş yapılacak, sabah kalkıp hastaneye gidilecek. Öğleden sonra, akşam tekrar otele dönülecek. Ertesi gün de tekrar Kayseri'ye dönüş olacak. Plan bu şekilde. 

Bu sebeple en önemli kriter hastaneye ulaşım. İstanbul havaalanına ulaşım da önemli tabi. Temiz, kahvaltısı olan, fiyatı da aşırı olmayan bir yer tavsiyesi lazım yine. 

Şu otel hoşuma gitti ama tavsiyeye açığım. 

Bunun dışında havaalanına ulaşım havaist ile yapılıyor sanırım. Halkalı Meydan durağında inince bu civardaki otellere ve hastaneye ulaşabilirim herhalde. Ama havaalanına dönüş nasıl oluyor bilmiyorum. Halkalı Meydan durağında havaist aracını mı bekleyeceğiz. Önceden bilet almak lazım mı? Bu konuda da bilgisi olan varsa sevinirim. 

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Mahmut Yıldız yazdı:

Eski konuyu canlandıralım. Yine Acıbadem Atakent Hastanesine yakın otel arıyorum. Tahminen 2 gün, en fazla 3 gün kalınacak. Eşim, ben ve 3 yaşında kızım olacak. 

Akşam gelinip otele giriş yapılacak, sabah kalkıp hastaneye gidilecek. Öğleden sonra, akşam tekrar otele dönülecek. Ertesi gün de tekrar Kayseri'ye dönüş olacak. Plan bu şekilde. 

Bu sebeple en önemli kriter hastaneye ulaşım. İstanbul havaalanına ulaşım da önemli tabi. Temiz, kahvaltısı olan, fiyatı da aşırı olmayan bir yer tavsiyesi lazım yine. 

Şu otel hoşuma gitti ama tavsiyeye açığım. 

Bunun dışında havaalanına ulaşım havaist ile yapılıyor sanırım. Halkalı Meydan durağında inince bu civardaki otellere ve hastaneye ulaşabilirim herhalde. Ama havaalanına dönüş nasıl oluyor bilmiyorum. Halkalı Meydan durağında havaist aracını mı bekleyeceğiz. Önceden bilet almak lazım mı? Bu konuda da bilgisi olan varsa sevinirim. 

Otel yanında , Airbnb ye de bakmanı öneririm

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...