İçeriğe Yönlendir

2001 - 2004 Model Yılları Honda Civic için Ücretsiz Hava Yastığı Şişirici Değişimi Servisi

Mevlut Kurt

Recommended Posts

Mevlut Kurt

merhaba arkadaslar 28.02.20017 tarihinde bu sms i aldim gecmiste honda aracim vardii bu model honda civic sahipleri servise gidip arastirirsa umarim yararlanacaklardir tesekkurler...SMS.: Değerli 2001-2002-2003-2004 model HONDA CİVİC Otomobil Kullanıcımız, HONDA'nın sürekli kalite izleme faliyetlerinin bir sonucu olarak, aracınızın yolcu hava yastığı şişiricisinin yenisiyle değişmesi gerektiği saptanmıştır. Aracınızda TAMAMEN ÜCRETSİZ olarak uygulanacak olan bu önemli parça değişimi için en kısa sürede Honda yetkili servisinizle irtibata geçerek randevu almanızı rica ederiz. Honda aracınızı, sürekli olarak emniyetli bir şekilde kullanmanız için yapılan bu uygulamaya yönelik anlayışınıza teşekkür ederiz.

SM-G710 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Mevlut Kurt

arastirmalarima gore yolcu hava yastigini ureten firma tarafindan 1 hatadan kaynaklaniyor.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Adam 16 sene önce üretip sattığı, garantisi biteli yıllar olmuş aracının hala arkasında duruyor. Üstelik havayastığının kullanım ömrü bile 15 yıl.

Helal olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Recep Demirci

Helal olsun bu olay satışlarını artıracaktır diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

5 yıl garanti veriken bile müşteri memnuniyeti 2 yıl veren kadar dillenmeyen piyasada.. Etki etmez bence

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mevlut Kurt

kullanim omru demeyelimde air bag hatasi var yani islevini tam yerine getirmiyor hayati risk teskil ediyor.avrupada 5 adet kazada yasanmis.degisim o yuzden arastirmama gore 1.si airbag acildiginda metal bir baglanti parcasinin yerinden cikmasi riski 2.si airbagin acilmasini saglayan kimyasal maddenin orantisiz reaksyonundan ve asiri isi vermesinden dolayi yaniklara neden olabilecegi bulabildigim bu kadar..tesekkurler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
kullanim omru demeyelimde air bag hatasi var yani islevini tam yerine getirmiyor hayati risk teskil ediyor.avrupada 5 adet kazada yasanmis.degisim o yuzden arastirmama gore 1.si airbag acildiginda metal bir baglanti parcasinin yerinden cikmasi riski 2.si airbagin acilmasini saglayan kimyasal maddenin orantisiz reaksyonundan ve asiri isi vermesinden dolayi yaniklara neden olabilecegi bulabildigim bu kadar..tesekkurler

Sizin yazdiginizdan bagimsiz, airbag normal kullanim omru 15 yil. Uretici 15 yil sonra degisimi tavsiye ediyor. Airbag calismiyor mu calisiyor. Bahsettiginiz gazla ilgili.
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
3 saat önce, Önder Özcan yazdı:

Sizin yazdiginizdan bagimsiz, airbag normal kullanim omru 15 yil. Uretici 15 yil sonra degisimi tavsiye ediyor. Airbag calismiyor mu calisiyor. Bahsettiginiz gazla ilgili.

Civic kullanıcılarına piyango çıktı. :) Benim yıllar önce garantisi biteli 2 yıl olmuş buzdolabımı Arçelik ücretsiz değiştirdi. Kasada problem varmış, çatlama yapanları değiştiriyorlarmış. Aynı model de olmadığından en güncel modeli yollamışlardı..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Bazı firmalar gibi kronikleşmiş arızalarının arkasında durmayan ve tamamen kendini düşünen firmalar gibi yapabilirlerdi . Aksine garantilerinin üstünden yillar geçmesine rağmen müşterilerini düşünen bir firmaya şapka çıkarılır

Yorum bağlantısı
Hüseyin Arık

2006 model Toyota Avensis araciminda hava yastigiyla ilgili bir sorunu ucretsiz halletmislerdi serviste. Hatta ben o ara araci satmistim yeni sahibine haber verin mumkunse gelsin degistirelim demislerdi. Japonlar bu ise onem veriyor gibi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Doğan

Aynısını heryeri kronik arizalarla dolu ford firmasından da bekliyoruz. Ama sadece bekleriz sanırım :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mevlut Kurt
2006 model Toyota Avensis araciminda hava yastigiyla ilgili bir sorunu ucretsiz halletmislerdi serviste. Hatta ben o ara araci satmistim yeni sahibine haber verin mumkunse gelsin degistirelim demislerdi. Japonlar bu ise onem veriyor gibi.

aynen toyota aracinizla honda icin airbag'i ayni firma uretiyormus yani problem airbag ureten sirkettenden kaynakli...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Turan Yaman

Geçen cumartesi gittim değişime randevu almıştım 20 dk kadar sürdü. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...