İçeriğe Yönlendir

Dacia Sandero Stepway 0,9 Turbo 2017

Okan Tansel

Recommended Posts

Sani Gerşon

@Okan Tansel Ölçüler yeterli oldu mu? Ben ön kapı ceplerini (cep bölümünün taban ve duvar kısımları) ve torpidoyu kaplamayı düşünüyorum. Bir de uygulama kolay mı?

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
1 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

Filmler onaylı olanlardan mı. Yeni yasadakilerden

Anladım abi hiç sormadım , sadece yeni onaylanan yasaya uygun olsun dedim onlarda yaptı.

Bir saat önce, Erdal Aydın yazdı:

Hepsi gayet yerinde olmuş, fakat kapı eşiklerine folyo yerine krom kapı eşiği kullanılsaydı keşke. Hem daha şık olurdu hem altındaki delikler izler falan belli olmazdı hem de çok uzun ömürlü olurdu.

Palı bir satış vardı. :fiuw:

31 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

@Okan Tansel Ölçüler yeterli oldu mu? Ben ön kapı ceplerini (cep bölümünün taban ve duvar kısımları) ve torpidoyu kaplamayı düşünüyorum. Bir de uygulama kolay mı?

oooo sanim 4/1 ni bile kullanmadım gerisi duruyor. Evet uygulması çok kolay etiket gibi düşün öyle filimler veya folyolar gibi kabarma yapmıyor. Kalın baya fön makinasıyla hafif ısıtılırsa daha etkili yapışır bence.

19 dakika önce, Ersen Tapan yazdı:

Aynen bu  Ersenim .O 5 metre oldu için çok fazlaydı benim için ben 1 mt burada buldum ucuza

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel
3 dakika önce, M.Fatih Yüce yazdı:

Seat forumunda bu malzemenin kaliteli olduğu konusunda yazı okumuştum ne kadar doğrudur bilemem aynı para zaten.Golf'ün torpidosu ve kapı içleri bunun gibi bir malzeme ile kaplı, her yorum yapan (33 liralık malzeme için) premium araç bayılıyorum şunun verdiği hisse der :)

http://www.folyosepeti.com/45-cm-1-mt-Kadife-Folyo__PG17

Abi malzeme gerçekten kaliteli eğer kullanırken işçilinde iyi olursa çok güzel olur .

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce
47 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Önce kağıt ile kalıp çıkart. Okalıba göre kesersin arkası zaten kandinden yapışkanlı biraz bu işlere eli yatkın olan herkesin yapabileceği bir iş. Bende alıp yaparım diye düşünüyordum ama megane zaten kaplı olduğundan hevesim kursağımda kaldı :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
50 dakika önce, M.Fatih Yüce yazdı:

Önce kağıt ile kalıp çıkart. Okalıba göre kesersin arkası zaten kandinden yapışkanlı biraz bu işlere eli yatkın olan herkesin yapabileceği bir iş. Bende alıp yaparım diye düşünüyordum ama megane zaten kaplı olduğundan hevesim kursağımda kaldı :D

Kalıp fikri hoşuma gitti. Hiç düşünmemiştim valla. Teşekkür ederim :good1:

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
2 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Kalıp fikri hoşuma gitti. Hiç düşünmemiştim valla. Teşekkür ederim :good1:

Aaaaaa zaten bu işler kalıpla olur kardeşim öteki türlü ya çok atıl bir yeri  , yada geçici yapman lazın tutu tutar olur. herşey şablon olacak en garanti.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Folyo sepetinden Siyahından sipariş geçtim , yine masrafa soktunuz beni ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
38 dakika önce, Adnan Çakır yazdı:

Abi sen dene görüşünce bakayım ben de :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel
3 saat önce, Adnan Çakır yazdı:

Hayırlı olsun abi.

1 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Konu güncellenmiş... Ne olmuş ?

Satmış mı ?

Hangisini sormuştun abi huhaaaaaaaaaaa :sandalye:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Abi sen dene görüşünce bakayım ben de [emoji4]

Hoşuma giderse tavanı da kapliycam [emoji4] [emoji12]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
11 dakika önce, Adnan Çakır yazdı:

Hoşuma giderse tavanı da kapliycam emoji4.pngemoji12.png

Tavana alcantrasından alırsın abi :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Okan Tansel
On 06.05.2017 at 14:22, Mert Gülkokan yazdı:

Satarsan haberim olsun reis :)

Başımla beraber kardeşim

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Cihaner Öztürk

Ötv den faydalanma adına fotoğraf hobimde kullandığım 2016 0.9 easy r ı 25.000 km de satıp bu hafta 1.5 diesel easy r aldım. Makyajlı kasa olsaydı aslında satmayacaktım. İlk intibam çok olumlu değil. Zaten mtv den zarar edeceğiz yakıttan çıkarırız dedik ama emin değilim. . İnşallah bahsedildiği gibidir. Vites geçiş aralıkları çok hoşuma gitmedi. Alır almaz rot ayarının bozuk olduğu ortaya çıktı ve düzelttiler. Arka koltuk aşırı ses yaptığı için pazartesi koltuğu sökecekler. Genel olarak işçilik seviyesi eskisi ile aynı. Fas da üretilen bu araçlar malesef işçilik hatasıyla dolu. Ama işini görme konusunda çok başarılı. Altı yüksek olması hafif arazide çok işe yarıyor. Fiyat rakiplerinin çok altında. Bu araçlarla ilgili bilgi lazım olursa sorulabilir. İyi akşamlar. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...