İçeriğe Yönlendir

Otopark.com Tofaş Şahin Testi

Emre Öğüt

Recommended Posts

Çağlar Bayur

1kusür milyonluk video sonrası.... İşte budur. 1.3 mjeti ni üretmeyeni esefle kınıyoruz. Tofaş aşktır...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

iyi 2 ye ayrılmamış :D hemde S breh brehh brehhh :tongue:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Koray Demir
1kusür milyonluk video sonrası.... İşte budur. 1.3 mjeti ni üretmeyeni esefle kınıyoruz. Tofaş aşktır...

Üretilmemesi milletin menfaatine güvenlik sıfırın altında jet motorlu çıksa kaç yazar [emoji85]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Üretilmemesi milletin menfaatine güvenlik sıfırın altında jet motorlu çıksa kaç yazar [emoji85]

Güvenlik sağlanır hintli marsa bile gitti. Otomotiv gelişti
iyi 2 ye ayrılmamış [emoji3] hemde S breh brehh brehhh :tongue:

Aynadan görürsen yol ver fiestanın tavanında 205 nm. İz yapmasın
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Bir saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

Güvenlik sağlanır hintli marsa bile gitti. Otomotiv gelişti
Aynadan görürsen yol ver fiestanın tavanında 205 nm. İz yapmasın

rüzgarımla 2 ye ayrılmasında...  benimle fiesta ile hemde viraja girecek adamın baya sağlam olması lazım yalnız, virajda bu hurdaları yakalarsam geçmeyi unut sen, isterse porş motoru taksın, zaten geçer gibi olsada atarım dışarı, ne olduğunu bile anlayamaz zavallı :D güç herşey değildir kardeş, ne demişler, kontrolsüz güç güç değildir :p

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

68ps le anca esinti falan olabilir. Virajda arkadan seyre dalar anca siesta

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Misafir
43 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

:sandalye:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Bir saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

dediğim gibi, anca geçmesi lazım, düz yolda oda, oda ben izin verirsem, virajda zaten şansı yok, her şartta yerim onu :)

Bir saat önce, İlkay Başaran yazdı:

bir kaşıntı var sanırım, gelmiyim oraya haa :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
bir kaşıntı var sanırım, gelmiyim oraya haa [emoji4]

Sana hediye araç kamerası alacağım, bana özel video çek virajlarda :D
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

O hesaptan gidilecekse örnek çok.

abd arabalarını işe katma, abd de avrupa güvenliği aranmaz, saf güç ve konfora bakılır, güvenlik 2. plandadır, haa unutmadan abd ford ların en tırtı bile senin faitın yada naylonun canına okur, emin ol :)

Bir saat önce, Servet Aydın yazdı:

Sana hediye araç kamerası alacağım, bana özel video çek virajlarda :D

korkma sonra, ben motorcu olacağım artık, araba kesmiyor artık :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Gel abim beklerim. Ah marea varken denk gelecektin ki yolda hemde açık filtre ile. Neyse şimdiki daha güçlü daha çok açarım arayı :seytan:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
bir kaşıntı var sanırım, gelmiyim oraya haa [emoji4]

Otoparkta yanyan dursa fiesta ağaç arkasına saklanır yahu
Yorum bağlantısı
Misafir
44 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

abd arabalarını işe katma, abd de avrupa güvenliği aranmaz, saf güç ve konfora bakılır, güvenlik 2. plandadır, haa unutmadan abd ford ların en tırtı bile senin faitın yada naylonun canına okur, emin ol :)

korkma sonra, ben motorcu olacağım artık, araba kesmiyor artık :p

İzninizle gülüyorum :D:D:D 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Gel abim beklerim. Ah marea varken denk gelecektin ki yolda hemde açık filtre ile. Neyse şimdiki daha güçlü daha çok açarım arayı :seytan:

hahah, geçerim deme geçebilirmisin onu söyle, bir kere ben izin verirsen geçersin, 2. si ben virajcıyım, peşimden gelirsen tekniğinin yeteceğini bilemem ama arabanın yetmeyeceği kesin, uyma bana masraf açma kendine :tongue:

Yorum bağlantısı
Misafir
42 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

hahah, geçerim deme geçebilirmisin onu söyle, bir kere ben izin verirsen geçersin, 2. si ben virajcıyım, peşimden gelirsen tekniğinin yeteceğini bilemem ama arabanın yetmeyeceği kesin, uyma bana masraf açma kendine :tongue:

Ne bu yahu abi eksozdan yağ mı atacaksın? :p Arkalar kampana idi değil mi senin? tam kapışmak için tasarlanmış :D:D 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ne bu yahu abi eksozdan yağ mı atacaksın? :p Arkalar kampana idi değil mi senin? tam kapışmak için tasarlanmış :D:D 

frenmi o ne yahu :D sen birde frenmi kullanıyorsun, git işine canından olma arkadaş, sen bin 125 lik tortora beni coşturma :biggrin:

Yorum bağlantısı
Misafir
43 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

frenmi o ne yahu :D sen birde frenmi kullanıyorsun, git işine canından olma arkadaş, sen bin 125 lik tortora beni coşturma :biggrin:

Durma işini nasıl çözdünüz Ali abi? Tornistan mı yapıyorsun? :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

basınca duruyor sıkıntı yok, sen benimle yarışacaksan freni unut, yolu okurum ve araç ve yolun kaldıracağı fizik sınırlarını dibine kadar zorlarım, frene anlık dokunuşlar gerekir, oda arabayı döndürmek için, biraz ralli izle youtube dan, tamamen aynı tarz giderim, o yüzden normal sürücüler benle kolay kolay aşık atamaz, bakma fiesta güçsüz yinede korkarsın haberin ola...

not: pistlerde görelim bunları, bakma sen bana,yolu boş bulursam bazen yapıyorum, yaş kemale erdi arkada bekleyenler var, kızdırma beni,

sonunda aldıracaksınız harbi güçlü bir araç, duman edeceğim sizi :biggrin:

Yorum bağlantısı
Misafir

Balıkesir yolunu ezbere bilirim abi. Yüzü geçmem o ayrı ;) Süratten korkarım. Bu arada;

Mondeoyu virajda ve son hızda geçtim diyorsan ya onun yarıştığınızdan haberi yoktur ya da yarışmamıştır. Hangi kasası olursa olsun.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...