İçeriğe Yönlendir

Otopark.com Tofaş Şahin Testi

Emre Öğüt

Recommended Posts

Çağlar Bayur

68in pedala basınca bile duruyor olması normal. Konu gaz dı dimi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

:biggrin:  anlaşıldı tokat farz oldu size, aldırcaksınız bana seri ve güçlü bir araç, peki öyle olsun, zavallı mütevazi fiestamı hakir gördünüzya,  tamaaaam, bittiniz siz :biggrin:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
68 beygir gerçi fren lazım olacak kadar hızlanmıyordur

Sandalyeden düştüm :D
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Bir saat önce, Servet Aydın yazdı:

Sandalyeden düştüm :D

aman dikkat forkliftten de düşme, alim Allah fiesta tepmişe dönersin sonra :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Güzel video olmuş. Bizde 2006 fiesta vardı bir ara , klima açıkken sabuncuda tonajlı tırlar solluyordu.Klimayı kapatıncada tonajsızlar solluyordu :D:D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Bir saat önce, Yasin Mümin Şimşek yazdı:

Güzel video olmuş. Bizde 2006 fiesta vardı bir ara , klima açıkken sabuncuda tonajlı tırlar solluyordu.Klimayı kapatıncada tonajsızlar solluyordu :D:D

kusura bakma ama, ufak atta civciv derler hani, senin araba bozuktur, boş tır solluyormuş, ancak hava sıcaksa ve fazla sıkıştırırsam interkul olmadığından çekiş düşüyor, gayet doğal, o halde bile tır sollayacak öylemi, yahu dorsesiz bile yanaşamaz, ne yaptınız ülem arabayı :D senin dediğin hiçbir şartta olamaz, bozuk arabaya binmişsin haberin yok :)  ha yetmedimi, tak box ı bak bakalım ne oluyor...

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek
kusura bakma ama, ufak atta civciv derler hani, senin araba bozuktur, boş tır solluyormuş, ancak hava sıcaksa ve fazla sıkıştırırsam interkul olmadığından çekiş düşüyor, gayet doğal, o halde bile tır sollayacak öylemi, yahu dorsesiz bile yanaşamaz, ne yaptınız ülem arabayı [emoji3] senin dediğin hiçbir şartta olamaz, bozuk arabaya binmişsin haberin yok [emoji4]  ha yetmedimi, tak box ı bak bakalım ne oluyor...

Yok benzinliydi abi bizimki [emoji1]
Yorum bağlantısı
Osman Ünal2

Tofaş bir dönemin simgesi ne kadar guvenliksiz olsa da.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
3 saat önce, İlkay Başaran yazdı:

Balıkesir yolunu ezbere bilirim abi. Yüzü geçmem o ayrı ;) Süratten korkarım. Bu arada;

Mondeoyu virajda ve son hızda geçtim diyorsan ya onun yarıştığınızdan haberi yoktur ya da yarışmamıştır. Hangi kasası olursa olsun.

sildim yazdığımı, özelden atayım sana, kötü örnek olmasın...

2 saat önce, Yasin Mümin Şimşek yazdı:

Yok benzinliydi abi bizimki emoji1.png

desene kardeşim :) düzde geçersin beni rampada vah vah :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Geniş ferah arabaydı ama o zaman için bile çok güvensizdi. 90 km den sonra uçmaya başlardı. Kasa zaten malum ikiye bölünürdü, kaput ön camdan içeri girerdi.

Yorum bağlantısı
  • 3 yıl sonra...
Tansu Kalafatoğlu

İnstagram’da birkaç güncel kaza görüntüleri paylaşan sayfalara üyeyim. Kazaların yarısı kuş serisiyle yapılmış ve çoğu ölümle sonuçlanıyor. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...