İçeriğe Yönlendir

Formula 1 2017 Sezonu

Kemal Korkmaz

Recommended Posts

Kemal Korkmaz

Sıralama turlarındaki sonuç değişmedi Erdem'inde bahsettiği gibi güvenlik aracı girişi ekseninde yarış bitti
372656e995a2e3086c0e769b2c22d8dc.jpg

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Formula 1 bu hafta Bahreyn GP ile devam ediyor. 

Sıralama Turları bugün saat :18.00 de 

Yarış ise Pazar günü Saat 18:00 de  bakalım neler olacak...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Formula 1 Bahreyn GP de Pole pozisyonunda ilk kez pole kazanan Bottas olacak...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Formula 1 Bahreyn GP de kazanan Ferrari takımından Sebastian Vettel oldu . 2. Sırada Mercedes takımından Luis Hamilton 3. Sırada ise yine aynı takımdan Valtteri Bottas oldu..
aca87cd708ae6c1d1bbcce0ca26b8e7e.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Hamilton neden pit cezası aldı kaçırdım orayı?

Vesile ile hondanın şimdi motoru bir önceki yarışta da şanzımanı patladı yolda bıraktı.. dikkatimi çeken pite alınırken , henüz motor soğutucu fanını çalıştırmayı becermeyen bir pit elemanı olması idi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Hamilton pite gelirken arkasındaki Ricardo yu yavaşlattığı için cezayı aldı

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

F1 başladığından beri ferrari ben geri geldim dedi,motor performansının yanında yarış içi hamlelerde gayet isabetli,mercedesin aksine morallerde gayet iyi bu iki markanın rekabetinin yanında redbulldan süpriz bekliyorum iki pilotuda gayet becerikli ve araçlarıda iyi gelişim içinde,asıl üzüldüğüm alonsoya yakında aracını sırtına alıp yarışacak malesef daha yarış bitiremediler mclaren honda aşısı malesef tutmadı sezonun devamında ne yaparlar izleyip görücez,yarışları izlemek için digitürk play satın aldım sport maç yayını vermesine rağmen internette takviye yayınlar mevcut,link atmak isterim ama yayın kurallarına aykırı olur sanırım,serhan acarla formula 1 bambaşka bir keyif..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Bende bir kaç haber sitesinde gördüm bakalım Türk yetkililerden nasıl bir yanıt gelecek...

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

parayı veren düdüğü çalar misali ross brawn biz parayı verdikten sonra paşa paşa kabul edecektir,f1 istanbul para nedeniyle yarış dışına alınmadımı? şöyle söyliyeyim bizim pist gerçekten harika pilotların en favori pistlerinden biri umarım geri gelir eskisine nazaran daha çok taraftar olur.....

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

İntercity yönetimi 150 bin seyirci sözü vermiş...

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt
11 saat önce, Kemal Korkmaz yazdı:

f1 yönetimi işi sadece paraylada tutmuyor elbette seyirci kıriteride önemli,canlı izlediğimiz yarışlarda dikkat ediyorum antreman turlarında bile epey izleyici var normal yarışlar full geçiyor,bizde son sezon yarışa ilgi azdı beraberinde bütçe sıkıntısada oldu sanırım +bize biraz pahalı geliyor biletler sponsorların daha çok desteğine ihtiyaç var umarım önümüzdeki yıl f1 tekrar geri döner turizm açısından iyi bir fırsat belki bizede izleme şansı doğar ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Fiyatlar eskisi gibi olursa 150.000 kişi pek mümkün degil bence
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt
6 saat önce, Kemal Korkmaz yazdı:

Puan Durumu
35c72745185a8422d3fb7ea2287f1750.jpg

sebastian vetelli pilotluğunun yanısırısa kişiliğinide çok seviyorum inanılmaz pozitif biri özellikle yarış bitimindeki sevinci,diğer pilotlarla arasındaki espirili sohbetleri çok güzel,şuanki performansının yanında kimi raikkoneninde acilen ayak uydurması lazım....

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Kemal Korkmaz

Sezonun 4. Yarışı Rusya Gp sıralama turları birazdan başlayacak. Antremanlarda Vettel iyiydi bakalım neler olacak...?:f1:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt
3 saat önce, Kemal Korkmaz yazdı:

Sezonun 4. Yarışı Rusya Gp sıralama turları birazdan başlayacak. Antremanlarda Vettel iyiydi bakalım neler olacak...?:f1:

Abi pist kıpkırmızı oldu ferrari ateşi yakıyor :) coştu kırmızı geliyor.....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

Turkcell life+digiturk bein sport2+d-smart sport+internette muadil linkler :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz
Nasıl izliyoruz ?

Sıralama turları Ssport yine vermedi maçlar denk geliyor. Ama yarışı verecek...
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...