Metin Akbal

Astra J Lastik Basinc Sensoru (TPMS) Adaptasyonu

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Tekerleri yanlış yere takıp uğraşmasa bi de.

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Metin Akbal
On 14.04.2018 at 18:33, Onural Yüksel yazdı:

???? Gerçekten size her konuda saygı duyuyorum Metin Bey ??? Astra J de bir marka oldunuz bence ? Sevgiler. 

Estağfirullah :)

On 14.04.2018 at 22:55, Mehmet Ozyurek yazdı:

Tekerleri yanlış yere takıp uğraşmasa bi de. emoji23.png

He yav sorma. Yazlıkları öyle bir takmışım ki tüm lastikler çapraz denk gelmiş neyi nerden söktüğümü yazmayı unutunca. Allah tan çekme yapmadı. Bu cihaz gelsin görelim maharetlerini :)

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Çağrı Tayoğlu

Merhabalar, foruma yeni üye oldum lastik basınç sensörleri işi yapıyoruz. Konu ile ilgili tüm marka ve modeller için aklınıza takılanlara cevap verebilmek isterim.

Saygılarımla.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mustafa Tüfekçi
9 saat önce, Çağrı Tayoğlu yazdı:

Merhabalar, foruma yeni üye oldum lastik basınç sensörleri işi yapıyoruz. Konu ile ilgili tüm marka ve modeller için aklınıza takılanlara cevap verebilmek isterim.

Saygılarımla.

2005 mercedes c serisinde ekranda lastik basınç uyarı ekranı var ama jantlarda sensör yok. Her hangi hata vermiyor. Sensörlu mı orjinali. Yoksa ESP den mi okuyor

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Çağrı Tayoğlu
16 saat önce, Mustafa Tüfekçi yazdı:

2005 mercedes c serisinde ekranda lastik basınç uyarı ekranı var ama jantlarda sensör yok. Her hangi hata vermiyor. Sensörlu mı orjinali. Yoksa ESP den mi okuyor

Mustafa Bey aracınızın ABS sinde devir sensörü var. Lastiğin tur sayısından ölçüm yapıp farklılık olduğunda ikaz veriyor

Mesajı paylaş

Mesajın linki