İçeriğe Yönlendir

S Max - Genel Bilgi, Soru-Cevap

Köksal Yılmaz

Recommended Posts

• 1 ay sonra...
Hasan Ekşi

Köksal Bey daha yeni muayene yaptırdım. Bende lastik kiti var ama bakmadılar bir sorun olacağını zannetmiyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
4 dakika önce, Hasan Ekşi yazdı:

Köksal Bey daha yeni muayene yaptırdım. Bende lastik kiti var ama bakmadılar bir sorun olacağını zannetmiyorum.

Süper, teşekkürler Hasan bey :good1::kutlama:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Ekşi

Eğer sıkıntı olursa benim lastik kitini veririm halledersiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
25 dakika önce, Hasan Ekşi yazdı:

Eksik olmayın, aslında no name de olsa bi kit edinmem lazım, ne zaman lazım olacağı belli olmaz. İstanbulda ne taraftasınız(ben Kartaldayım)?

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
12 dakika önce, Hasan Ekşi yazdı:

Avcılar

Ablam var Cihangir mahallesinde, o tarafa geçince haberleşelim, görüşmüş oluruz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrullah Aydoğdu
Bir saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Ablam var Cihangir mahallesinde, o tarafa geçince haberleşelim, görüşmüş oluruz :)

Ben de yakınım, beraber görüşelim. Stepneye de kite de bakmadılar. lakin şasi yolcu koltuğunun sağında onu bulamadılar. Hafif kusur yazdılar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
15 dakika önce, Emrullah Aydoğdu yazdı:

Ben de yakınım, beraber görüşelim. Stepneye de kite de bakmadılar. lakin şasi yolcu koltuğunun sağında onu bulamadılar. Hafif kusur yazdılar.

Bundan önce genelde babam gidiyordu muayeneye ama bu sefer ben götüreyim diyorum, xenon vs bişey sorarlar bilmez babam stres yapar üstüne de. Şase nosu camda da yazıyor diye hatırlıyorum ama illa o zemindekini görecekler galiba.

Yorum bağlantısı
Emrullah Aydoğdu
1 saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Bundan önce genelde babam gidiyordu muayeneye ama bu sefer ben götüreyim diyorum, xenon vs bişey sorarlar bilmez babam stres yapar üstüne de. Şase nosu camda da yazıyor diye hatırlıyorum ama illa o zemindekini görecekler galiba.

önemli olan şasiye kazınan dedi. bi ufak kusur daha vardı. artık yarın yazarım neymiş diye.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Köksal Yılmaz
On 30.05.2017 at 11:37, Hasan Ekşi yazdı:

Biraz önce muayeneden geçtim (şükür), görevli stepneyi sordu "bunlarda yok, şişirme tüpü var, 7 kişilik dedim" , "tamam" dedi geçtim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Şimdi, Mert Yeldan yazdı:

Bunlar her sene mi giriyor muayeneye :p

Golf arabası mı bu :D

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
7 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Golf arabası mı bu :D

Arabalar 2 senede bir giriyor :p

Yorum bağlantısı
Hasan Ekşi
Bu hafta aracı kapalı otoparka çektim öğle molalarında içinde yatıyorum. Dikkatimi çeken kontakta anahtar yok iken(stop edeli çok olmuş) hava kanalları zaman zaman hareket ediyor. Sizde de oluyor mu? Dijital klimanın bir kerameti midir?

[mention=26387]Mustafa Yanar[/mention] [mention=79548]Hasan Ekşi[/mention][mention=33488]Sami Demirpaz[/mention][mention=48652]Emrullah Aydoğdu[/mention]

Arabanın içinde daha yatmak nasip olmadı [emoji53]
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
6 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

kurşun döktür

Abi tanıdık hoca var 40 yıllık komşu, iftar sonrası gideyim o zaman :)

1 dakika önce, Hasan Ekşi yazdı:

Arabanın içinde daha yatmak nasip olmadı emoji53.png

Yaz hayırlısı ile bi gelse bahane de olur, deniz-piknik derken. Tavsiye ederim gayet güzel oluyor, orta koltuklar hafif meyilli olduğundan daha iyi oluyor. Yastık-sünger banko duruyor artık arabada :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

Cam tavandan gece yıldızları izleyerek yatmak da güzel olur.S max bağımlılık yapıyor zamanla.

Ben de 1 ay kadar önce klima iyi soğutmuyor diye tasalanıyordum havalar 30 derecenin üstüne çıkınca klima da kendine geldi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrullah Aydoğdu
18 saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Bu hafta aracı kapalı otoparka çektim öğle molalarında içinde yatıyorum. Dikkatimi çeken kontakta anahtar yok iken(stop edeli çok olmuş) hava kanalları zaman zaman hareket ediyor. Sizde de oluyor mu? Dijital klimanın bir kerameti midir?

@Mustafa Yanar @Hasan Ekşi@Sami Demirpaz@Emrullah Aydoğdu

Stop ettikten 5-10 dakika sonra bi tıkırtı geliyor. Sanki araca uyku moduna geçiyor gibi.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Kontak kapattıktan bir süre sonra aynı ses courier da da var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
On 6/9/2017 at 16:33, Köksal Yılmaz yazdı:

@Mustafa Yanar @Hasan Ekşi@Sami Demirpaz@Emrullah Aydoğdu

Aynen oluyor, sebebide klimanın içeriden kapaklarını kapatıyor. Dışardan araç içine toz girmesin diye.

Premium :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
26 dakika önce, Sami Demirpaz yazdı:

Aynen oluyor, sebebide klimanın içeriden kapaklarını kapatıyor. Dışardan araç içine toz girmesin diye.

Premium :)

Aslında bir de stop edince bi ses yapıyor onun da videosunu çekicem. Bu tıkırtı hafif yine ilk çıkan sesten yayalar korkuyor :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mesut Aybek
Mehmet Bey 40 yıl düşünsek aklımıza gelmezdi. Güzel bilgi.. Tebrikler.. :bravo:

Lastik basınç sensörü anteni imiş. 
Arka jantlardaki sensörlerden gelen bilgiyi modüle aktarıyordur.. 

4 tekerin Çamurluk içinde bulunuyor kendisi..
Ama Bundan yana sorum var..

Eğer antense bu benim arabada fişi takıl değildi tampon boyandığında takmamışlar fişini,ama bende devamlı olarak çalıştı. Çok birşey farketmedi..??!!
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...