İçeriğe Yönlendir

Megane 4

M.Fatih Yüce

Recommended Posts

Ramazan Turan
10 saat önce, Mert Gulkokan yazdı:

Megane 4 deki edc ile clio4 deki edc farklı karakterde
Daha önce de yazdım
Şirket aracı olarak kullanılan clio4 deki edc den memnunuz megane 4 deki edc den memnun değiliz diye dönüş aldım bize iş yapan firmadan

Yazılım farkı olması lazım. Marka model olarak ikisinde de EDC6 (Getrag 250) olması lazım. 

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Ramazan Turan
On 05.04.2018 at 12:07, M.Fatih Yüce yazdı:

Devamlı yapmıyor sorun zaten burada. Test aracı kullanıyorum ama 3-4 km.olunca zaten bir şey anlaşılmıyor.

Fatih hocam EDC için yeni yazılım geldi, ben geçen hafta Samsun servisinde yüklettim. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
M.Fatih Yüce
On 18.07.2018 at 14:29, Ramazan Turan yazdı:

Fatih hocam EDC için yeni yazılım geldi, ben geçen hafta Samsun servisinde yüklettim. 

Ramazan Kardeşim,

Uyarın için teşekkür ederim.2 gün önce bende yüklettim.1,5 senede yapılan 3,cü güncelleme sonunda şanzıman biraz daha iyileşti ve yaptığı hatalar dahada azalmış.Kararlı geçişler artmış buda şimdilik 17,000 km sonra beni birazcıkta olsa sevindirdi.Benim aracın fiyatı 200,000'ne dayanmış ben hala servis peşinde koşturuyorum.Yazık oluyor insanların verdikleri paralara...

Yorum bağlantısı
Ramazan Turan
14 saat önce, M.Fatih Yüce yazdı:

Ramazan Kardeşim,

Uyarın için teşekkür ederim.2 gün önce bende yüklettim.1,5 senede yapılan 3,cü güncelleme sonunda şanzıman biraz daha iyileşti ve yaptığı hatalar dahada azalmış.Kararlı geçişler artmış buda şimdilik 17,000 km sonra beni birazcıkta olsa sevindirdi.Benim aracın fiyatı 200,000'ne dayanmış ben hala servis peşinde koşturuyorum.Yazık oluyor insanların verdikleri paralara...

Evet sıfır rakamlar abartılı yüksek, fakat gel gelelim ikinci elde piyasası ölü denecek seviyede, benim aracım 30 bin km oldu. Biniyoruz iyi kötü, kazasız belasız inşallah. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...