İçeriğe Yönlendir

iphone 4 yazılım güncelleme

Ersev Kaya

Recommended Posts

Ersev Kaya

Sayın forumdaşlar. Elimde bir iphone 4 var ve yazılım güncellemesi 7.1.2. diyor. Telefonda İşcep yüklü idi. O da pazar günü yeni güncelleme yapmış ve 8.0. ve üzeri güncelleme istiyor çalışabilmek için. İphone müşteri desteği aradım, onlar da özetle, yapabilecek bişey yok  ya da eski sürümü kullan dediler. Ama ben programı sildim telefondan ve geri yükleyemiyorum.  İlla ki yeni telefon mu almam gerekli. Ki bu şuan çok zor. 

Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Yorum bağlantısı
Serdar Güngör
5 dakika önce, Ersev Kaya yazdı:

Sayın forumdaşlar. Elimde bir iphone 4 var ve yazılım güncellemesi 7.1.2. diyor. Telefonda İşcep yüklü idi. O da pazar günü yeni güncelleme yapmış ve 8.0. ve üzeri güncelleme istiyor çalışabilmek için. İphone müşteri desteği aradım, onlar da özetle, yapabilecek bişey yok  ya da eski sürümü kullan dediler. Ama ben programı sildim telefondan ve geri yükleyemiyorum.  İlla ki yeni telefon mu almam gerekli. Ki bu şuan çok zor. 

Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş

Yapma fırsatım olmadı ama bilgisayara bağlayarak yapılacak çünkü telefon kendi kendine halledemiyor

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

telefon sürümünü düsürseniz bile uygulamayi yükleyemeyeceksiniz. sürüm de  yükseltemiyorsunuz. zaten yükselse ölü gibi calisacak telefon. Galiba iphone da uygulama yedegi gibi birsey de yok. 

iphoncular gelir az sonra  bakalim belki vardir bir cözümü

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ben bu forum sayesinde öğrenmiş ve şöyle çözmüştüm.

Bilgisayardan itunes'u açıyorsunuz. ORadan programı satın al deyip ücretsiz kitaplğınıza ekliyorsunuz. Sornasında telefondan appstore'a girdiğiniz sahip olduklarım bölümüne tıklayıp yükle diyorsunuz ve yüklenmiş oluyor.

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
2 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Ben bu forum sayesinde öğrenmiş ve şöyle çözmüştüm.

Bilgisayardan itunes'u açıyorsunuz. ORadan programı satın al deyip ücretsiz kitaplğınıza ekliyorsunuz. Sornasında telefondan appstore'a girdiğiniz sahip olduklarım bölümüne tıklayıp yükle diyorsunuz ve yüklenmiş oluyor.

uygulamanin eski sürümünü yükleyebiliyor mu?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Eskiyi yüklemenize gerek kalmıyor. Yeniyi yüklüyorsunuz zaten.

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
Eskiyi yüklemenize gerek kalmıyor. Yeniyi yüklüyorsunuz zaten.

Uygulama ios8 altinda calismiyormus. iphone4 e ios 8 yuklenebiliyor mu?
Yorum bağlantısı
Ersev Kaya
5 dakika önce, Eren Gökmen yazdı:

Uygulama ios8 altinda calismiyormus. iphone4 e ios 8 yuklenebiliyor mu?

Evet asıl soru bu?

Yorum bağlantısı
Ersev Kaya

Ayfon 4 ne kadar eder ki, satsam?

Şimdi, Ersev Kaya yazdı:

sahibinden de 150-300 arası. para mı şimdi bu :(

Yorum bağlantısı
Serdar Güngör
1 saat önce, Ersev Kaya yazdı:

sahibinden de 150-300 arası. para mı şimdi bu :(

Bi 6 sene sonra iphone 7'ninde edeceği rakam o olacak,gayet doğal bir son :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

vesile ile laptopumu ilk aadığımda birlkite aldığım ve roket gibi oynadığım oyunu, zaman geçtikçe laptopu ilk alındığı güne çevir yapınca oyanayamıyordum... saat var bunlarda, zamanı geçti diyor ve yavaşlıyor kasılıyor kalıyor.. gizli eskitme....

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
1 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

vesile ile laptopumu ilk aadığımda birlkite aldığım ve roket gibi oynadığım oyunu, zaman geçtikçe laptopu ilk alındığı güne çevir yapınca oyanayamıyordum... saat var bunlarda, zamanı geçti diyor ve yavaşlıyor kasılıyor kalıyor.. gizli eskitme....

Sen bi getirsene şu laptop'ı. Bi şi deniicem..

Yorum bağlantısı
İbrahim Çelik
On 04.04.2017 at 12:26, Ersev Kaya yazdı:

Ben de iphone 4 kullanıyorum. İşcep güncelleme istiyor ve çalışmayı durduruyor. Telefonu değiştirmekten başkaca çare kalmadı.

Yorum bağlantısı
Ersev Kaya
1 saat önce, İbrahim Çelik yazdı:

Ben de iphone 4 kullanıyorum. İşcep güncelleme istiyor ve çalışmayı durduruyor. Telefonu değiştirmekten başkaca çare kalmadı.

Şimdilik cep anahtar kodu iptal edilip, safari üzerinden idare.

Yorum bağlantısı
İbrahim Çelik

Ersev bey safariden girdiğimizde cep anahtar istiyor onu nasıl temin ediyorsunuz? Ben işin içinden çıkamadım.

Yorum bağlantısı
Ersev Kaya

İbrahim bey, iş bankasını arayıp cep anahtarı iptal ettirdim. Anca böyle girebiliyorum. Şimdi bir de maximum mobil çıktı. Onun için de IOS 9 istiyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...