İçeriğe Yönlendir

Ford Mondeo

Oktay İşler

Recommended Posts

Çağlar Bayur

Hatta 2007 model simdi hatirladim en iyi renk gümüş

Boyarız
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Atagenç
(düzenlendi)

Mesele rengi değil. Şu araba mı diye siyah dedim :)

Gümüşün km kaçta?

tarihinde Murat Atagenç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin
Mesele rengi değil. Şu araba mı diye siyah dedim [emoji4]
Gümüşün km kaçta?

195 bin de
Yorum bağlantısı
Oktay İşler
14 saat önce, Murat Atagenç yazdı:

O kilometrelerde dizel almaya çekiniyorum ben ama o riski göz önüne aldıysanız artık şu araç sizin baktığınızdan daha düzgün duruyor çizgileri

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-konfor-ve-guc-2.0-tdci-2005-416418329/detay

Bir de bu araç ghia, sizin baktığınız araç ghia yazmış ama o trend

güzel araba bende çok kararsız kalıyorum cesaret edip almak istiyorum ama sonra vaz geçiyorum arkadaşlarım da piyasa (renault,fiat,hundaiy,toyota) arabası almamdan yana kafamı karıştırıyorlar zaten oldu kafam türlü neyse bakacaz

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Erdogan Berlik
Mehmet Ozyurek yazdı:

Telefondan açamıyorum. Nasıl göreceğiz

Bi arkadasa gonderdim simdi aciliyor dedi. Acilmasi lazim kontrol ettim tekrar linki

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Açtım bi şekilde.
Ben almazdım.
Eşim kullanamadı onun için satıyorum lafı hiç güven vermiyor bana.
Alırken danışmamış mı eşine.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Mehmet Ozyurek yazdı:

Açtım bi şekilde.
Ben almazdım.
Eşim kullanamadı onun için satıyorum lafı hiç güven vermiyor bana.
Alırken danışmamış mı eşine.

3 ihtimal 

1- Aracı aldı eşinin ehliyeti vardı yada yeni aldı, araç manuel ve büyük dedi ben bunu kullanamıyorum dedi. Küçük otomatik suv olursa kullanırım dedi :D 

2- Aracı eşine sormadan aldı arada sende kullanırsın dedi yukarıdaki senaryo tekrarladı.

3- Aracı bekarken almıştı evlendi eşi aracı kullanamadı 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdogan Berlik
(düzenlendi)

Arac birbucuk yildir ayni kiside.Bu aksam baktik arabaya ama aksam gozuyle o kadar baktik iste. Baski balata triger yeni degismis. Orda soylediklerimden baska cikmaz experde dedi. Lpg de 180k da takilmis. Biraz kararsiz kaldik. Diger altarnatifimizde ilk sahibinden volvo v50 1.6 dizel 190k kmde. Oda cok temiz pril pril 55bine birakiyor son.

tarihinde Erdogan Berlik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Bu yaz evlenmiş gerekçe doğru gibi :)

srka koltuk ısıtma yazmış, oluyormuydu bu kasada hiç denk gelmemiştim

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
(düzenlendi)

ben olsam direk ilk sahibinden olan volvoyu alırdım,

tarihinde Okay Kaygusuz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdogan Berlik
(düzenlendi)

Araclarin ikisinde malesef olmadi. Mondenun kapi dosemeleri sarkmisti acikcasi icimize sinmedi. Volvodada tavan dosemesinde sarkma vardi fiyattada bisey yapmadiklari icin vazgectik.

Bu aracla konustuk kapora verdik.motor sanziman guzelse alalim diyoruz ?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2009-ford-titanyum-2000-tdci-sunrooflu-fulll-plusfulll-782705987/detay

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

valla dediginiz şeyler yapılmayacak giderilmeyecek işler degil ki volvonun tavanı nedir ki sökersin 2 kişi rahatca kumas alırsın yapıstırır gecersin. ondan sonra cam gibi olurdu hem kendin yaptıgın için içine sinerdi mutlu oluyor insan.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdogan Berlik
(düzenlendi)
Okay Kaygusuz yazdı:

valla dediginiz şeyler yapılmayacak giderilmeyecek işler degil ki volvonun tavanı nedir ki sökersin 2 kişi rahatca kumas alırsın yapıstırır gecersin. ondan sonra cam gibi olurdu hem kendin yaptıgın için içine sinerdi mutlu oluyor insan.

Araci bi tanidigimiza baktirdik  alinmaz deyince vazgectik.

Mondeoda yalan oldu.millet uckagitcimi yoksa gercekten bindikleri arabayimi bilmiyolar anlamadik.. 14bin hasar var demisti tamam dedik bide baktik 20bin miş :) vel hasil kelam buda olmadi. Vardir bi hayir dedik yapacak bisey yok. Simdi hic hesapta olmayan laguna cikti karsimiza en azin bu arac bursada idi. Yuzeysel baktik araca yarin exper yaptirip alacagiz kismetse.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-kazasiz-degisensiz-boyasiz,orjinal-nadir-bulunan-temizlikte-781055884/detay

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
(düzenlendi)
Erdogan Berlik yazdı:

Araci bi tanidigimiza baktirdik  alinmaz deyince vazgectik.

Mondeoda yalan oldu.millet uckagitcimi yoksa gercekten bindikleri arabayimi bilmiyolar anlamadik.. 14bin hasar var demisti tamam dedik bide baktik 20bin miş :) vel hasil kelam buda olmadi. Vardir bi hayir dedik yapacak bisey yok. Simdi hic hesapta olmayan laguna cikti karsimiza en azin bu arac bursada idi. Yuzeysel baktik araca yarin exper yaptirip alacagiz kismetse.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-kazasiz-degisensiz-boyasiz,orjinal-nadir-bulunan-temizlikte-781055884/detay

kapora işini nasıl yapıyorsunuz.
bu ilanda yalan yalnıs kelime oyunu hissetmedim hayırlısı tabi

tarihinde Okay Kaygusuz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erdogan Berlik

Mondeo alacakken miss gibi bir Lagunamiz oldu :) baktirdik araca detayli gercekten dedigi gibi temiz cikti arac. Zaten piyasasi zor bi arac temiz olmasa bunuda alamazdik.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Erdogan Berlik yazdı:

Mondeo alacakken miss gibi bir Lagunamiz oldu :) baktirdik araca detayli gercekten dedigi gibi temiz cikti arac. Zaten piyasasi zor bi arac temiz olmasa bunuda alamazdik.

hayırlı olsun

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...