İçeriğe Yönlendir

Verso - Tavandaki Gözlük vs Kutusu Nasıl Sökülür

Emre Şimşek
Çözüme git Emre Şimşek tarafından,

Recommended Posts

Emre Şimşek

Bir arkadaşım için almış olduğumuz A119 kamera için tavandaki lambaların da üstünde bulunduğu ortadaki gözlük kabını sökmem gerekiyor. Bunu kırmadan ve çizmeden nasıl sökebilirim?

d8d902a7ae7e9a4dff2ea7575bac6f9e.jpg

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Tahminimce bir cok aracta oldugu gibi gecmelidir. Cekince gelir ama bilmedigimiz araba tabi. Belki baska sitelerde vardir nasil yapildigi. Google amcaya sormak lazim. Parcanin arka tarafini gosteren bir fotograf bulunursa en azindan tirnaklarin yeri ögrenilebilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Başlığı açmadan önce Google amcaya hızlı bir bakış attım göremedim. O tarz bir bilgi işimi görürdü. Bulursak bizim forumumuzda bulunsun bundan sonra.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Genel şekli.. Aydınlatma plastiği sökülür oralarda vidası somunu vardır. Bu büyüklükte tavanda civatasız durmaz

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Emre Şimşek

Bunu bir ara söktüm. Güzel resim de çektim ama resimleri bulamıyorum. 4 tane sağlam sekman var asılınca çıkıyor ama kırılma ihtimali de var. Çok da şeyapmamak lazım.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

boyle yerleri sokerken soguk havada yapmamak lazim.. catir cutur  sesler geliyor...Az narin sekilde biraz ugras cozer👍

• Teşekkür 2
Yorum bağlantısı
  • 3 yıl sonra...
Emre Şimşek

Keşke sökerken resimleseydim yine lazım oldu.

Hem de aynı araba.

2 yıl önce arkadaşımındı, şimdi benim oldu. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Emre Şimşek

şu video şurada bir dursun, çok benziyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Emre Şimşek

Evet söktüm aynı şekilde sökülüyor. Düz bir şekilde aşağıya çekilecek..

A57270A2-DB79-4D75-A692-24981E2D6083.jpeg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Emre Şimşek yazdı:

Keşke sökerken resimleseydim yine lazım oldu.

Hem de aynı araba.

2 yıl önce arkadaşımındı, şimdi benim oldu. 

arkadaşının arabasının parçası daha kolay sökülür, başkasının gibi tut çek deriz....

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Çağlar Bayur yazdı:

arkadaşının arabasının parçası daha kolay sökülür, başkasının gibi tut çek deriz....

cok doogru tespit.. Gecen bi ampul degistim arkadasa 2dk sürmedi.. Kendi Aracımın ampulunü değişirken laboratuarda calısır edayla yaptım strese girdim 😒

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...