İçeriğe Yönlendir

AKK Düzenlemesi

Haşmet Güngör

Recommended Posts

Ramazan Turan

Gece 2'den sabah 8'e kadar olsa ne olmasa ne... Gündüz uyuyup gece mi yaşasın millet... İşe yaradığı zamanlar yine değişim yok, güzel olan o da kötünün iyisi kota aşım durumunda hız düşümünün 3 mbit değil verilen bağlantıya göre değişmesi... 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Mesai saatleri içinde hiçbir firma için akk sıkıntı değil. Tabi işi gücü HD video izlemek olan personel için sıkıntı. Evde veya iş yerinde pc gece güncelleme alacak şekilde ayar ile mis gibi kullanılır

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Mesai '' saatleri'' içinde hiçbir firma için akk sıkıntı değil. Tabi işi gücü HD video izlemek olan personel için sıkıntı. Evde veya iş yerinde pc gece güncelleme alacak şekilde ayar ile mis gibi kullanılır

Çok statükocu gördüm seni

# Servet ten not. Düzelttim boş yazan t9 klavye hatasını

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici

Kotadan ziyade şuan en iyi çalışma, 3 mpbs in yükseltilmesidir. Eğer doğruysa 24 mpbs'a kadar olanlarınki 8 mpbs olacak. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Volkan İşli

Akk nin tamamen kalkması tek dileğimiz ama akk sonrası hızın toplam hıza göre düşürülecek olması bile bir gelişmedir şuan için [emoji1417]

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Kalkmasa bile su hali eskisinde hiç olmayan o adil! kavramına biraz daha yaklaşmış, 8 kullanan da benim gibi 25 fiber kullanan da 3mbps düşüyordu adaletle bak.
Gece olayı torrent tarzı indirme yapmak isteyenler için "yetmez ama evet" kıvamında, gün içinde ekle listeye, gece indirsin dursun.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz

Turknet akk yi kaldırdı arkadaşlar.

Bu diğerleri için ateşleyici olur mu bilmem ama taahhütüm olmasa hemen geçecektim turknete...

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Gece hızı düşürürler. Hattınızdan ,kablolardan,modemden gibi bir sürü yalanla uğraşır dururuz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Aldemir
Gece hızı düşürürler. Hattınızdan ,kablolardan,modemden gibi bir sürü yalanla uğraşır dururuz

Aynen doğru. Bizim evin etrafında 150 ye yakın daire yapıldı. İnsanlar taşındıktan sonra benim 12 mb gördüğüm hız 4 MB şu an. Bina da sorun var diyorlar :D gece hız 7 ye çıkıyor bazen ama gündüz sabit 4.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sadık Taşyürek

75GB lık AKK internetim 08 Nisan itibariyle dolmuş ve şu an kağnı hızında internet kullanıyorum. 

2 laptopumda Win10 güncellemesi yaptım, ama ilk seferde başarılı olmadı diye 2 şer 3 er kez denemek zorunda kaldım, açıkçası şaşırdım. 

ev ahalisi kendi Mobil verilerini kullanıyor. kablosuz internet wifi şifrem de güvenli. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
75GB lık AKK internetim 08 Nisan itibariyle dolmuş ve şu an kağnı hızında internet kullanıyorum. 
 2 laptopumda Win10 güncellemesi yaptım, ama ilk seferde başarılı olmadı diye 2 şer 3 er kez denemek zorunda kaldım, açıkçası şaşırdım. 
ev ahalisi kendi Mobil verilerini kullanıyor. kablosuz internet wifi şifrem de güvenli. 

Win10 tuzağı hepimizde kronik problem. Sıfır 8.1 bile güncellemedi..
Yorum bağlantısı
Sadık Taşyürek
5 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

Win10 tuzağı hepimizde kronik problem. Sıfır 8.1 bile güncellemedi..

Çağlar, Win10 kullanıyorum, yeni sürümü var diye ekrana gelen uyarıdan sonra güncelleme yaptım. ama bir sürümgüncellemesi kaç GB kota götürü ki? 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Win bu.. Bilinmez de ne zaman günceleme dese önce gb lar gidiyor en sonda başarısız pardon diyor...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sadık Taşyürek
Şimdi, Çağlar Bayur yazdı:

Win bu.. Bilinmez de ne zaman günceleme dese önce gb lar gidiyor en sonda başarısız pardon diyor...

vallahi öyle, Özrü kabahatinden büyük.  

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Karter tapası açık.. Üstten 4lt yağı Boşaltıp sonra pardon deseler? Ne yapardık

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

ne adili ne wifisi, şuan şantiyede adsl bile yok, 1 aydır uğraşıyoruz, Finikenin mahallesindeyiz, en yakın direk her iki yönde de 2 direk olarak yani, 250m. mesafede, 4-5 ahşap direk getirip dikemediler yahu, ne adil kotası, basıyorum firçayı suçu atıyprlar taşarona, ben dikecekmişim direği, ben getirecekmişim, yahu ülkeye bak, taşerona üç beş kaat atarsak iş hızlanırmış.....

yerim adil kotasınıdaaa internetinideeeee, telefondan girmekten bıktım yahu, oda zaten tırt, bir var bir yok... :angry:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sadık Taşyürek
4 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

:D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Bir saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

elinize sağlık, motor içi temizlendi, şimdi gidin 4 lt. daha Mobil 1 esp alında gelin bakiim derdik :biggrin:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
elinize sağlık, motor içi temizlendi, şimdi gidin 4 lt. daha Mobil 1 esp alında gelin bakiim derdik [emoji3]

Hep gelsene sen bakıma duble fatura
Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör
(düzenlendi)

3 mb kötü ama 8 ve üstü mb ler izlemek için yeter.fiberde şöyle bir cinlik de yapabiliriz. 25 den 50 mb hıza geçmek 10 tl  hız düşsede 16 olacak ki yeter.Tabi ayıkmazlar ise.(hemen yapayım bari) İndirme de artık mazi oldu gibi özel arşivim olsun diyenler hariç. Her türlü arşiv net de var.

tarihinde Haşmet Güngör tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Saim Ulaş Yılmaz

50 mbit gece kuşu kullanıyorum. Gece 0:00-06:00 arası indirmeler kotaya yansımıyordu. Geçinip gidiyorduk.

Bu teklif için fazladan 10-15 TL arası bir fark  veriyorum, 2 sene taahütüm var.

Şimdi fark ödemeyene 02:00-08:00 arası kota yansımayacak. Bizim firma ekstra bişeyler vermezse yakarım o taahütü :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
3 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

Hep gelsene sen bakıma duble fatura

hem yağı dök hem duble öylemi, avukatımla gelirim bakıma :tongue:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...