İçeriğe Yönlendir

Toyota Corolla - Km. Göstergesi, Ayak, Tavan ve Bagaj Aydınlatmaları

Aydın Akdeniz

Recommended Posts

Aydın Akdeniz

Merhaba,

Kilometre kısmına başlamışken ilave olarak ayak, tavan ve bagajında aydınlatmalarını lede çevirdim.

Keyifli paylaşımlar.

IMG_20170408_090906IMG_20170408_125944IMG_20170408_133749IMG_20170408_142708IMG_20170408_161227IMG_20170408_182843IMG_20170408_182854IMG_20170408_183656IMG_20170408_192007IMG_20170408_192301IMG_20170408_192249IMG_20170408_192459

• Beğen 11
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Kadran aydinlatmalari cok guzel olmuş. Ellerinize sağlık.

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

96 Model XLi sanırım. İnşallah 93 ya da 94 GLi alıp keyif arabası yapacağım bir gün. Seviyorum Corolla 'nın bu kasasını. Maşallahı var sizinkinin de.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz
Şimdi, Recep Selim Kaya yazdı:

96 Model XLi sanırım. İnşallah 93 ya da 94 GLi alıp keyif arabası yapacağım bir gün. Seviyorum Corolla 'nın bu kasasını. Maşallahı var sizinkinin de.

Müşterimin abi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Çok iyi olmuş Ledlere fısıldayan adam, benimkileri ne zaman yapıyorsun bakem!? [emoji41]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz
3 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Kadran aydinlatmalari cok guzel olmuş. Ellerinize sağlık.

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sani Bey "Tapatalk imzanızı kapatın lütfen" demek sana nasipmiş :D

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz
Şimdi, Ömer Türkşanlı yazdı:

Çok iyi olmuş Ledlere fısıldayan adam, benimkileri ne zaman yapıyorsun bakem!? emoji41.png

1-2 aya gelirsen sorun yok ama gelemezsen benide bulamazsın buralarda. okul projesi başlıyor. işyerimde duracağımı sanmıyorum :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

1-2 aya gelirsen sorun yok ama gelemezsen benide bulamazsın buralarda. okul projesi başlıyor. işyerimde duracağımı sanmıyorum [emoji4]

Çok zor gibi ya bakalım hayırlısı...Kafamdaki liste çok uzun haftalarca esir mi etsem seni[emoji601] [emoji379] [emoji16] [emoji41] [emoji33]
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz
2 dakika önce, Ömer Türkşanlı yazdı:

Çok zor gibi ya bakalım hayırlısı...Kafamdaki liste çok uzun haftalarca esir mi etsem seniemoji601.pngemoji379.pngemoji16.pngemoji41.pngemoji33.png

gece müsaitim tabi  gündüz zor :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici

Kadranlara can veren insan :) ellerine sağlık. Ancak ayak aydınlatmaları beyaz olsa daha mı yakışırdı ki. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

Surekli acik kalacagi icin surme sirasinda rahatsiz eder diye dusunuyorum

Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici
4 dakika önce, Aydın Akdeniz yazdı:

Surekli acik kalacagi icin surme sirasinda rahatsiz eder diye dusunuyorum

O zaman başka tabi, ben sadece ilk etapta inerken ve binerken tavan lambası açık kaldıkça kullanılacak diye düşünmüştüm.

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz
3 dakika önce, Ahmet Ekici yazdı:

O zaman başka tabi, ben sadece ilk etapta inerken ve binerken tavan lambası açık kaldıkça kullanılacak diye düşünmüştüm.

parklara bağlı. dediğin şekilde c-max'a yaptım beyaz. kırmızıydı beyaza çevirdim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

Eline sağlık Aydın, ayak aydınlatmasını benim arabaya da mı yapsak. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz
Bir saat önce, Ramazan Turan yazdı:

Eline sağlık Aydın, ayak aydınlatmasını benim arabaya da mı yapsak. 

çok pis capon kullanıyorum abi kıyarsan kıyarım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Güzel işlemler üstad. Bunlara potansiyometre koyma durumun nedir gece göz alır sanki kadran?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Aydın Akdeniz
On 10.04.2017 at 14:22, Metin Akbal yazdı:

Güzel işlemler üstad. Bunlara potansiyometre koyma durumun nedir gece göz alır sanki kadran?

koyulabilir abi çok rahat. şikayet olmadı daha. birde telefon çok yanıltıcı çekiyor. acil makina almam lazım. uygulamalar gerçekteki gibi gözükmüyor :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

koyulabilir abi çok rahat. şikayet olmadı daha. birde telefon çok yanıltıcı çekiyor. acil makina almam lazım. uygulamalar gerçekteki gibi gözükmüyor [emoji4]

Makina şart evet bu hafta test ettik, gördük anladık... [emoji48] [emoji41] [emoji23] [emoji15]
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Serdar Eser

97 xl var bende kısa farlar neredeyse yanmıyor gibi aydınatmıyor uzunlarda öyle neden ola bilir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...