İçeriğe Yönlendir

Beyaz Mondeom _-98-_

Bayram Eser

Recommended Posts

Bayram Eser

Herkese tekrardan merhabalar,
Yıl sonuna doğru aldığım arabamı tanıtmak bugüne nasipmiş... 437e92e77fc005c5475862ce3d9bccf8.jpgffac8f1bc061fea7282611e2e87033d0.jpg3badb805170ed4e6bfcc0bb9288c0389.jpg9759d958ca00e64332910d052c7e9918.jpg759326aad5bec32f34cfffb6811b737e.jpg376319a8d87fc2b589262f7907e25ba5.jpgd0071800f4341f4d42442f1e6d78e4a5.jpg

• Beğen 11
Yorum bağlantısı
Tuncay Arslan

Kapalı garajda mondeo, piyasaya çıkarsa karaborsa olur bu:) Hayırlı olsun öğretmenim.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Masallah.hayirli olsun,tam bi keyif arabasi mk2 ,sonrasinda butceyi bayagi bi yukari cekmeden zor araba bulcaz yerine

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Kazasız belasız cezasız günlerde kullanın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halit Bebek

Hala yollarda gordugumuz albenisi olan guzel bir kasa. Bunlarin liftback olan modelleri cokca avrupali gurbetcilerimizce geliyordu. Bence cok guzel ve kullanisli araclar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Maşallah... çok güzel görünüyor... Güle güle kullanın.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yiğit Çalıcıoğlu

Hayırlı olsun acentadan yeni çıkmış gibi maşallah. 

Farların kenarında ne var? Bir de koltuk döşemeleri hakkında bilginiz varsa paylaşır mısınız?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Volkan İşli

Maşallah ne kadar temiz duruyor yaşına göre ! Güzel günlerde kullanın..[emoji1424]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Güle güle kullanın, çok temiz görünüyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Ünal2

Hocam maşallah Allah nazardan korusun. Makine ateş ediyor:) Hocam bir şey daha sormak istiyorum görüntülü dikiz aynasından ben de sipariş vereceğim ancak şundan çekiniyorum.  Arkayı orjinal aynaya göre nasıl gösteriyor? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Maşallah. Makul fiyatlara maksimum konfor. Güzel günlerde kullanın. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bayram Eser
Hocam maşallah Allah nazardan korusun. Makine ateş ediyor:) Hocam bir şey daha sormak istiyorum görüntülü dikiz aynasından ben de sipariş vereceğim ancak şundan çekiniyorum.  Arkayı orjinal aynaya göre nasıl gösteriyor? 

Benimkini bulmak icin baya ugrastım, normalde bildiğin dikiz aynası hicbir farkı yok. Geri viteste kamera goruntusu aktiflesiyor. Bendeki park sensoru ve kamera senkronize calisiyor...

İsterseniz haftasonu gibi aynayla ilgili daha ayrıntılı fotoğraflar cekerim.
Yorum bağlantısı
Bayram Eser
Hayırlı olsun acentadan yeni çıkmış gibi maşallah.  Farların kenarında ne var? Bir de koltuk döşemeleri hakkında bilginiz varsa paylaşır mısınız?

Dosemecide begendigim kılıfları taktırmıstım. Farların kenarı derken nereyi kastettiginizi tam anlayamadım. Aracın kendi plastigi, far ile kaput arasındaki parca ise...
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Maaşallah, beyaz da çok ayrı bir hava katıyor bu araca.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Bayrak

Maşallah çok güzel görünüyor kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...