İçeriğe Yönlendir

Subaru İmpreza - Danışma / Tavsiye

Ersin Alan

Recommended Posts

Ersin Alan

2010 model otomatik benzin lpg li impreza nasıldır 420937477 şöyle bir araç 

Yorum bağlantısı
Ali Gök

lpg de çok üzdüğü söyleniyor genelde subaruların. bunda nasıl dır durum acaba 

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Çok yakıyor diye biliyorum, kulaktan dolma bilgidir. Harici kaplamalı araçlarla mesafeliyimdir.

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen
(düzenlendi)
8 dakika önce, Ersin Alan yazdı:

2010 model otomatik benzin lpg li impreza nasıldır 420937477 şöyle bir araç 

Performans fakiri bir araç, eğer performans derdiniz yoksa ya da sizi rahatsız etmeyecekse kesinlikle alınabilir.

Bu fiyata alabileceğiniz en donanımlı araçlardandır. 2. el piyasası çok durgun ancak zaten ondan dolayı bu fiyatlara satılıyor. İlandaki araç da oldukça yakışıklı duruyor. Karbon kaplama çok yakışmış. 

Yol tutuş, güvelik, yakıt ( LPG den dolayı ) kesinlikle sizi tatmin edecektir. 4 çekeri oldukça güzel subarunun. 

tarihinde Cem Dilmen tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

1.5 otomatik olanlarını araştırdım zamanında. 

Genel şikayetler;

1. Motorun zayıflığı

2. LPG için Sübap ayarı mevzusu.

3. Usta ve servis sıkıntısı.

Ayrıca ilandaki araba özelinde konuşursak bedava verseler almam kategorisine girer benim için.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Bu bütçeye forumda konusu olan cruze 2.0 dizel otomatiğe bakardım. Subaru seven birisi olarak son tercih edeceğim model olur her açıdan.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Şimdi markayı severim .

Ama şu kaplama işi acayip tilt eti beni . Benim c-max sa kuaför yaptırdığım yer Plasti dip kaplama bayisiydi . İçeride beyaz folyo kaplamalı bir Porsche cayenne vardı .sahibi ikinci eleden almış değişen boya yok diye .

Neyse aracın üstündegi beyaz kapalama folyoyu söküp plasti dip kırmızı kaplıcaklardı folyoları bir söktüler arabanın sağ tarafı komle macunlu adamlar macunu atıp zımparalayıp kaplama yapmışlar .yani şüpheli bildik bir yer ,veye biri değilse.

Yorum bağlantısı
Bekir Çelik

Ankara yokuşlarında en iyi araba Subaru 4x4 derlerdi, o araba bu araba değil mi? :) Torku çok çok düşükmüş.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
10 dakika önce, Ali Ozan Yurtsever yazdı:

Silecek ısıtması nedir yahu

silecek suyu ısıtmadır o .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
14 dakika önce, Bekir Çelik yazdı:

Ankara yokuşlarında en iyi araba Subaru 4x4 derlerdi, o araba bu araba değil mi? :) Torku çok çok düşükmüş.

4 çeker olarak çok güzel bir markadır, ankara kışında da gayet iyi giden arkadaşlar var ama motor gücü bu model için oldukça düşük kalıyor. Kastedilen 2.0 impreza, legacy veya turbo forester lardır muhtemelen.

9 dakika önce, Ali Ozan Yurtsever yazdı:

Silecek ısıtması nedir yahu

Ön cam ısıtmanın telleri sileceğe denk gelince aynı zamanda silecek ısıtması görevi yapıyor ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Ben de dün direkten döndüm. Ustayla, kullanicisiyla ve servisle konuşmam neticesinde edindiğim bilgiler şöyle;
Araç benzinle şehir içi rahatça 10 litre yakıyor. LPG taktirirsaniz yaklaşık 30 bin km sonra subap değişimi gibi bir şey oluyor ki özel servisinde bu işlemin maliyeti bugün için 5500 lira. Triger değişimi özel serviste de yetkili serviste de yaklaşık 2000 lira. 5 yıl ya da 100 bin km de bir değişmesi gerekiyormuş. Ayrıca standart periyodik bakımı her iki serviste de 600 liradan başlıyor. Özel servisten kastım 13 yıldır sadece subaru araçlara bakan tecrübeli bilinen bir yer.
Sanıyorum fiyatına göre yüksek donanım sunan ama idamesi çok pahalı bir araba.

Ek olarak 2007 ve öncesi 4x4 sonrası 4x2 diye biliyorum. Emin değilim.

Yorum bağlantısı
Ersin Alan

Sanırım bize göre bir araç değil Türkiye de değeri bilinmeyen markalardan biri subaru

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Subaru distribütör kurbanı olmuş, oldukça başarılı bir marka bana göre.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
4 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

distribütör kurbanı

bir süre inceleme yapmıştık, servisleri içler acısı idi.. pazarlama stratejisinin bir fiestadan farkı yoktu..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Hilmi Bey

benimde daha önce  impreza 1.5 tüplü olanı vardı. tam 5 yıl sorunsuz bindim.  ne tüp nede motoru hiç bir sorun çıkarmadı. ondan aldığım tat kadar sonraki hiç bir aracımdan tat alamadım. usta japon olursa. tek kusuru bizim piyasaya düşmesi. çok yakıyor. lpg sorunu vesaire vesaire. aracı kullanırken inanın sanki görünmez bir ağırlık aracı aşağı çekiyor. milim kayma olmuyor. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...