İçeriğe Yönlendir

Yine Yeniden Land

Servet Aydın

Recommended Posts

Mert Yeldan
Şimdi, Servet Aydın yazdı:

Yarın deli işler bekliyor beni. 5 ay uğraşıp yaptığım maklna 6 saat çalıştı ve yine bozuldu.
Plaka için ancak pazartesi olacak gibi

Zaten etrafımdaki tanıdıklar hemen sıraya girdi :)

Adam unutmadan git, sonra beni arama

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Adam unutmadan git, sonra beni arama

İşinin adı ne git al benim yerime
Hayırlı olsun Abi. Kazasız belasız.

Eyvallah Engin, sağolasın
Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Bunların 1.8 benzinlileri nasıl abi bu arada?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Güzel araba Allah nazardan saklasın. Kazasız belasız kullanmak nasip etsin. :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Bunların 1.8 benzinlileri nasıl abi bu arada?

Benzinli olanların tümü düşman başına.
Güzel araba Allah nazardan saklasın. Kazasız belasız kullanmak nasip etsin. :nazar:

Teşekkürler, amin efendim :)
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Hayırlı olsun servet abi :) bu kasanın aynısı ama göstergeleri daha farklı galiba bi eski modeli olması lazım. Onunla rizeye yaylaya gitmiştik bikere arazide vites kolundaki mekanizmayı aşşağıya çekmişti aracı süren akrabamız. O anda başka bir konu olduğu için soramamıştım o nedir acaba low mu aracı görünce aklıma geldi merak ettim:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Sağol Ebrar, ilk kez land rover firması tarafından yapıldığını bildiğim, eğim iniş kontrolü. Bizden daha iyi frenleme ile araç iniş yapıyor. Lr 2'de ilave terrain response sistemi varki akıllara ziyan

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
9 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

araç iniş yapıyor.

tırmanışta fren tekniği denicemm bi gelsene.. kaç parça boyanan vardı?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Rıfat Hasar

Hayırlı olsun Servet abi kazasız belasız günlerde kullanman dileğiyle...

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici

Hayırlı olsun ağabey zevkle binmen dileğiyle. Kango'nun yerini tutmaz be :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Terrain response sistemi yuvarlak bi parça ile zemin şartlarına göre manuel olarak çekiş motor gücü vs özellikleri ayarlanan sistem dimi servet abi. Daha önce o özellikte bi araç kullanmadım hiç. Modlar arasında belirgin farklar var değilmi :) Sürücüyü çok keyiflendirir bu. Ben genelde koleos ile offroad yaparken ilk önce 4x2 ile gidiyorum araç biyerde kaldığı zaman geri geri gelip 4x4 e alıp orta diferansiyeli kilitliyorum ve tekrar gaza basıp aynı yeri hiç zorlanmadan tek seferde çıkıyorum bu bile ayrı bi mutluluk veriyor yada ne bileyim bunu yapıp tek zevk alan kişide ben olabilirim saçma sapan bi duygu :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Şimdi, Ebrar Tüfek yazdı:

kaldığı

2 çekerde kalıp 4 e alınca güle oynaya gitmesi çok zevlki.. TR başka bir dünya, frenden gaz tepkisine kadar değişiyor herşey

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Recep Demirci

Abi hayırlı olsun muradına erdin sonunda. Kazasız belasız kullanman dileğiyle.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
3 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

2 çekerde kalıp 4 e alınca güle oynaya gitmesi çok zevlki.. TR başka bir dünya, frenden gaz tepkisine kadar değişiyor herşey

Çağlar abi hazır konu açılmışken bizim araba arazide yüksek devirlerde bi 5 10 dakika aralıksız oynasak vites kutusu yağı sıcaklık uyarısı veriyor. Bu neden olabilir. Edc 6 ileri otomatiklerde bu sorun hepsinde varmı 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Hayırlı olsun abicim, hazır deri koltuklu gelmişken ben buna bi ön inceleme yapayım ocakbaşında. Bu araba da ben el değmeden satılırsa portife wax atarım yeminle :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
7 dakika önce, Ebrar Tüfek yazdı:

vites kutusu yağı sıcaklık uyarısı veriyor.

bir süre sonra zaten 4x4 te iptal oluyor. edc yi bilmrem de ısınabilir ama. arazide türbinli klasik candır

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Servet hayırlı olsun. Doya doya arazi yaparsın inşallah :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Abi hayırlı olsun ... Sahibinden.com da land rover başlığını tiklayinca "DAAALIN"  yazıyordu,sebebi anlaşıldı.?

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
2 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

bir süre sonra zaten 4x4 te iptal oluyor. edc yi bilmrem de ısınabilir ama. arazide türbinli klasik candır

Uyarı çıktığı anda araç hareketi durdurdu yerinden bile kıpırdamadı gaza basınca tepki yok. 5 dakika boyunca çamurun içinde soğumasını bekledim yanlış bi pozisyonda öyle kilitlenip kalsa çok sakat bi durum mekanik candır elektronik işin içine girdikce berbatlaşıyor

Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

Servet abi hayırlı olsun, bir 4 çekerde bize nasip olur inşallah, henüz naylon yeni ama bilinç altında yatıyor...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...